738 Shares 4245 views

Dlaczego kasków motocyklowych Yema

Kaski motocyklowe – ważnym elementem wyposażenia kierowcy. Chroni głowy i szyi rowerzystę z kontuzji, gdyby nagle spadnie albo dostaje się do wypadku na jego konia „żelaznej”. W wielu krajach przepisy ruchu jest zabronione jazdy motocyklem, jeśli kierowca nie jest kask motocyklowy. Ale dla tych ekstremalnych wyścigach jak motocross, kwestia ta nie jest omawiana, ponieważ zawodnicy podlegają wielkie ryzyko podczas zawodów, więc trzeba najbardziej chronić ciało i głowę z możliwych poważnych obrażeń lub uszkodzeń zewnętrznych.


specjalne kombinezony, ochraniacze na łokcie i kolana są wykorzystywane do ochrony ciała. kask gwarancje głowy oraz dodatkowe akcesoria do niego, takie jak gogle lub osłony przeciwsłonecznej. Są one przeznaczone do ochrony twarzy i oczu kierowcy. Dlatego każdy szanujący się zawodnik wybiera wyposażenie jakości i bezpieczeństwa, oraz, oczywiście, wybór pada na producentów, którzy są ekspertami w zakresie projektowania i bezpieczeństwo.

Dyskusja na temat kasków motocyklowych

Wiele silnikowe fani kiedykolwiek słyszał o kaskach producent Yema. Lanxi Yema Motocykl Armatura Co., Ltd specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży kasków motocyklowych średniej i wysokiej jakości od ponad 10 lat. Dzięki zaawansowanej technologii i urządzeń, a także system ścisłej kontroli jakości, firma produkuje różne rodzaje kasków dla motocrossu w oryginalnym stylu. Zdobyła zaufanie i preferencje klientów w celu ustalenia długich relacji biznesowych z różnych krajów i regionów na całym świecie. Fabryka zajmuje powierzchnię 20.000 metrów kwadratowych w prowincji Zhejiang w Chinach. Ma ponad 200 pracowników, zdolność produkcyjna jest produkowany kapelusze 1,5 miliona rocznie.

Firma przeszła ISO 9001 międzynarodowy system zarządzania jakością: 2000, a produkty otrzymały certyfikację GB 811-1998, DOT i ECE-R 22.05. Ze względu na szybki i pomyślny rozwój gwarantuje ścisłą kontrolą jakości. Zaawansowany system sterowania pozwala na zapewnienie wysokiej jakości produktów i zajmują dużą segment rynku w ponad 20 prowincjach i miastach w Chinach i eksport do 30 innych krajów i regionów świata. Dlaczego motocross kasków motocyklowych ujędrnia Yema? Ponieważ mają ogromną liczbę świadczeń, które są tak niezbędne jakości kask.

Lekka i aerodynamiczna konstrukcja

YEMA hełmy wykonane są z lekkiego i odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego ABS, dzięki tego produktu nie spowoduje dyskomfortu podczas długich podróży na rowerze. Aerodynamiczna konstrukcja będzie chronić uszy przed hałasem otoczenia podczas jazdy. Specjalna konstrukcja, która zapewnia dla bram do wentylacji, zapewnia dodatkowy komfort podczas podróży.

Szeroki asortyment i oryginalny wygląd

Produkty Yema mają szeroki zakres. akcesoriów kask to nowoczesny i ekskluzywny design. Firma zwraca szczególną uwagę na wygląd produktów, aby zmotywować zawodników i kibiców motocross właśnie ten rodzaj transportu. zawodników profesjonalnych trzeba mówić publicznie i powinny zrobić wrażenie na niej, a nie tylko jego jazdę, ale także wygląd. można indywidualnie wybrać dowolne akcesorium kask.

Na przykład, wygodne zapięcie na brodzie, który jest wygodny do mocowania kasku na głowie, specjalny kaptur, który służy do ochrony przed słońcem i stanowi dodatkowy element zabezpieczający głowy w upadku. Można także wybrać różne maski i dzielników dla Yema, którzy mają wiele powłok, barwieniu, funkcja czyszczenia, dobra odporność na uderzenia. Będą one chronić twarz przed wiatrem, kurzem, brudem, deszczem, i wszystkich innych przysmaków, które doświadczonych zawodników motocross. Kask liniowej można zdejmować i prać, ale producent twierdzi, że nawet jeśli nie jest myte przez długi czas, zapach nie nastąpi. To wszystko jest możliwe dzięki specjalnej powłoce antybakteryjnej stosowanego w podszewce. Jest to kolejny ogromny plus w wyborze firmy kapelusze Yema.

Przystępne koszty produkcji

Hełmy Yema są dostępne w różnych kształtach i wzorach. Można ją kupić w specjalistycznym sklepie. Biorąc pod uwagę wszystkie punkty dodatnie, producent kasków Yema miłe dla oka, a portfel z ich cenami. Średnio koszt produktu wynosi około 100 USD.

Gwarancja bezpieczeństwa

Doświadczony zespół techniczny przy użyciu wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu uważnie monitoruje jakość produkcji kasków dla motocrossu. Produkty firmy przeszły specjalistyczne badania i testy. Jako dowód tego są międzynarodowe certyfikaty jakości i wytrzymałości na motocross kaski. Więc nie można się martwić o bezpieczeństwo swojego szefa, jeśli zdecydujesz produktów Yema.

Myśl i dokonać właściwego wyboru

Jeśli uważnie przeczytać artykuł, to może dobrze zaznajomić się z produktami Yema, w szczególności z krzyżem kasku. Teraz można bezpiecznie iść na zakupy. Możesz rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi lub krewnymi, którzy mieli doświadczenia z kasków Yema. Wybrać wiele alternatyw i narysować porównania, należy rozważyć wszystkie za i przeciw, podjąć decyzję w sprawie projektu do kasku, podnieś akcesoria do niej, albo zastanowić się, czy tego wszystkiego potrzebujecie. Zobacz, co działa najlepiej dla Ciebie. Zauważ, że Yema kask ma wiele zalet. Ponadto, można dostać go w przyzwoitej cenie i gwarancji jakości.

Yema Firma dokłada wszelkich starań, aby dążyć do doskonałości, wzajemnych korzyści, lojalnej współpracy i stać się światowym liderem i wiarygodnego dostawcy w tej samej branży.