508 Shares 8945 views

Relaks w regionie Kaluga: Opis kompleksy i zdjęcia

Central District Rosja obfite dziedzictwo architektoniczne, dziedzictwo niematerialne i wartości kulturowe. Niewątpliwą odkrycie doskonałej jakości będą regionu Kaluga. Po tym wszystkim, nie koncentruje się wiele zabytków i atrakcji kulturalnych. Relaks w regionie Kaluga pozostawi niezatarte wrażenie. Nawet znanych osób odwiedziło to miejsce. To Kaluga przeprowadził swoje eksperymenty założyciela rosyjskiej kosmonautyki – Ciołkowskiego. W miejscowym klasztorze starożytnego przyszedł z skruchy największych pisarzy Golden Age – Fiodora Dostojewskiego, Żukowski, Gogola, Tołstoja. Tutaj, w czasie zadebiutował w dziedzinie rozwoju wojskowych legendarny Żukowa.


Każdy turysta, który decyduje się odwiedzić ten region Kaluga, musi wiedzieć, że nie tylko można zobaczyć wiele zabytków. Najlepszym miejscem na komfortowy pobyt zdrowotny uważane rekreacyjnym. regionu Kaluga – region o jedne z najlepszych kompleksów turystycznych.

Relaksujące wakacje – gwarancja zdrowia

"Golovinka" – rekreacyjnym. regionu Kaluga – jego lokalizacja. Kompleks turystyczny położony jest na pięknej łące otoczonej zacienionym lesie. Obejmuje on park ptaków „wróbli” i miejsce do rekreacji nazwie „wilga”. noclegi turyści oferuje przytulne domki, które spełniają wszystkie warunki pobytu w nich przez cały rok.

„Crake” restauracja w swoich ciepłych ścian gotowe do odbioru 50 osób podczas uroczystości wszelkiego rodzaju. Z pompą spędzić tutaj imprez firmowych, uroczystości weselne, rocznice, uroczystości w wąskim kręgu rodziny. Zmęczony po zwiedzaniu podróżujący wycieczka cieszyć również smaczną przekąskę tutaj. W centralnej części rekreacyjnym jest klub jeździecki, który jest zadowolony, nie tylko dorosłych, ale także dzieci do jazdy konnej i jazdy konnej. Serdecznie pod warunkiem, że usługi instruktorów, chodzenie może nie tylko w ramach, ale także poza jej granicami.

W ramach działa skutecznie Chasseur usługi, które świadczy usługi z przygotowaniem i utrzymaniem polowania. Najbardziej popularny jest bażant królewski polowanie. Zapewnia Rifle obszar, który jest dobrze wyposażony w urządzenie do wypalania na prowadzenie cel. W kompleksie znajdują się 2 sauny poprawiając komfort, które są oddzielnie zlokalizowane domki z łaźni parowych, łazienek i salonów. Najmłodsi goście będą zachwyceni placu zabaw. Wśród usług, które mogą stanowić ośrodek turystyczny, wyposażony obszar na grilla, wypożyczalnia sprzętu rowerowa, wędkarstwo opłacony w pięknym stawem. Każdy camper w obozie turystycznym „Golovinka” mogą zupełnie swobodnie odwiedzić parki kamienie i ptaków dowolną liczbę razy.

Zimą tutaj najbardziej popularnych działań, takich jak jazda na nartach w pięknej drewnianej jazdy na sankach, nartach lub łyżwach. Dzięki przyjaźni właściciele w stawie schroniskach ogromne ilości ryb – mianowicie karpia i Karpikov. Niewielki, ale bardzo dobrze utrzymany jezioro ma zróżnicowaną topografię dna. Otacza ten staw piękny sosnowy las. Bogactwo lasów nie tylko w piękno sosen, ale także pachnące grzyby i jagody. To miejsce to prawdziwy raj dla turystów, niezależnie od wieku. Niezapomniany rybołówstwo przyniesie morze nowych wrażeń wypoczynek z dala od cywilizacji. Dzięki opiekuńczy gospodarze, piękne otoczenie i czyste powietrze każdy użytkownik będzie musiał odpocząć od wspaniałych dni pracy, zgiełku miasta, cieszyć się towarzystwem bliskich i przyjaciół ludzi otoczonych dziewiczą naturą. Relaks w regionie Kaluga przyniesie wiele wrażeń i pozytywnych emocji.

Polowanie na podstawie „Golovinka”

Tour „Golovinka” baza oferuje następujące usługi:

 • Działania koordynacyjne wyczerpać polowania ptaka dla firm z psami. Również Huntsman usługi i zapewnić psy do polowań w przypadku braku własnych zwierząt łowieckich.
 • Formacja i Jaeger Usługi myśliwskie psy jesienią (Słonka lub Snipe).
 • Działania organizacyjne i obsługi na jesieni (kaczka lub cietrzewie).
 • Napędzany polowania w okresie jesienno-zimowym czasie, czyli od listopada do lutego (lisa).
 • Koordynacja i towarzyskie polowania wiosną słonki.

Centrum rekreacji „wilga”

Kempingu, który został zaprojektowany specjalnie na świeżym powietrzu jest nazywany „wilga”. Ośrodek rekreacyjny (rejon Kałuski) znajduje się w pięknej zalesionej okolicy nad brzegiem pięknego jeziora z widokiem na najstarszy kościół Przemienienia, który jest budynek z XVIII wieku w miejscowości Spas-wypędzając. Zaledwie 500 metrów od sanktuarium jest siłą życia, stworzona na cześć Kazańskiej Ikony Matki Bożej. Wszyscy podróżujący na terytorium bazy turystycznej oferuje zupełnie darmowy dostęp do dwóch pięknych miejsc – Parki skały i ptaki. Urlopowicze mogą być rozmieszczone w przytulnych domków, które zostały zaprojektowane do życia w przez cały rok. Relaks w regionie Kaluga jest wysokiej jakości zarówno w lecie jak iw zimie.

warunki

Na terenie kampusu znajdują się 43 pokoje typu hotelowego, który nie tylko system ogrzewania, ciągły dopływ wody, telewizję satelitarną, ale także kuchenkę mikrofalową i lodówkę. Każdy z pewnością znajdzie camper apartamenty w kieszeni dzięki humanitarny polityki cenowej. Oferuje on odwiedzający mają następujące pokoje – standard, deluxe i apartamenty, jak również wyjątkowe apartamenty. Ponadto, podstawa zadowoleniem gotowy do przyjęcia gości, którzy chcą odpocząć w camping, który przeprowadzonych wody i energii elektrycznej. W każdym zakątku obiektów turystycznych w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, dzięki czemu reszta będzie bardziej intensywny i ciekawy.

Usługi i rozrywka

Wakacje w bazie mogą być jeszcze ciekawsze, jeśli używamy wszystkich swoich usług. Można zauważyć od głównej rozrywki:

 • Fitness, basen 18-metrowy, deszcz i jacuzzi – to nie wszystkie zalety tego niebiańskiego miejsce. Zapewnia on saunę, beczki fitosanitarnych z cedru, fotel do masażu, siłownia i solarium.
 • Czysta piaszczysta plaża znajduje się w pobliżu jeziora, gdzie można nie tylko opalać, ale również pływać łódką lub na rowerze wody. Oferuje on opalania parasole i leżaki.
 • korty tenisowe, koszykówka, badminton, boisko do siatkówki, sala bilardowa i lodowisko w zimie.
 • Możliwość wypożyczenia skutery, quady i profesjonalny rower do sportów ekstremalnych, jak również narty i łyżwy, różnych narzędzi do połowu.
 • Amatorskie rodzaje rozrywki każdy znajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji turystów sauny, akcesoria do grillowania, wypożyczalnia gokartów, room service dla pojemności 70 osób konferencji.
 • Goście otrzymują jedzenie miejsce może stać się przytulna restauracja „Siskin” z pysznym domowym jedzeniem z 2 pokojami i odkrytym tarasie.

Domki letniskowe w regionie Kaluga zawsze jest miło powitać nowych gości. Warunki w nich są ciągle ulepszane, zwiększając tym samym poziom komfortu.

Park Narodowy "Ugra"

Pobyt w przyrodzie – najlepsze wakacje. „Ugra” (regionu Kaluga) – najlepszy rezerwat z możliwością zakwaterowania. Piękna przyroda wzdłuż rzeki Ugra zachwyci każdego turystę. W rzeczywistości, położenie parku dość interesujący, ponieważ jest jednocześnie nad brzegiem trzech rzek, a mianowicie – Wyss ugra i Zizdra. Pomimo młodego wieku parku, ma rozległe terytorium o powierzchni 100 tys. Ha. Celem jego powstania było pierwotnie pilnuje dziewiczy naturalne piękno, a następnie rekreacji. Poza naturalnym pięknem i rzadkich mieszkańców, park ma wiele zabytków architektonicznych, kompleksów kościelnych i umocnień.

Noclegi i rozrywka

Na ekscytującą rozrywką turystów są oferowane ponad 20 tras, które muszą być pokonane przez jedną z wygodnych sposobów – pieszo, samochodem lub konno. Dla miłośników archeologii będzie ciekawa wycieczka z wykopalisk Nicola Lenivets nasypów. Dzika piękno zadziwi swoją różnorodnością. Wśród mieszkańców tej rezerwy można znaleźć kuny, norki, piżmak, dziki, jelenie czy łosie. Wśród królestwie ptaków można zobaczyć królewskie sowy i cietrzew. Wielu przedstawicieli miejscowej flory i fauny dawna ujęte w Czerwonej Księdze Rosji. kibiców wędkarskie z pewnością znajdzie dla siebie, jak spędzić czas. Ze względu na czystość rzek, jezior i doskonałe zaplecze w parku możliwość całorocznego wędkowania. Ciche polowanie i zbieranie jagód są również dozwolone odwiedzających park. Kompleks oferuje swoim mieszkaniu kąpiel wszystkim rozgrzać. Szukasz idealnego ustawienia, piękne krajobrazy, każdy użytkownik będzie chciał zatrzymać się na dłuższy okres czasu tutaj. W parku znajdują się 3 schroniska. Istnieje również specjalnie wyposażony obszar, gdzie można wygodnie usiąść w swoim namiocie. To może być zmieniana w strefie odpoczynku Kaluga. Tani i można wygodnie spędzić czas wśród zastrzeżonego charakteru.

ośrodek turystyczny „Ethnomir”

Bardzo interesująca może być urlop w regionie Kaluga z dziećmi. Ośrodek rekreacyjny „Ethnomir” – na dużą skalę w zakresie wielkości ich natury kulturowej i turystycznej. Położony w samym centrum dzielnicy Borovsky. Każdy użytkownik może łatwo dołączyć do tradycji i kultury narodów świata. Ta akcja odbywa się w ciekawej formie gry, więc każdy turysta może być pewna ilość czasu w roli rdzennych mieszkańców każdego kraju, aby zrozumieć nieziemskie piękno przyrody, nauczyć się podstaw rzemiosła i zrozumieć kulturę.

„Ethnomir” – cały świat w zasięgu ręki

To centrum rekreacji reprezentuje całą różnorodność świata w miniaturze. Wszystkie kraje i narody reprezentowane tutaj jak najmniejszych etnicznych patio, gdzie można przeżyć dobrze wyposażonych apartamentów hotelowych, muzea i restauracje. Nawet kuchnia w każdej zagrodzie odpowiada kulinarnych preferencji świata. Każdy mieszkaniec, który dokładnie zna tradycje ludzi, folkloru, kuchni i osobliwości kulturowych. Głównym motywem z założycieli było jasne wykazanie równości wszystkich narodów, pomimo poziomie rozwoju. Ze względu na wakacje, w centrum tego ekscytującego doświadczenia będzie najbardziej niesamowite i niezapomniane. Wśród rozrywki szczególnego miejsca w różnego rodzaju festiwali, wystaw i koncertów. Rozwój infrastruktury turystycznej Centrum na wysokim poziomie i składa się z jurty dla gości domów koczownicze, Indian tipi, gospodarstw ukraińskich i innych mieszkaniach różnych narodowości. Na bazie można znaleźć kąpieli i sauny, improwizowanych szopy, hodowla psów, przeznaczony do jazdy na sankach, ściana wspinaczkowa i przytulną kawiarnię. Każdy użytkownik tego wspaniałego parku nie tylko zaspokoić swoją ciekawość, ale także w pełni cieszyć się przyrodą w pięknej części kraju.

Relaks w regionie Kaluga – wspaniałą opcję, która jest dostępna nawet dla osób o niskich dochodach. Po tym wszystkim, charakter tego regionu jest gotowa dzielić swoje bogactwo za darmo.