373 Shares 8123 views

Problem, jak odzyskać usunięte pliki z dysku USB, zdziwienie nawet profesjonalnych użytkowników

Nie jest konieczne, aby malować użytkownik profesjonalny jak znikają pliki. Jeśli przybysz ostrożnie waży każdy jego krok, to ludzie, aby komunikować się z komputerem na „ty”, popełnia błędy, okazyjnie pochopnych działań, które prowadzą do trwałej utraty danych. Ile kłopoty Sandwich stosunku do życia cybernetycznego przynosi Gluck. Cokolwiek to było, ale jest problem z plikami przywracających istniała zawsze.

Aby rozwiązać ten problem istnieje ogromna ilość aplikacji i narzędzi specjalnych. Jeśli dysk twardy my niby nauczył się pracować, a potem, jak odzyskać usunięte pliki z dysku USB, a znaczny potencjał dla pełnego zwrotu utraconych danych, tekstu, plików audio i wideo, zdjęcia?

Obfitość narzędzi oprogramowania, które pozwala na „zapisz” utracone informacje, powodują sceptyczne nastawienie do dobrego rozwiązania tego problemu. Niestety, absolutna gwarancja dowolnym programie nie. Ale twierdził, przez większość producentów dziewięćdziesiąt procent prawdopodobieństwo pozytywnych wyników z wykorzystaniem ich produktów oprogramowania już inspirować pewne nadzieje.

Zasadniczo, jeśli zapytać, wtedy teoretycznie każdy usunięty plik można odzyskać nawet formatowanie dysku pozostawia najwyższa szansa dla skutecznej resuscytacji. Ale prawie zawsze spędził starań, aby uzasadnić wynik. Po tym wszystkim, czasem, aby zapisać plik ma zastosowanie wiedzy i umiejętności specjalistów programowych, wyszukiwanie informacji, wydatkowaniu wysiłku równoważnym do ręcznego żmudnej pracy.

Wszystkie programowe pliki przywracania jest próbą zautomatyzować ten proces i uczynić go dostępnym dla przeciętnego użytkownika. Czasami file resuscytacji przy użyciu sprzętu używanego systemu operacyjnego. Nośników wymiennych, choć z trudem, ale podatne na te operacje.

Jeśli wszystkie instrukcje na temat przywracania plików na dysku flash, wykorzystywane, a wynik nie zostanie uzyskana, konieczne jest, aby przełączyć się do specjalnego programu. Wśród nich Recovery Toolbox dla Flash jest specjalistyczne narzędzie, które współpracuje z kartami pamięci, nośniki pamięci flash i dysków USB-. Jest ona ograniczona w użyciu tylko system plików FAT. Rozciąga opłaty programu. W trybie demo, to pozwala na odzyskanie skasowanych plików z dysku flash w wielu ograniczoną (do pięciu).

Są też wolne "Product Recovery", takich jak PC Inspector File Recovery. To narzędzie działa zarówno FAT, tak i systemy plików NTFS, ale z NTFS, jest mniej skuteczny. To sprawia, że nie tylko możliwe, aby przywrócić zawartość pliku, ale także jego oryginalna data i godzina utworzenia.

Do odzyskiwania skasowanych plików z dysku flash, darmowe narzędzie SuperCopy prostu zastępuje zera uszkodzony sektor w procesie kopiowania. Resuscytacja dużo czasu i nie bierze daje całkiem znośnych wyników.

Recuva jest dostępna do odzyskiwania plików, nawet po poważnej awarii oprogramowania. Pobieranie informacji łatwiej rozpoznać specjalne nazwy i rozszerzenia. Współpracuje z heterogenicznej pliku.

Unstoppable Copier jest dostępny do kopiowania danych z uszkodzonych nośników, wykonuje maksymalnie informacji. Program jest odpowiedni, jeśli chcesz odzyskać usunięte pliki z dysku flash. W tym samym celu radzenia sobie i Undelete Plus. To działa na wszystkich systemach plików i dystrybuowane bezpłatnie.

Wszystkie wyżej wymienione narzędzia pracy z Windows. Do odzyskiwania skasowanych plików z dysku USB do systemu Linux, posiada swój własny zestaw specjalistycznych narzędzi. Najbardziej powszechne są wszystkim, Sleuth Kit, Skalpel, Magicrescue, RecoverJpeg, NtfsUnDelete, PhotoRec i inni.

Korzystanie NtfsUnDelete, jak również zestaw Detektyw jest dozwolone na dysku flash bez formatowania spadł, z zastrzeżeniem zachowania systemu plików. Narzędzie NtfsUnDelete specjalizuje się w NTFS, dla Sleuth Kit są dostępne, i inne systemy plików. Program przede wszystkim w zębach i sformatowanych nośników, nie należy mylić go i uszkadzając sekcję.