202 Shares 5612 views

Najbogatsi ludzie Ameryki. Lista miliarderów magazynu Forbes

Jak wiecie, Ameryka – kraj wielkich możliwości prowadzenia lub ekspansji różnych firm. Nie trzeba dodawać, że powinno to mieć pewne umiejętności i ludzkie cechy, które łącznie pozwalają, aby przejść na dość wysokim poziomie materiału. Nie jest tajemnicą, że ogromna liczba miliarderów na świecie – to mieszkańcy Nowego Świata. W tym artykule dowiemy się, którzy są najbogatszych ludzi Ameryki niż ich właścicielem i jak się do ich sukcesu.


Najbogatsze rodziny

Według publikacji Forbes dynastii Walton jest najbogatszym w Stanach Zjednoczonych. Jej majątek szacuje się na po prostu niewiarygodne kwoty – 130 mld dolarów. Firma została założona w 1962 roku przez braci Jakuba i Sam. Obie mają długo pozostały w innym świecie, a dziś ich dziecko rozwijać ich spadkobierców, z których jest sześć. Ściśle mówiąc, aktywność zespołu opiera się na całkowitą kontrolę nad największym na świecie detalista Wal-Mart.

Koch Industries

Charlz Koh jest kolejnym najbogatszym człowiekiem w Ameryce. Ten przedsiębiorca i filantrop, urodził się 1 listopada 1935 roku w Kansas, USA. Ma brata o imieniu David Koch, z którą odziedziczył od jego tata bardzo dużych firm opiera się na produkcji benzyny. Obecnie korporacja, która kontroluje Charlz KOH, oprócz przemysłu chemicznego i naftowego, zwraca szczególną uwagę na produkcję różnych polimerów, realizacji wielu programów ochrony środowiska, a nawet pasterstwo. Capital Bracia firma jest około 115 mld $, z których David Koch posiada $ 42,9 mld.

Były burmistrz Nowego Jorku

Maykl Blumberg, urodzony 14 lutego 1942 w Brighton, dzisiaj to nie tylko sukcesy przedsiębiorcy, ale także jeden z najbogatszych ludzi w naszej wielkiej planety. W okresie od 1 stycznia 2002 roku do 31 grudnia 2013 roku, poprowadził burmistrz Nowego Jorku. Podobnie jak wiele innych najbogatszych ludzi Ameryki, biznesmen jest pochodzący z rodziny żydowskiej i posiada prestiżowy wykształcenie (ukończył Harvard Business School). Maykl Blumberg posiada jeden z największych światowych agencji informacyjnych – Bloomberg. Imperium tego wybitnego Amerykanina składa się z wielu kanałów telewizyjnych, stacji radiowych i globalnej sieci wiadomości finansowe. U podstaw sukcesu Michaela jest jego zdolność do stopniowego i sprawnie myśleć. To on pierwszy wymyślił, aby połączyć wygasłe cytaty wymiany, które odbywają się w czasie rzeczywistym ze szczegółowych analiz. Usługa ta pozwoli Bloomberg stać się rodzajem monopolu pola informacyjnego w sektorze finansowym.

W swojej roli jako burmistrz Nowego Jorku, Michael przedstawił się wynagrodzenie w wysokości jednego dolara rocznie i całkowicie opuszczonych mieszkań socjalnych, używając tylko swoje dochody z działalności gospodarczej. Począwszy od roku 2016 wartość stanu Bloomberga wynosiła około 40 mld $.

najmłodszym miliarderem

Stosunkowo niedawno dołączył do listy miliarderów pochodzi z przedmieść Nowego Jorku Mark Zuckerberg. Ten wybitny poliglota i programista urodzony w 1984 roku i już w wieku dwunastu ZuckNet stworzył swój pierwszy program, który umożliwił sieć lokalna przekazać całą swoją rodziną i przyjaciółmi. Po ukończeniu szkoły średniej, Mark kształcił się w elitarnej szkoły Phillips Exeter Academy. Stan dochód Mark Zuckerberg wzrosła wielokrotnie po rozwoju swojej sieci społecznej o nazwie Facebook. Początkowo był przeznaczony do wzmocnienia komunikacie Harvard studentów, ale w sieci zaczęły aktywnie rozwijać i w pewnym momencie młody amerykański sprawę pilną potrzebę inwestowania dużo pieniędzy w tym obiecującym projektem we wszystkich aspektach. Więc rzucił szkołę i wszystkie ich oszczędności zainwestowanych w ich potomstwa. Po pewnym czasie, Mark był w stanie przyciągnąć bogatych inwestorów, co przyczyniło się do usuwania z sieci społecznej ma na szczeblu międzynarodowym. Stan Mark Zuckerberg w lutym 2016 roku mieściła się w zakresie od 50 $ mld. Kiedy ten młody człowiek nie jest rave styl życia nie wystawiono ich bogactwa i żyje szczęśliwie z żoną, który zna od czasów studenckich, a przynosi córeczka o imieniu Max.

dynastia Mars

W 1911 roku, Forrest Mars Sr. firma cukiernicza Mars został stworzony. W naszych czasach jest podawany trzy spadkobierców założyciela korporacji. Nawiasem mówiąc, dzisiaj znakiem towarowym nie tylko produkuje słodycze, ale te karmy dla zwierząt domowych, takich jak Pedigree i Whiskas. Komenda skala respektować produkty firmy produkcyjnej. Tylko niektóre słodycze pod nazwą M & M w USA codziennie produkuje około 400 milionów sztuk. W odniesieniu do stanu rodziny, a następnie w 2016 roku wyniosła około 78 mld dolarów.

Właściciel największego sklepu internetowego

Amerykański Dzheff Bezos – jest kolejnym przykładem zdolności szybko zorientować się w trendach i podejmowania właściwych wniosków w walce o sukces.

Jeff urodził się 12 stycznia 1964 roku w Albuquerque, USA. Po otrzymaniu znakomite wykształcenie na Uniwersytecie Princeton, przyszły miliarder dołączył do firmy Fitel, która specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości oprogramowania do obrotu na giełdzie papierów wartościowych. Ale już w 1994 roku, Jeff zapoznał się z prognozą analitycznej wzrost sprzedaży za pośrednictwem Internetu i wiedział, w jakim kierunku powinien działać. Od 2000 roku, amerykański przeznacza część swoich finansów w sprawie projektu o nazwie Blue Origin, który ma uruchomić na orbitę statku kosmicznego.

W 2013 roku biznesmen kupił jedną z najbardziej znanych wydawnictw – The Washington Post. Na tej akwizycji, Jeff spędził $ 250 milionów dolarów.

Dziś Dzheff Bezos jest założycielem i właścicielem największego na świecie sklepu internetowego, znany jako Amazon. Miliarder przylega do tezy o „klient ma zawsze rację”, a w stosunku do różnych podwładnych wymagający, jeśli nie wybredna. Od początku 2017 roku, Bezos ma stan 71,2 mld dolarów.

CEO Oracle

Lourens Ellison – wybitny amerykański biznesmen, który jest dobrze znany z jego charyzmatyczny, impulsywny i ekstrawagancki. Jednak należy zauważyć, swój znaczący wkład w rozwój nowoczesnego oprogramowania.

Przyszły miliarder urodził się w sierpniu 1944 roku w Bronksie. Przetrwanie dojrzewania, Lawrence był bardzo stroptiv i niezależny, dlatego często kłócił się z jego przybranego ojca, który uważał go za absolutne i kompletne niepowodzenie, bez względu na to, co nie jest w stanie oszukać życie. Po ukończeniu szkoły średniej, Larry został studentem na Uniwersytecie w Illinois, który nigdy podziałką. Po chwili znowu stał się uczniem, ale University of Chicago, gdzie został wydalony w pierwszym roku studiów.

Jednak facet był przeznaczony, by odnieść sukces. Miał zdolność do pełnego szybko wchłonąć nowe informacje i stał się programista. Aw 1970 roku został założyciel Oracle, która istnieje do dziś i sprawia, że miliardowe zyski właścicielowi. Nawet wtedy, najbogatsi Amerykanie zrozumieli, że dla przyszłości technologii komputerowej, a ponieważ Ellison pojawiła się w wielu konkurentów, takich jak SAP i Microsoft. Doprowadziło to do tego, że amerykańska firma była na skraju bankructwa w 1990 roku. On jednak nie tracić ducha i udał się na dość radykalnych kroków: odrzucić wiele ze swoich menedżerów, a on stał się miejscem programista, poprawy aplikacji do zarządzania bazami danych.

Jednocześnie, Larry był bardzo wymagający od swoich podwładnych. W swojej korporacji wszystkie działy konkurowały między sobą, zachęcać rywalizacji pomiędzy pracownikami i tempa pracy był taki, że wiceprezes ożenił się z dziewczyną, z którą spotkał, bo wiedział dobrze: nie będzie miał czasu, aby spojrzeć na inną damę serca, gdyby rozstał z tym.

Konfrontacji z konkurentami

Głównym kandydatem w świecie biznesu dla firmy Oracle jest firma Microsoft Corporation. A ich sprzeciw poszedł nawet na poziomie osobistym. Na przykład, Larry poleciała na jego płaszczyźnie nad domem Gates w locie niskim poziomie i często krytykowany w adresie przeciwnika, zarzucając mu niekompetencję. Niemniej jednak, Allison nie był w stanie poruszać się w rankingu Gates bogaci ludzie nawet biorąc pod uwagę fakt, że wygrał proces sądowy i otrzymała 5 miliardów $ dla niego.

Największym inwestorem na świecie

Baffet Uorren, którego majątek jest na luty 2017 roku szacowana jest na 65,5 mld dolarów, Seer jest nick na jego zdolność do idealnie obliczyć różne sytuacje i inwestycje materialne wyprzedzeniem.

Miliarder urodził się w Nebrasce w 1930 roku, a już w wieku trzynastu lat wydał swoją pierwszą życie w zeznaniu podatkowym. Pierwszym poważnym osiągnięciem finansowa amerykańskich wynosił 10 000 dolarów i było możliwe dzięki instalacji automatów w fryzjerskie pomieszczeń. Warren jest podstawą biznesu firmy Berkshire Hathaway, który kupił w 1965 roku.

Buffett otrzymał wykształcenie w ścianach Columbia University pod kierunkiem Benjamina Grahama. W swojej strategii Warren przestrzega zasady inwestycji długoterminowych, czyli udział własności w spółce, jego zdaniem, powinno trwać co najmniej 10 lat. Biznesmen jest znany ze swojej hojności na cele charytatywne. W lecie 2010 roku otrzymano 50% ich finanse pięciu takich instytucji. Akt ten jest nadal uważane za najbardziej atrakcyjne wyrazem miłości na Ziemi w historii naszej rasy ludzkiej.

Buffett miał dość poważne problemy zdrowotne. Na wiosnę 2012 roku zdiagnozowano u niego raka prostaty, ale choroba została wykryta we wczesnym stadium, a miliarder od pewnej śmierci, aby zaoszczędzić czas prowadzone przez trakcie radioterapii.

Najbogatszy człowiek na świecie 2015

Bill Geyts (USA) od 1996 do 2007 roku, aw 2009 i 2015 jest oficjalnie uznawany za najbogatszego człowieka na ziemi. Ten człowiek urodził się w 1955 roku i stał się znany nie tylko ze względu na bogactwo, ale też odwołać się do innych miliarderów, aby dać połowę fortuny na cele charytatywne.

Zaskakująco, przyszły geniusz komputerowy, został wydalony z uczelni zaledwie dwa lata po rozpoczęciu szkolenia w nim. Głównym partnerem handlowym Gates to jego przyjaciel Paul Allen, który w swoim tandemie pierwotnie zaangażowany wyłącznie kwestie techniczne. Ten sam Bill przejął procesy negocjacyjne, komunikację z klientami i podpisywania umów. W 1976 roku został stworzony przez młodych Amerykanów, każdy wie teraz, Microsoft, w której 64% udziałów posiadanych przez Gates.

Nawiasem mówiąc, pomimo reputacji bardzo skuteczną i cichym człowiekiem, w jego życiu, Bill został aresztowany trzy razy za jazdę bez dokumentów i pijany.

Kilka faktów na temat miliardera

Do tej pory Gates wycofała się całkowicie ze stanowiska szefa korporacji, ale jednocześnie jest największym posiadaczem udziałów. Ponadto, miliarder jest dość skromny w życiu codziennym i bardzo krzykliwe stroje. Jednak jego dom to budynek high-tech, która zachwyca swoich gości rodzynek technicznych.

Gates kocha książki i czyta je w ilości 50 sztuk rocznie. Eristalis gatesi – Na jego cześć nazwano ją jak muchy. Ponadto, amerykański ma największą wyspę w Republice Belize.

Ranking Forbes

Zgodnie z szanowanej publikacji Forbes, na początku 2017 r liście miliarderów. W nim główne amerykańscy miliarderzy są uporządkowane względem siebie w wielkości ich dobro. Lista jest w następujący sposób:

  1. Bill Geyts.
  2. Uorren Baffet.
  3. Dzheff Bezos.
  4. Mark Zuckerberg.
  5. Larry Ellison.
  6. David Koch.
  7. Koh Charlz.
  8. Maykl Blumberg.
  9. Larri Peydzh.
  10. Dzhim Uolton.

wniosek

Podsumowując, chciałbym mieć pewność, aby pamiętać, że z najbogatszych ludzi w Ameryce – to nie tylko dobrze wykształceni, ale również motywację, starsze, niezależna pod każdym względem osobowości, nie boi się w odpowiednim momencie rzucić wyzwanie jak społeczeństwo wokół nich i dla siebie, łamiąc Większość różne lęki i zwątpienia. Wiele z nich to dziedziczne miliarderów dzięki ich przodków, ale zdolność nie tylko do zachowania kapitału, ale również, aby zwiększyć swoje siły do przestrzegania tych przedsiębiorców i docenić ich umiejętności biznesowych.