528 Shares 9370 views

Ryżowa z dyni – danie, które jest przydatna zarówno dla dzieci i dorosłych

Dynia – bardzo przydatny produkt, ale nie każdy lubi jeść świeże. Ale z kaszy mlecznego z dodatkiem dyni, prawie nikt nie odmówi. Szczególnie polecany do włączenia takiego bałaganu w menu dla dzieci, a także dynia jest bogata w karoten, który jest ważnym elementem rozwoju dziecka. I dorośli będą pomocne jeść owsiankę.

Spróbujmy się gotować to danie jest ryżowa z dyni. Tak więc, aby uzyskać cztery porcje płatków śniadaniowych, potrzebujemy trzech czwartych filiżankę ryżu, ważne jest, aby wziąć zwykły kruglozernisty rys. Parzona jęczmień nie nadaje się do wytwarzania mleka owsianki. Ponadto, musimy około 200-300 g miazgi (nie nasion dyni i skórą) pół szklanki mleka, przy tej samej ilości wody do gotowania ryżu, i pięćdziesiąt mililitrów wody do pripuskaniya dyni, sól i cukier.

Przygotowanie kasza ryż z dyni w taki sam sposób, jak normalny owsianki mleka. Po pierwsze, możemy wyciąć oczyszczoną dynię na małe kawałki. Umieszczając je w garnku, wlać trochę wody i gotujemy na małym ogniu do miękkości. W gotowanie liści dyni, zwykle 15-25 minut, w zależności od odmiany. Spuścić dyni zakończeniu wodą i szlifować go na puree. Najłatwiej to zrobić za pomocą e blender zanurzenia, ale można po prostu rozgnieść dyni z widelcem.

Wraz z dyni należy umieścić gotować ryż. Następnie moment gotowości dyni puree będzie gotowy. Dodać ryż na ogrzewanie do wrzenia z mleka, gotowe tłuczone dyni, dodać łyżeczkę soli (na wybieranie bez góry) i około cztery łyżki cukru. Jednakże, słodzone i solone owsianka jest najlepsze dla Twojego gustu. Po naszym ryżowa dyni wrzenia, konieczne jest, aby odjąć minimalny ogień i gotować owsiankę do uzyskania pożądanej konsystencji. Jeśli podoba Ci się półpłynną papkę, następnie piętnaście minut wystarczy, jeśli wolisz grubsze, będzie musiał czekać około pół godziny. Gotowe owsianka trzeba wypełnić z masłem.

Jeśli wolisz bardziej wyszukane recepty, powinien być przygotowany do polecam danie jak ryżowa z dyni i warzywami, pieczone w piekarniku.

Do przygotowania tego bałaganu, musimy dwieście gramów ryżu, jakiegoś funta dyni (oczyszczony miazgi), kilka jabłek (można użyć innych owoców) sto gramów rodzynek (można zastąpić suszone morele), trzy szklanki pełnego mleka lub śmietany, trzeci z łyżeczką soli, 4 łyżeczki cukru i sto gramów słodzonego mleka skondensowanego i około pięćdziesiąt gramów masła. Przygotowanie owsianki najlepiej w glinianych doniczkach pojemnikach lub porcje.

Owoce i suszone owoce powinny być umyte i oczyszczone z ziarna i skórki. Pokroić w kostkę i wymieszać. To samo należy pokroić na małe kawałki i dyni.

Przemyć ryżu i suszenia nadmiaru wilgoci. Na dnie formy gliny należy umieścić wycięte kawałki masła, a następnie zalać plastry dyni. Mżawka skondensowane mleko na wierzchu. Mleko skondensowane nie może być używany, to dynia powinna być posypane cukrem (dwie łyżki).

Następnie, na górze dyni dystrybucji połówki przemyto ryżu, a następnie wytwarza się mieszaninę z owoców i suszonych owoców, a na górze – pozostałą ryżu. Wypełnij przyszłego owsianka z mlekiem lub śmietaną, dodać cukier i sól. Przykryć miskę z pokrywką i wysłać je w piekarniku. Przygotowanie owsianka z ryżu i owoców tykwy na 180 stopni na godzinę i kwadrans. Po tym czasie na zewnątrz, ogrzewanie musi być wyłączony, a ilość kaszy lewo w gorącym piekarniku przez kolejne czterdzieści minut. Taki bałagan – to wielka gratka dla dzieci i dorosłych.

A jeśli chcesz mieszać preparatu zbóż różnych zbóż, wtedy na pewno jak kaszy ryżu, prosa z dyni. Przygotowując ją w ten sam sposób jak owsianka z jednego rodzaju zbóż, tuż przed ułożeniem Pshenko należy dobrze umyć i należy przemyć wrzącą wodą. Następnie gotowy owsianka nie gorzki smak. Stosunek ryżu i Pshenko mogą być zmieniane w sposób arbitralny, nie muszą korzystać z tych ziaren w równych ilościach. Aby poprawić smak płatków można dodać świeże lub suszone owoce, takie jak jabłka.