233 Shares 2891 views

Rytuały dla przyciągnięcia pieniędzy i inne lukratywne sztuczki

Świat powoli ale pewnie wariuje. Mężczyźni pokonani gorączki złota, jak ten, który kiedyś szalała na Dzikim Zachodzie. Wiele wartości zostaną utracone dla blasku monet, tak przyjemnego jingling w kieszeni. Brzmi smutne, prawda? Ale gdzie jest teraz nie ma pieniędzy? Wykształcenie nie daje dobre dziecko, nie trafi do reszty, nawet zdrowie bezinteresownie nie poprawione. Ceny wokół rośnie jak na drożdżach. Więc ludzie przędzenia jak wiewiórka, całkowicie zapominając, aby uruchomić na tych wartościach.


Nieudane próby, aby zarabiać pieniądze, że tak powiem, w sposób uczciwy, prowadzi do magicznych sposobów współczesnych ludzi babci. Rytuały dla przyciągnięcia pieniędzy stają się coraz bardziej popularne, a taka sama dla wszystkich grup ludności. Ktoś kieruje do specjalistów, jest znacznie skuteczne, podczas gdy inni starają się dokonać cudu w jego kuchni. Korzyść z tych pieniędzy należy do białej magii i nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji.

Jednakże istnieją rytuały dla przyciągnięcia pieniędzy nie jest tak nieszkodliwe. Na przykład, jedna z nich jest związana z wezwaniem do swojego Anioła Stróża. A jeśli twoje pragnienie jest czysta, czego obawiać, ale nieudany eksperyment może mieć przez opłakanych rezultatów.

Ale dla większości części rytuały przyciągania pieniędzy nie niesie negatywnych energii. Przeprowadzenie wszelkich starań w nowiu, lub na rosnące księżyca. Okres ten jest zysk i zakup czegoś niezbędnym i pożądanym. Oto przykład takiego obrzędu: nów leżały różne nominały w narożach domu i zebrać je i spędzić trzy dni później. Miesiąc później, trzeba zwrócić sumę dwa razy więcej.

Nie zapominaj także, że torebka przyciągnąć pieniądze do swojego życia jest również bardzo ważne. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jego kolor. Ciepłe odcienie Drążenie, na przykład brązowy lub czarny, wyciągnąć gotówkę. Ale frywolne odcienie, takie jak turkus, uchwalił ustawę, jak piasek przez palce. Nie skąpić przy wyborze torebkę, gdyż podobne przyciąga podobne, a więc drogie, dobrze przycięte portmonetka przynosi ci małą fortunę. Nie powinien być skłonny do współczesnej modnej Model wykonany z materiałów syntetycznych. Oni nie posiadają pieniędzy magii. Lepiej jest wybrać coś prostszego, ale z prawdziwej skóry. Nie zapomnij umieścić swój portfel, jak również przez telefon, ładowanie, ta prosta metoda jest bardzo skuteczna.

Nie zapominaj także o swoim domu, to jest bardzo energetyczna wpływa na status finansowy. Najprostszą rzeczą, jaką można zrobić – kupić rośliny kryte przyciągnąć pieniądze. Jednym z najbardziej popularnych magnesów – zwykłe pelargonie. Ponadto, kolor, wszystko jest takie same jak w torebce. Na przykład, będzie działać wielkie czerwone kwiatostany. Ale nie zalewając rośliny z pokoju, a przede wszystkim, aby umieścić gdzie często są. Dla tych roślin mają tendencję do absorbowania energii osoby.

To jest tak nieskomplikowany rytuałów wydają się przyciągać pieniądze, ale należy pamiętać, że najważniejszą rzeczą – ciężko pracować. Magia nie zrobi za ciebie brudną robotę, ale może być nieco łatwiejsze życie. Najważniejszą rzeczą – wierzą w ich pragnień, wtedy na pewno będzie spełnione.