380 Shares 2819 views

Jak wnieść spot mlecze z ubrania?

Wiele matek i gospodyń domowych podejście latem jest nie tylko związane z relaksem, dobra pogoda, święta, ale także z walką z uporczywych plam na ubraniu. Bardzo często pojawia się pytanie, w jaki sposób uzyskać miejsce na mlecze bo jak sok z tego kwiatu ma jasny cechę – podsyhaya, tworzy brązowy kolor plam, które wyłania się nie tylko światło, ale również na ciemnym ubraniu. Na szczęście od wielu lat, tyle pieniędzy zostało znalezione w celu zwalczania tego rodzaju plamy, a na półkach duża liczba produktów, które mogą przywrócenia uszkodzonej rzeczy soku mniszka.

Jak usunąć plamę świeże?

Aby pozbyć się plam sok mlecze na ubrania trzeba działać szybko, zanim trasa jest sucha. Jeżeli możliwość wyblakłą miejscu tam, to powinna być zwilżona wodą, tak aby nie zwiędły. Świeży ślad mlecze mogą być traktowane z odplamiacz do prania białych i kolorowych, wlać roztwór na zanieczyszczonych terenów i pozostawić tkaninę na pół godziny w basenie, a następnie prostirnite go.

Nie wiesz, jak uzyskać miejsce na mlecze? Nieco wyschły ślady mogą być wyświetlane z pomocą mydła, które przeszły próbę czasu i okazała się doskonała. Oznacza to, że trzeba zawsze mieć w swoim arsenale. Mokry ślad chłodnej wodzie, a następnie dokładnie spienić zanieczyszczenie miejsce po obu stronach i pozostawić rzeczy przez godzinę i pół kłamstwie. Gdy prostirnite czas i spłukać ręce rzecz. Jeśli to konieczne, procedura może zostać powtórzona.

Jak usunąć uporczywe zabrudzenia?

Po ubrania poplamione sok, mniszek lekarski, leżał przez jakiś czas, problem jest skomplikowany. Aby go wyświetlić, będzie musiał spróbować. Więc jak uzyskać miejsce na mlecze?

Pierwszym krokiem jest, aby zrobić miejsce giętki, bo to rzecz moczyć w solance. Na litr zimnej wody rozpuszcza 50 g soli. Zanurzyć tkaninę w roztworze przez co najmniej godzinę, a następnie przemyć mydła brudu. Białe tkaniny mogą być traktowane z wybielaczem.

Zmiękczające wypryski z mniszka niż roztwór soli można stosować kwas. Zamiast wycisnąć zanieczyszczenia soku z cytryny, jeśli tak nie jest, wziąć octem w proporcji 5 łyżki na szklankę wody. Podczas korzystania z tkaniny z włókna kwasu w celu zmiękczenia i stają się giętkie, to przyniesie następny kwiat sok z ubrania.

Usuwanie plam chemii gospodarczej

Na początku wieku mama zabroniła nam zrywać mlecze z tego powodu, że nie mogli się umyć soku z ubrania. Podczas gdy w rzeczywistości, gama produktów czyszczących na półkach będzie bardzo ograniczona. Obecnie nie ma takich problemów, jak prawie wszystkie plamy można usunąć za pomocą nowoczesnych pojazdów użytkowych. Więc co wydedukować plam z odzieży z mniszka?

Ważne! Przed przetworzeniem materiału chemikaliów odpowiedź nijaki wyboru do strony tkanek.

fundusze specjalne

Następujące narzędzia mogą być używane do niszczenia plam z mlecze:

 • Nie wiem jak się plam z dandelions z płaszczem? rodzaj odzieży nie ma znaczenia. Radzi sobie ze śladami płynnego detergentu do usuwania plam (standardowy lub odzież dla dzieci). Takie rozwiązanie jest korzystne zarówno dla białej tkaniny kolorowe i na. Nanieść roztwór na zanieczyszczenie lub rozcieńczyć swoje miejsce w wodzie, a następnie opuścić element otrzymanego roztworu. Po pewnym czasie (2-3 godziny), przemyć produkt – plamy powinny przejść.
 • Nie wiesz, jak uzyskać miejsce na mlecze? będzie trzymać do usunięcia plamy. Narzędzia te można znaleźć w dziale sklepie spożywczym, są one jakościowo poradzić sobie z eliminacją soku mniszka lekarskiego. W celu wytworzenia mokrego produktu w ciepłej wodzie i traktuje obszar z zanieczyszczeniami ołówek tak, aby utworzyć piankę. Zostawić coś na 15 minut, następnie spłukać pod bieżącą wodą. Jeśli za pierwszym razem nie całkowicie uciec miejscu, należy powtórzyć procedurę.

detergenty

Pomoc usuwanie plam:

 • Mydło dokonane na podstawie żółci. Tego rodzaju produkty są sprzedawane również w działach gospodarstwa domowego. Ten szczególny instrument, który został stworzony w celu usunięcia wszelkiego rodzaju plamy pochodzenia, a większość gospodyń domowych już docenić. Pianę miejsce spot utworzona dokładnie natrzeć, a następnie przemyć wodą.
 • Wybielacz. Z plamy pozostały z sokiem mlecze na białych ubraniach, doskonale radzą sobie znane większości gospodyń wybielacza, np Vanish. Dodać komorę produktu pralki i program zmywania ustawiony na 90 ° C.
 • Myślisz, niż wycofać się plam z mlecze na ubrania? Dla wielu będzie otwarty, ale za pomocą środków, takich jak „Domestos” czyszczeniem, nie jest przeznaczony do prania odzieży, drobnych do czynienia ze śladami soku mniszka lekarskiego. Starannie wlać niewielką ilość żelu na miejscu zanieczyszczenia, a następnie ostrożnie przetrzeć ją ściereczką lub miejsce ręce. Po pewnym czasie prania rzeczy w ciepłej wodzie i soku lewo mlecze, nie będzie już zepsuć wygląd produktu.

środki folk

Przeciwnicy chemii gospodarczej może spróbować usunąć zanieczyszczenia z mlecze z pomocą receptur stare „babci”.

 • nadmanganian potasu. Przygotowuje się roztwór nadmanganianu potasu i luzu zanurzenia w jego zabrudzenia rzecz przez kilka godzin, po czym wcierać plamę w zwykłych mydeł, kwiatów powinna być usunięte ślady.
 • Lemon. Wyeliminować zanieczyszczenia soku lewo mniszka lekarskiego, sok z cytryny jest bardzo dobra. Wycisnąć cytrusy bezpośrednio na miejscu, albo pocierać tkaniny. Zostawić coś na 10 minut leżeć po chwili umyć mydłem. Sok z mniszka jest bardzo żrący, więc nie mogą być usunięte za pierwszym razem. Jeśli to konieczne, powtórzyć procedurę.
 • Myślisz, że z mniszka lekarskiego plamy sok jak uzyskać? Gdy są one zupełnie nowe, dobrze wykonuje zadania kwasu cytrynowego. Oddzielenie pralki wlać saszetki proszku pary program prania kwasu cytrynowego nastawiony na temperaturę 60 ° C.
 • olej roślinny. Na miejscu zanieczyszczenia, wlać niewielką ilość oleju roślinnego, a następnie pocierać ją dokładnie mydło. Po pewnym czasie, prać ręcznie lub przy użyciu pędzla, zwracając szczególną uwagę na plamy.
 • "Festal". Niektóre pigułki „Festal”, znajdujące się w apteczce pomoże łatwo wytrzeć plamy na ubrania soku mniszka. Dokonaj tabletek proszku, umieścić go w miejscu i dokładnie przetrzeć. Po pewnym czasie, umyć ręce rzecz.

 • Usuwanie Produkt stosowany prywatnego produkcji. potrzebne są: 1 łyżeczka płynu do mycia naczyń, wybielacz pół łyżeczki i parę łyżeczki nadtlenku wodoru. Wszystkie składniki dokładnie miesza się i stosuje się mieszaninę na zanieczyszczonych. Po 15 minutach punkcie mycia rąk nieogrzewanym wody.
 • Cebuli. Aby poradzić sobie z zanieczyszczeniem pomoże żarówkę. Cięcie go na dwie części, a w ciągu kilku minut pocierać plamę z obu stron. Po tym prania detergentów rzeczy jak ty normalnie.

oznacza dostępny

Nie wiem, co wywnioskować plamy na mlecze odzieżowych? Pomożesz żelaza! Tak, tego rodzaju zanieczyszczenia można usunąć przy użyciu arkusza żelaza i artykułów piśmiennych. Zanieczyszczone miejsce należy umieścić białą kartkę papieru i prasować go na górze żelaza, później na arkuszu powinien pojawić się plamy ślad. Powtórz całą procedurę aż do czasu, gdy utwory nie znikają całkowicie.

nadtlenek wodoru i amoniak. Mieszać pół łyżeczki amoniaku z dwoma łyżeczkami nadtlenku. W powstałej kompozycji, zwilżyć szmatkę i pocierać je we właściwym miejscu, aż zniknie z plamę koloru. Potem sprawa płukanie w czystej wodzie.

Benzyna. Poniższy przepis, aby pozbyć się zanieczyszczeń dandelions – leczenie skażonych szmatką nasączoną benzyną oczyszczoną. раствора аммиака. Po usunięciu plam ta część wlać małe ilości 5% roztworu amoniaku. Czekać na jakiś czas (2-3 minut), a ubranie wyprać w znany sposób.

Jak umyć dżinsy

Nie wiem jak się plam z dandelions z dżinsów? Jak już zostało opisane na wiele różnych sposobów w celu usunięcia plam z tkanin, a każdy z nich jest odpowiedni, gdy suszy się zanieczyszczeń. Jednakże, jeżeli od pojawienia się śladów mniszka denim nie była większa niż 2-3 godziny, może być łatwo uzyskany z wykorzystaniem zwykłego mydła i gąbki. Intensywnie barwione części piana mydlana i przez 1-2 minuty natrzeć gąbka miejscu powinien schodzić.

wniosek

Teraz, dzięki tych porad, wiesz, co można wywnioskować z rzutu dandelions i można mieć pewność, że rzeczy swoich dzieci zostaną zapisane i nie tylko. Odtąd nie trzeba zakazać dzieciom zbierać te jasne kolory, będziecie mogli wspólnie cieszyć się grając na trawnikach bez obawy przed utratą swoje ulubione stroje.