152 Shares 3675 views

spychacz SD6G

Eksperci w dziedzinie budownictwa sobie sprawę, jak ważne są dobre autobusy, aby osiągnąć dobre wyniki. Spycharki na budowie – wymaganego elementu całego procesu, w szczególności w początkowym stadium, do wytwarzania zbiornika. Coraz częściej można znaleźć wśród tych buldożery SHEHWA. Spisu maszyn stosunkowo szeroki, ale będziemy rozważać tylko dwóch przedstawicieli: SD7 i TY165-2. Podobnie popularne spychacz SD9.
Więc przechodzimy do materialnej. Spychacz TY165-2 waży 2289 kg., Największa wysokość zagłębienia 420 mm. Mechanizm tej maszyny, a wywołujący przemieszczenie – 9,7 litra, prędkość obrotowa 18 obr / min .. elektroenergetyczna w SHEHWA dostarczana przez jednofazowej, trzy-elementu, jednopoziomowej przemiennika momentu obrotowego hydraulicznego. Gąsienicowa część posiada nośną i zawierających wałki szerokości łącznika 5 dm. To urządzenie zostało zaprojektowane do użytku w trudnych warunkach. Silnik jest montowany rozwiązać STEYR firmę. TY165-2 modelu przeprowadzono również na gruncie o niskiej charakterystyce przenoszenia. Sam spychacz ma konstrukcję modułową, dzięki czemu zajmuje niewiele czasu poprawkę. W kabinie sześć stron, co zwiększa pole widzenia jest faktycznie 360 stopni. Izolacja akustyczna w kabinie dostarczonych przez obecność specjalnego materiału, które ponadto gwarantuje wibroizolacji.
Spychacz SD7 otrzymane wygodne siedzenie, którego regulacja zachodzi jedną rękojeść i specjalnego kombinowanego obrotów / hamowania. Maszyna HBXG otrzymał gąsienice typu szczelnie. Z tego powodu technika otrzymywania znacząco zmniejszyła ścieranie gąsienicę segmentów. Maszyna ta konstrukcja jest wyposażony w sześć cylindrów silników Cummins z ilością obrotów 21 obr / min i amplitudzie tłoka 140 mm. Półsztywna zawieszenie i przekładnia hydromechaniczna z łatwością ruchu i obsługi. Niektóre modele są uzupełniane przez wentylator w kabinie maszynisty dla zwiększenia wygody. Z właściwości tego modelu również zauważyć pojedyncze cholewka i ochrona ROPS / FOPS.