227 Shares 8580 views

Formacja charakteru – to jest zabawa!

Wśród młodych ludzi z jakiegoś powodu zakłada się, że charakter człowieka – jest to rodzaj mrożone, utworzony we wczesnym dzieciństwie substancji.


„To naprawdę jest mój charakter!” – niestety, wiele powiedzieć, odpisanie swoje wady do domniemanego niewłaściwego wychowania w dzieciństwie. Zapominają, że formacja o charakterze występuje przez całe życie, a postać nie zależy od narodowości lub anatomicznych lub fizjologicznych funkcji.

Jego osobisty magazyn wpływającym działań, zachowań, Outlook, wielu niezadowolonych. Ale niewielu, którzy próbują zmienić te cechy sprawiają, że tworzenie postaci głównego celu życia. I chyba osoby, może być szczęśliwy i harmonijny, jeśli jest ciągle niezadowolony z siebie? Czy ktoś jest w stanie osiągnąć sukces, karierę, lub stworzyć szczęśliwą rodzinę, jeśli ich lenistwo, bierność lub, wręcz przeciwnie, chamstwa i nietolerancji, on będzie obwiniał o „znaku”?

Prace nad możliwe i konieczne, i tworzenia postaci jest nie tylko trudne, ale także bardzo interesujący zrobić.

Załóżmy, że osoba nie lubi niezdecydowanie lub chciwość wrodzoną w jego naturze. Aby bezpiecznie pozbyć się tych (lub innych) funkcji, aby rozwój postaci sukces, trzeba najpierw przeanalizować, co daje tej jakości. Jesteś niepewny, ponieważ boją się stać w centrum uwagi? Boisz się być liderem? Ale to jest bardzo często uniemożliwia osiągnięcie celów. Będąc w wygodnej muszli, nie ośmielił się wyrazić swoje opinie lub podjąć samodzielną decyzję, jesteś w stanie zatrzymać całe życie na marginesie losu. Spróbuj kiedyś przezwyciężyć niezdecydowanie, i można zauważyć od razu, jak poprawić jakość życia. W ten sposób można nie tylko pozbyć się co niepożądanych cech, ale także sprawiają, że tworzenie fascynującego procesu znaków.

Jednak tylko do refleksji i pracy na małych wad.

W drugim etapie należy ustalić, czy jakość jest naprawdę, że przypisują, w rzeczywistości są nieodłączne. Może to tylko odzwierciedleniem opinii zewnętrznego. Rzeczywiście, często zdarza się, że nawet dziewczyna, chcąc wyglądać bardziej udane, często starają się bagatelizować samoocenę innych ludzi, przeczy godności innych. Ustalić? Formacja charakteru długa.

Aby to zrobić, weź kartkę papieru i zapisz krótkim kategorycznie it te cechy, które chcesz kupić. To proste. „Chcę być celowe. Stałem się (a) celowe (oops). Że recepty w dwóch formach, zwiększają efektywność pracy na w dużej mierze.

Ogólnie rzecz biorąc, tworzenie psychologii postaci, a raczej przedstawiciele tej nauki jest uważany za warunek życia każdej osoby dorosłej. Wszakże już 12 lat nastolatki są w stanie analizować swoje zachowania i wyciągnąć wnioski na temat powodów ich sukcesu lub porażki. Dlatego ludzie, którzy nie starają się zmienić na lepsze, na zawsze tkwi w okresie dojrzewania, są outsiderami.

Gdy żądane zmiany w charakterze pomyślany i rejestrowane, kolejny etap pracy nad drugim.

Wyobraźmy sobie bohatera, który chciał być podobne. Spędź go z wywiadu psychicznego, poproś, aby podzielić się swoimi doświadczeniami, ich cechy charakteru. Ja, na przykład, jest bardzo imponujące Forrest Gump. Nie wiedząc, (z powodu zdolności umysłowych), że bardzo trudno osiągnąć sukces, po prostu zrobił to, co uważał za konieczne. Bez wahania i wątpliwości. A on osiągnął znacznie więcej niż jego rodacy umysłowo rozwinięte.

Ostatnim etapem pracy nad sobą będzie trudne, to będzie trwać całe życie. Po tym wszystkim, postać – to te same nawyki. I pozbyć się złych nawyków, konieczne jest, aby radzić sobie z nimi. Jesteśmy przyzwyczajeni do odebrania najsmaczniejsze kawałek siebie? Dać go komuś. Kocham pozycjonować się jako najinteligentniejszy w biurze? Publicznie chwalić za kolegą zaradności. Boi się wyrazić swoją opinię? Pomyśl ozvuchte i konstruktywne rozwiązanie problemu. Niech to nie będzie całkiem dobrze. Ale nie będzie już znajdować się w pozycji tchórzliwego myszy, będzie brane pod uwagę. Boisz się zapoznać? Uśmiecham się obcy, spróbuj z nim porozmawiać.

Kontynuować, a po kilku tygodniach twoje życie będzie jaśniejsza i bardziej sycące.