104 Shares 3643 views

Top Centrum Rozwoju Małego Dziecka w Moskwie i opinie o nich

Centra edukacyjne są potrzebne w celu podniesienia poziomu rozwoju intelektualnego dzieci, aby dać im możliwość wyrażenia własnych talentów. Edukatorzy takie instytucje muszą dokładnie wiedzieć, co wiedza i umiejętności powinny mieć dzieci w każdym wieku.


Głównie centra Early Childhood Development w Moskwie w pracy z dziećmi od trzech lat. Jest w tym wieku dzieci są otwarci na naukę języków obcych, więc program z dowolnego centrum wczesnego rozwoju obejmuje możliwość uzyskania podstawowej wiedzy z języka angielskiego.

Jak wybrać dobry ośrodek dla Twojego dziecka?

Nie było powszechne centra wczesnego rozwoju dzieci w Moskwie. Decydować o wyborze idealnych miejscach dość trudne. W ramach dialogu z administracją instytucji edukacyjnych jest zobowiązany do żądania certyfikatów. Nauczanie i działalność edukacyjna nie może być zarejestrowany oficjalnie. Żaden z obiektu podziemnego nie jest w stanie dać dziecku niezbędnych umiejętności.

Ważne jest, aby zapoznać się z programem prac ośrodka. Pomoże to zrozumieć, w jaki sposób są członkami personelu pracującego, wiedza i umiejętności dziecka są zagwarantowane w wyniku szkolenia. Ważnym kryterium przy wyborze instytucji edukacyjnej – lista tematów na którym dziecko będzie zdobywać wiedzę. Następnie należy spojrzeć na materialnym i technicznym centrum rozwoju bazowej. Instytucja tego poziomu powinny mieć meble, które zaspokaja potrzeby fizjologiczne dzieci. Ponadto, materiały szkoleniowe wymagają inny charakter gry.

Wybór nauczyciela

Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na pracowników centrum szkolenia. Powinny one mieć duże doświadczenie w dziedzinie edukacji. Chociaż nie jest to konieczne, aby porzucić Centrum, które zatrudnia studentów lub absolwentów szkół wyższych. Z reguły młodzi profesjonaliści mają większą inicjatywę. Starają się jakościowo organizować proces uczenia się, aby znaleźć podejście do każdego dziecka.

"Wunderkind"

To centrum rozwoju posiada zespół specjalistów, którzy kochają swoją własną firmę. Są w stanie stworzyć idealne środowisko dla rozwoju dzieci uczących się „cudowne dziecko” w klubie. Centrum Rozwoju Małego Dziecka wprowadza nowe jakości programy, które promują uczenie się i rozwój dzieci.

Pracownicy Ośrodka są stale pracuje, aby poprawić swoje umiejętności, które pozwala, aby dowiedzieć się o wszystkich nowości w dziedzinie edukacji najmłodszych członków społeczeństwa. Głównym celem centrum – zawsze być pierwszym we wdrażaniu nowych technologii edukacyjnych w procesie pracy z dziećmi. Istnieją specjalne programy dla rozwoju pisania, mowy, myślenia, opieki. Wszystko to jest dostępne dla dzieci w wieku od jednego roku.

Jest wczesny centrum rozwoju w centralnej dzielnicy stolicy, niedaleko stacji stacji metra „proletariacki”. O kursach można usłyszeć wiele dobrych odpowiedzi. Szczególnie rodzice chwalą przygotowania przedszkolnego.

Specyfika Centrum „cudowne dziecko”

Prace ekspertów „Boy Wonder” w nowoczesnych programów, które są szeroko stosowane w różnych krajach na całym świecie. Kilka razy trzymać otwarte sesje dla rodziców, a rok centrów rozwoju wczesnego dzieciństwa w Moskwie. Potem dorośli mogą zobaczyć, w przypadku niektórych procedur związanych z ich dzieci, jak wielki postęp już osiągnięty. Na tych zajęciach ma ciepłą przyjazną atmosferę.

„Moje kochanie”

W tym centrum klas pierwszych rozwoju nie są utrzymywane tylko z dziećmi, ale także kobiet w ciąży. Przed urodzeniem w ciąży, aby wyjaśnić, jak to jest konieczne, aby podnieść dziecko, co robić gimnastykę. Dziś jest to bardzo popularny klub „Sun”. Centrum Rozwoju Małego Dziecka wykonuje pracę z noworodkami, przyczyniając się do rozwoju inteligencji, mowy i umiejętności muzyczne. Pracownicy Centrum są starając się zaszczepić w swoich piłkarzy subtelny smak estetyczny, zdolność rozumienia sztuki. W razie potrzeby możliwe logopeda frekwencja.

W sercu dzieci uczestniczących w miejscu, gdzie przed nimi otworzył drzwi szkoły średniej. Ale nawet wtedy rodzice mogą zasięgnąć porady psychologa. Pomoże to, aby poradzić sobie ze wszystkimi negatywnymi objawami w zachowaniu dziecka. Program rozwoju dzieci polega na pracy z farbami, nauka gry na flecie bloku. Ponadto, dzieci mogą rozpocząć naukę języka obcego. Zajęcia odbywają się wyłącznie w formie gry, ponieważ jest to najbardziej dostępne dla przedszkolaków.

Early Learning Centre znajduje się w pobliżu stacji metra „Kantiemirowskaja” w przytulnej cichej okolicy. Opinii pokazują, że dostanie się do szkoły jest trudne. Rachunki napisane kilka miesięcy.

"Kapitoshka"

W studiu dziecięcego „Kapitoshka” zajęcia dla dzieci odbywają się 2 razy w tygodniu. Najmłodsi, który właśnie obchodził swoje pierwsze urodziny, sprzężony z dorosłymi. Ma to na celu zapewnienie, że dzieci szybko przystosowane do pracy z grupą rówieśników. Takie grupy zyskują maksymalnie 7 osób.

Potem dzieci idą do grupy „ja sam”, w której uczą się wszystko zrobić sam. Jest to ważny krok przed realizacją wstępnego i podstawowego szkolenia dla szkoły. Przyczynić się do szybkiego rozwoju umysłowego w szkoleniu „Kapitoshka” klubu. Centrum Rozwoju Małego Dziecka pomaga szybko przystosować się do środowiska szkolnego. Dzieci łatwo pracować w zespole, znaleźć wspólny język z rówieśnikami. Te dzieci wyróżniają się wśród innych uczniów ich dobrego rozwoju.

Od 3 lat dzieci mogą być dodatkowo zaangażowanych w studio sztuki, nauki języka angielskiego, wziąć kursy rytmu muzycznego. Wszystkie te działania mają na celu rozwijanie kreatywności dziecka. Ten ośrodek Early Childhood Development (Moskwa) może być dobrym początkiem do poznawania przyszłości dziecka w sztuce, muzyce lub sportowej szkoły. Zobacz jak zajęcia odbywają się w centrum miasta, można na YouTube.

Centrum zabaw „Kapitoshka” znajduje się w pobliżu stacji metra „Dmitrow”. Dokładny adres – ulica Fonvizin, dom 6. Należy zauważyć, że klasy są nie tylko dla dzieci, ale dla matek. Kobiety mówią, że jest tutaj możliwe, aby pozbyć się dodatkowych kilogramów po urodzeniu.

"Malyshok"

Rodzice, którzy chcą swoje dziecko wczesny rozwój umiejętności zawodowych w przyszłej budowy błyskotliwej kariery, są zobowiązani do korzystania z usług, które są świadczone przez Centrum Rozwoju Małego Dziecka. Pracownicy centrum „Malyshok” gotowe do wprowadzenia dziecka w świat dźwięków i liter języka rosyjskiego, tworzą podstawowe umiejętności matematyczne, uczą się czytać i liczyć. Są w stanie opiekować się dzieckiem na rozwój.

W studiu dzieci z mężczyznami będą pracować nad rozwojem logiki. Nauczą się porównać, do rozumu, myśleć bez dorosłych prosi. Ponadto będą mogli wypełnić swoje słownictwo. Mum przekonany, że znacznie szybciej opanowali materiał w szkole, te dzieci, którzy wcześniej odwiedzili Club „Malyshok”. Centrum wczesnego rozwoju dzieci mogą zapewnić wiedzę w języku angielskim i chińskim.

Pracownicy centrum są gotowe do podjęcia nie tylko szkolenia, ale także edukacji dzieci. Jest to ułatwione przez szkolenia w szkole, że etykiety będą rozwijać uprzejmość i życzliwość. Dzieci mogą nauczyć się, jak zachowywać się w społeczeństwie. Jako instytucji edukacyjnej istnieją grupy krótki pobyt. Dzieci są gwarantowane quizy, wycieczki, ciekawe gry. Specjaliści organizują również ciekawe spotkania twórcze i kursy mistrzowskie.

"The Mansion"

Studio dla dzieci „The Mansion” jest w stanie stworzyć idealną atmosferę dla rozwoju dzieci. Jej personel jest gotowy do pracy na poszerzaniu horyzontów dzieci. Starają się rozwijać ciekawość, kreatywność dzieci.

„The Mansion” opracowane indywidualne programy w klubie. Early Child Development Center tworzy grupy ze względu na wiek. Później, gdy nie jest okazją do oceny umiejętności każdego dziecka, grupa może zostać zreorganizowana według swoich możliwości. W tym przypadku zmniejszyć dyskomfort podczas zajęć. Pracownicy Centrum jest znacznie łatwiejsza w tym samym czasie do pracy z dziećmi w tym samym poziomie rozwoju. „Eureka” jest grupa dla uzdolnionych studentów.

Jest ośrodkiem wczesnego rozwoju ulicy Zagorevskoy: 1. W tym samym adresem działa Dom Kultury „jest”. Tutaj chłopaki są zaangażowani od najmłodszych lat. Rodzice pamiętać, że wiele uwagi poświęca się twórczego rozwoju dzieci.

"Kto wie?

W centrum mogą angażować dzieci w wieku od 10 miesięcy do 7 lat. Wszyscy członkowie „Klubu pochemuchek” oczekiwać ciekawych zajęć intelektualnych, w oparciu o pracowników centrum rozwoju autora. Dzieci mają możliwość skutecznie przygotować się do szkoły, rozwijać swoje umiejętności, poznać cechy otaczającego świata. Dzieci mogą korzystać z muzyki i działań twórczych. Dostępnych im nauczyć się angielskiego. Oferuje on szereg programów klubu studiów „Kto wie?”. Early Childhood Development Center, można odwiedzić unikalny klas neyroyoge.

Dodatkowe centrum usług „kto wie?”

Jeśli dziecko potrzebuje korekty wymowy dźwięków, trzeba szukać pomocy u logopedy, który pracuje w centrum. Praca z tym ekspert pomoże rozwijać dziecko, pozbyć się naruszeń procesów czytania i pisania. Można również uzyskać psychologicznej. To pomoże uporać się z trudnościami, które powstają w procesie uczenia się, oceni poziom gotowości do szkoły. „Kto to wie?” Centrum organizuje specjalne szkolenia i warsztaty psychologiczne dla rodziców. Tutaj są zaangażowane nie tylko z dziećmi, ale także przyszłych matek, co jest bardzo ważne dla procesu psychologicznego przygotowania do porodu.

Klub "kto wie?" Czy w Simferopol Boulevard (Building 19). Jest doskonała infrastruktura jest rozwijany. Rodzice pamiętać, że tutaj można dojechać z każdego miejsca w stolicy bez żadnych problemów.

Czy korzystać z usług centrum wczesnego rozwoju?

Często, babcia nie uważa za konieczne do wzięcia udziału ośrodkami rozwoju dziecka w Moskwie. Według nich, wnuki powinny mieć swoje dzieciństwo, zamiast pójść do różnych środowisk i ośrodków dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że wizyta wczesnego rozwoju centrum – jest to okazja do zabawy w towarzystwie rówieśników i doświadczonych nauczycieli. Dla dziecka dobrym studentem, masz niemal od urodzenia do pracy nad swoim rozwojem. Z reguły rodzice nie mają na to czasu, dlatego trzeba szukać pomocy u specjalistów. W tej sytuacji najlepszym wyjściem – nieść dziecko do zajęć w Centrum Dziecięcym.

Dzieci, które uczęszczają do tych instytucji bardziej przystosowane do życia. Oni dobrze dostosować do każdego środowiska, szybko znaleźć przyjaciół wśród rówieśników. Maluchy charakteryzują się dobrym przygotowaniem do szkoły. W pierwszej klasie, będą o wiele bardziej komfortowe niż dzieci, które nigdy nie pracowały w zespole.

Centra wczesnego rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym – to instytucje, gdzie pracownicy starają się rozwijać umiejętności dziecka są nie tylko czytanie i pisanie, ale również poprawne zachowanie w społeczeństwie. Dla dzieci jest specjalny wychowania towarzyskiego, w którym możliwe jest stworzenie modelu zachowania w danej sytuacji. Ponadto wizyta w studiu przyczynia się do harmonijnego rozwoju osobowości. Dziecko staje się bardziej podatny na wszelkie przejawy piękna. Jest on dołączony do sztuki. Wszystko to przyczynia się do wizytą wczesnych ośrodków rozwoju w Moskwie.