829 Shares 8824 views

Film „Magowie”: Aktorzy i role

Ta zabawa świąteczna filmowa, wydany po raz pierwszy na ekranach telewizyjnych w przeddzień nowego roku 1983, stała się już popularna. Jego szczęśliwy szuka młodych i starych. Wziąć w ręce programie noworocznym – i na pewno jest to w filmie „magików”. Podmioty zaangażowane w nią, próbował chwały. kinoskazki Gatunek domowego oparty na historii braci Strugackich (Borysem i Arkady) „Poniedziałek zaczyna się w sobotę” wzbogacony dowcipny i zabawny istota dyrektor K. L. Bromberga.


Pomysł na nowy rok musicalu Konstantin Bromberg

Film „Magowie” został usunięty z lekką rękę Konstantyna Leonidovich jako nowoczesnej baśni o miłości Alyonushka i Ivanushka. Aktorzy próbowali zrobić z niego potężny muzyczny. Pieśni do obrazu stworzył tandem twórczy kompozytora Leonid Derbeneva i poeta Jewgienij Krylatov. Musical był sukces! Peli i Michael Svetin i Emmanuel Vitorgan i Aleksander Abdulov.

Aktorki były skromne, tylko naśladować śpiew. Za kulisami byli profesjonalni śpiewacy i wokaliści: Irina Otieva, Larisa Dolina, Jeanne i Olga Narodzenie Leonid Serebrennikov, zespół „dobra młodzieży”.

Pracować na działce

Gatunek musicalu obejmuje szczególną atmosferę twórczą na planie.

Rzeczywiście, wiele z jego twórczości zespołu przyniósł w scenariuszu filmu „magików”. Aktorzy i reżyserzy połączyli kilka obrazów literackich w jednym. Mimo wszystko on pomijany twórczego Semen Farad, która jest w całości, od A do Z stworzył żywe i pamiętny bohater się osobiście. Spokojnie, impertynencki gość z południa włączyła swoje osobiste zdanie, powiedział kiedyś, że autor nie znaleźliśmy swoją załogę w Ostankino: „A kto tak buduje!”.

plan zdjęciowy

Prawie cały film akcji znajduje się w obrębie murów bajecznym Instytutu Badawczego Wojewódzki badaniu magicznych usług (organizacyjne przypomina typową instytucją radziecki z parodii, jak istniejącego skróconej nazwy: „nuin”)

Reżyser starał się stworzyć iluzję jego ogromnej przestrzeni wewnętrznej. I udało mu się! Widzowie nie są nawet świadomi, że w rzeczywistości aktorzy filmu „magików” nakręcony w bardzo różnych dziedzinach: sala bankietowa kompleksu hotelowo-turystycznej Suzdal, hol z „ZIL” korytarzy telecentrum „Ostankino”, ogród zimowy z centrum handlowego „Ostankino”.

Fasada jest „nuin” nakręcony w hotelu Moskwa „Union”. Wspaniały bieg potrójne trotters Orłow towarzyszy śpiew Larisa Dolina został schwytany w Bitza parku leśnym.

Transformacja obrazów literackich w części filmowych

Istotne zmiany dokonane w sam reżyser powstałego scenariusza, co odróżnia go ze źródła literackiego. Było to w pewnym stopniu zmieniła nazwiska prawie wszystkich bohaterów literackich w filmie „magików”. Aktorzy były również dość swobodnie traktowane są jako część roli produktu. Konstantin Leonidovich nie pasował oryginalny scenariusz uznanych mistrzów fantastyki. Po tym wszystkim, musiał włączyć literaturę w kinematograficzne. Poprosił pisarzy przepisać scenariusz, stanowiąc z nimi niezbędnych zmian.

Kim oni są: aktorzy filmu „magików”, których twarze nas w nowym roku i świątecznych dni, zawsze miło zobaczyć na ekranach telewizyjnych? Jakich bohaterów książki braci Strugackich grali?

Para numer 2: dyrektor i pierwszy zastępca ( „Office Romance” w Brombergovski)

Dyrektor Instytutu „nuin” czarodziejka najwyższej kategorii Cyrus Anatolevnu Shemakhan grał Ekaterina Vasileva. W podobny sposób, nie ma Strugackich. Jest coś podobnego do znaku Kalugin Ludmila Prokofyevna filmów „Office Romance” Eldara Ryazanova.

Pierwszy wicedyrektor Ivan Stepanovich Kivrin reprezentowane aktor Valeriem Zolotuhinym (w historia miała nieco inną nazwę: Fedor Simeonovich Kivrin). Kivrin Shemakhan i kochać siebie.

Ambitny i oszustem Sataneev

Bajeczna historia filmu i wykonane banalną intrygę, tak charakterystyczne dla instytucji. Ma skrupułów karierowicza oraz w filmie „Magów”. Aktorzy i role filmowe (co możemy powiedzieć!) Są wyważone doskonale. Ujemne i komediowe fabuła znaków Apollo Mitrofanovich Sataneev (w historii – prof Vybegallo) genialnie grał Valentin Gaft.

Początkowo chce stać się pierwszym zastępcą Shemakhan. Potem jego zwiększa apetyt i plotki mają ślady na jej miejscu. Ale dodatkowo, urzędnik z nauki stara się budować swoje szczęście na cudzym nieszczęściu. On ma tendencję do oddzielania się z bohaterami filmu: Alyonushka i Ivanushka. W Sataneeva zainteresowanie. Chce poślubić Alena Igorevna. Pierwszy Zastępca łatwo zwodzi zaślepiony przez zazdrość Shemakhan że Ivan Kivrin i Alyonushka potajemnie zakochany w siebie.

Głównym filmu parowy: Alyonushka i Ivanushka

Alena Igorevna Sanin zavlaboratoriey bezwzględne niespodzianek, młody ale umiejętne czarownicę, grał Aleksandra Jakowlewna. W opowieści braci Strugackich kinoobraz odpowiada to czarownica znaków książka Stella.

Aktorka gra rolę kontrastu. Początkowo, to jest – miły, przyjazny, zakochana w swoim Ivanushka radośnie naprzód do wczesnego małżeństwa. Jej dobroć jest szanowany i kochany przez kolegów w instytucie – magów.

Aktorzy i ich role są skuteczne, gdy możliwe jest reinkarnacja. Aleksandre Yakovlevoy udało się naturalnie grać jej charakter i osobowość, odwrócone czary Shemakhan zazdrosny (. Że nałożyła zaklęcie „Frozen Heart”) Teraz, Ivan całkowicie zapomniał, że dziewczyna jest napędzany przez pragmatycznej kalkulacji: silniejszej perspektywy zahomutat i zakochany w niej Sataneeva. Dlaczego? Oto punkty umowy małżeńskiej, które mają podpisane:

  1. Wycieczka na safari z polowania zwierząt egzotycznych.
  2. Oprowadzanie w światowych stolicach mody: Rzym, Paryż, Tokio.
  3. Stanowisko zastępcy dyrektora do nauki.
  4. Odbieranie pięć-pokojowe mieszkanie.
  5. Domek na wsi.
  6. Samochód osobowy.
  7. Rejestracja Moskwa.
  8. Przygotowanie druga młodość.

Ivan (Iwan Siergiejewicz Puhov, który pracuje w muzinstrumentov fabrycznych) i jego siostra-teen Nina są znaki spoza magiczne. Są one obiektywnie niezbędne, aby uczłowieczyć filmu „magicy”. Aktorzy i rola folii, ogólnie rzecz biorąc, główną ideę realizuje scenariusz: miłość jest silniejsza niż jakiekolwiek magii.

Sędzia dla siebie, Ivanushki pragnienie (aktor Aleksander Abdulov) Alenushka pisowni jego narzeczona daje mu siłę i zdolność do przechodzenia przez ściany.

Dowiedziawszy się, że faworytem będzie oznaczać, czy ona całuje go, on wykazał niezwykłą wytrwałość i pomysłowość. W końcu okazuje się, że nie udało Shemakhan – zniszczyć magię. Siostra Nina (Anna Ashimova) zdecydowanie wspiera brata w jego szlachetnym dążeniu do odzyskania zniszczonego magię miłości.

Bryl i dywanów

Oryginalna, dyrektor kreatywny reinterpretacji znaków wtórne efektownie ozdobić filmu „magicy”.

Aktorzy i rola odgrywana przez nich, jak to się mówi „o co chodzi”, bo bili twórczo wprowadza typy widza. Mówimy o Wiktora Kovrov (Emmanuel Vitorgan) i Thomasa Ostapovich Bryl (Michael Svetin). Podobny zespół – nie jest rzadkością w instytucjach. Obie postacie – cukierki. Byli przyjaciółmi z Alyona i są bardzo zaniepokojeni, że czary podstawione za jej duszę do „ostrej zimy.” To Bryl i dywany nazywa Ivanushka ratowania jego narzeczonej. Znamienne jest, że ci koledzy nie lubią się nawzajem. Uważamy detal w tych obrazach.

Rola Victor Kovrova pracy Magic Wood rzemieślnik, połączona bezpośrednio z historią dwóch obrazów literackich: Masters Oira – Oira i Wiktor Korneev. Ta postać jest ironiczny. Dywany – „koń pociągowy”. Bardziej przebiegły pomyślnie pracownicy przesuwają mu swoje obowiązki. Był ciągle robi coś, zawsze jest spięty, zaniepokojony żadnych problemów. W związku z tym obciążeniem, często popełnia błędy w swoich zaklęć.

Thomas Michael Bryl przez Sveta – nieskazitelnego charakteru i uroczy, ale z błyskiem. Jest leniwy, aby wyczarować własną rękę, a następnie namawianie Kovrova „koldonut” dla niego.

Dla wielu widzów ulubiony odcinek filmu stał się jednym gdy Ivanushka szyte biały garnitur te czarownicy. Podmiotów (przedstawione w tym artykule zdjęcie) tak sprytnie przekonać Ivana Puhova, i, co najważniejsze, publiczność: „Najważniejsze, aby garnitur posiedzenia!” To zdanie nie jest nudne po pierwszym premiera była na ustach wszystkich! Bardzo udany i niezapomniany reżyserski Poczyniono również pojawienie Bryla w postaci samochodów, a jego narzeczona kołysanka oczyszczenie zaczarowany nieodmiennie wywołuje uśmiech. Te dwa dobry znak dla Ivanushki były głównymi doradcami i pomocnikami.

Inne postacie: dozorca Kamneedov kot talking

Dobitnie komiczny służalczy do przełożonych tymczasowego Julius Tsezarevich Kamneedov (Roman Filippov). To – duża teksturowane człowiek bez opinii i bez jego myśli. Mówca wyraził kota – kto o tym sądzisz? Sam George Vitsyn.

Można zobaczyć na własne oczy, jak dobrze znany i charakterystyczny zostały wybrane reżyser Konstantin Bromberg w filmie „Iluzjoniści” aktorów. Nie przyczyniło się to do faktu, że ludzie natychmiast wziął zdjęcie i zakochał się?

zamiast wniosku

Informacje zwrotne od publiczności, wyglądają „Czarodzieje” z przyjemnością. Atrakcyjne dla nich fabuła, która łączy w sobie ironię prawdziwym życiu i wspaniałych przedmiotów. Pamiętaj tylko szmatki na ziemi, służąc Wania i Nina przed i po nim pękło kreatora dywanów. Po tym wszystkim, to jest – czysta Radziecki wyżywienie dyskretny serwis! Czy to ironia nie mógł się podoba?

Aktorzy filmu „Magów” (1982), nie ma wątpliwości, popełnił jeden twórczy zespół. I to było główną przyczyną długoterminowa nie maleje sukces filmów z publicznością. Po tym wszystkim, dorośli i dzieci tak chętnie Sylwestra wierzyć w bajki!