613 Shares 9533 views

Kameszkowo tynk: fotografia, rysunek

W tym artykule powiemy Ci o ciekawych materiałów wykończeniowych o pięknej nazwie – Kameszkowo tynku. Różni się ona dość trwałe i równie skutecznie wykorzystane w pracach domowych i dać szlachetność urządzeń zewnętrznych.

Tynki dekoracyjne Kameszkowo pomaga sprawić, że wnętrze przestrzeń niezwykła, a fasady budynków – widok z oczu. Fakt, że ona jest i jaka jest technologia jego stosowania, i zostaną omówione dalej. Nawiasem mówiąc, wielu zna, ale tylko usłyszał inny, bardziej prozaiczną nazwę – „płaszcz”.

cecha

W zasadzie, co stanowi materiał wykończeniowy, jasne jest już od tytułu – Kameszkowo tynku. Na rynku budowlanego oferuje szeroką gamę związków chemicznych, które zawierają niewielkie ilości tłucznia o różnej wielkości. Zwykle tak jest, co do zasady, żetony marmuru. Tak więc możliwe jest, aby wybrać najbardziej odpowiedni wariant tekstury. Ponadto, producenci oferują obecnie nie tylko szaro-białej wersji, ale już barwne kompozycje, które pozwala zmieniać wygląd elewacji i wnętrz budynków.

Nawet jeśli w celu ratowania, masz normalne rozwiązanie, to nie ma się czym martwić. Kameszkowo pięknie malowany tynk, tak, że w niektórych przypadkach, jeśli chcesz trochę twórczego kolor, to nawet lepiej. Suszenie roztworu na dzień, może być stosowana w temperaturze od +5 do + 30 ° C. Ponadto, rozwiązanie nie wysycha od dłuższego czasu, to znaczy, mogą pracować przez cztery godziny, który jest idealny dla początkującego pracownika domu nie w posiadaniu umiejętności.

godność

Nic dziwnego, że taka powłoka jako Kameszkowo tynku, stał się znany jako „chmurę”. Ona naprawdę jest w stanie chronić zewnętrzne ściany budynków przed opadami atmosferycznymi i niekorzystnym wpływem zmian temperatury, w ogóle nie zostaną naruszone i nie stracą swojego atrakcyjnego wyglądu. Z tego powodu, że jest idealny do dekoracji wnętrz, które mają także wpływ wysokiej wilgotności powietrza – łazienkach i kuchniach. Ponadto, może być stosowany do prawie każdej powłoki – od kamienia do drewna i płyt kartonowo-gipsowych.

Kameszkowo tynk odnosi się do kategorii materiałów przyjaznych dla środowiska, co czyni go szczególnie atrakcyjnym wniosku w trakcie prac wykończeniowych wnętrz. Cóż, być może, jeden z głównych zalet można uznać, że stosowanie tynku Kameszkowo – procedura jest bardzo prosta, więc prace wykończeniowe mogą być wykonywane osobiście. To było w rzeczywistości, i zostaną omówione dalej.

prace przygotowawcze

Pokrycie będzie służył przez długi czas tylko pod warunkiem, jeśli nie są leniwi i spędzają rygorystyczne powierzchnię podstawy szkolenia. W zasadzie nie ma tu nic skomplikowane, jak każdy proces wykańczania wymaga wstępnego przygotowania. Tak więc, podstawowym fundamentem musi najpierw oczyścić z wszystkich istniejących powłok. Jest to konieczne, aby usunąć nie tylko, na przykład, tapety, ale również stare farby lub zaprawy ze ścian. Następnie należy uszczelnić poważnych wad, jak to możliwe, aby spróbować wygładzić powierzchnię jak najwięcej. Po tym, baza należy zagruntować, a na pewno dwa razy, co będzie promować lepszą przyczepność, aw konsekwencji poprawy jakości powłoki.

Aplikacja Kameszkowo tynk, jak już wspomniano – procedura jest stosunkowo prosta. Ale oto ostateczny wynik zależy nie tylko od umiejętności, ale również na jakość prac przygotowawczych.

Co trzeba mieć pod ręką aptekach

W zasadzie żadne specjalne narzędzia nie są wymagane. Zastosować tynk Kameszkowo metaliczny kielni. Należy również zdolność do mieszania i montażu miksera (na to samo). Ostatni atrybut jest wymagany, ponieważ w torbie mieszanina jest mieszana, więc trzeba przygotować od razu całą kwotę. Ręcznie dokonać rozwiązanie jakość nie będzie działać. potrzebne też będzie toczyć, ale nie jest proste, a specjalny – teksturowane.

Przygotowanie roztworu

Jak wspomniano powyżej, rozwiązanie to należy przygotować wszystkich dostępnych ilości w worku gipsu. I to nie jest tak mało. Z reguły jest ona sprzedawana w workach po 25 kg. Typowo taka ilość jest wystarczająca do pięciu litrów wody. Ale lepiej jest błądzić i czytać z zaleceniami producenta, co wskazano pożądanym stosunku. Jeśli chodzi o proces, eksperci zalecają ugniatania stopniowo, w odstępach co dwie minuty i zawsze przy niskiej prędkości. Jedynym sposobem można osiągnąć naprawdę jednorodna.

Procedura wykańczania

Jak aplikować tynku Kameszkowo? Ręcznie i ręcznie. Istnieją, oczywiście, i maszyny specjalne do tego, ale korzystać z nich z reguły tylko na powierzchniach zewnętrznych i dużą ilością pracy. Dla siebie, bliskiej osoby, będzie musiał spróbować i pracować własnymi rękami. W ten sposób, po raz pierwszy stosowane do pierwszej warstwy, która musi wysuszenia przez co najmniej cztery godziny. Nawiasem mówiąc, nadmiar roztworu usuwa się z rozpraszacza, nie należy rozmaz na ścianie, powinny być one zmieszane z masą, która jest w morzu. Następnie nałożono drugą warstwę. Tutaj nie mamy czasu, aby czekać. Przez dziesięć minut tynk do Wyrównaj, a inny trzydziestu – starannie dopracowana przez tą samą pacą. Metoda ta nazywana jest eksperci zhelezneniem.

Przerwy zaleca nie robić. Całość wykres jest pokryty tynkiem Kameszkowo traktowane w ścisłej zgodności z wymaganiami procesu. Jeśli nie spełniają, a potem defekty zostaną wygenerowane na ścianach.

teksturą cover

Uważny czytelnik może zadać podchwytliwe pytanie: „A co my zaopatrzony niezwykły zwój?” I będzie potrzebował kogoś, kto chce mieć nie normalne, a teksturą powłokę. Co trzeba zrobić? Dodanie do powyższej procedury, jeszcze jeden manipulacji. Dziesięć minut po nałożeniu drugiej warstwy w obrabianym obszarze, musi iść teksturowanej wałka. On da pożądaną strukturę powierzchni. No przecież, że trzeba spędzić z cementem.

Wskazówki

Jeżeli jesteś pierwszy raz robi tego rodzaju pracy, należy zakupić tynk z większych ziaren, tak jak radzić sobie z nim jest o wiele łatwiejsze, zwłaszcza mistrz nowicjatu, a braki skończyć na takiej powierzchni nie jest tak zauważalny. Jeśli naprawdę chcemy mieć powłokę drobnoziarnistej, to nic nie można zrobić – jeszcze się skontaktować się z ekspertami, jak w tym przypadku, tylko fachowiec może zapewnić jakość pracy.

Podczas nakładania warstwy kieruje się średnicy ziarna. Jej grubość powinna całkowicie zgodne z wymiarami tych ostatnich. Po nałożeniu tynku nie jest zalecany w celu wywarcia nacisku na narzędzie. Ponadto staraj się go równolegle do powierzchni roboczej.

wniosek

Powiedzieliśmy, że jest Kameszkowo tynk. Zdjęcia dostępne w artykule pomogą Ci lepiej zrozumieć, jak patrzeć to traktować powierzchnię. Ale wybór oczywiście pozostanie za sobą.