413 Shares 6312 views

Parki Wodne w Nowosybirsku – wciągająca rozrywka

parki wodne pierwszy pojawił się w 1940 roku. Dziś liderem na wielu systemach wodnych jest Ameryka i Japonia to największy park wodny na świecie – Ocean Dome (Ocean Dome), służąc jednocześnie 10 000 osób.


Oczywiście,   parki wodne w Nowosybirsku jest wielokrotnie mniejsza. Jednak doświadczenia, które dają ich użytkowników, są bezcenne.

Parki Wodne w Nowosybirsku – to nie tylko ton wody i wszelkiego rodzaju atrakcji, jest bardziej niepohamowana radość, adrenalina i podaż dobrego nastroju na przyszłość.

Waterparks mocno trzymać czołowe pozycje w świecie rozrywki i już dawno stały się częścią aktywnego życia obywateli. Gdzie, jeśli nie w takich miejscach jak parki wodne, w Nowosybirsku, można zanurzyć się w głąb tropikalnych wodach w połowie wysokości zimnych porach roku z siarczystym mrozie i docenić wygodną kontrast; przejechać przez wzgórza krętymi, opadając w wielkim stylu w czarujący jacuzzi i napawania ponownie szukać unconquered szczyty. Jest w królestwie wody zamiar połączyć przyjemne z przydatnych lekcji zdarzeń zdrowia zabawy.

Jednym z najbardziej popularnych parków wodnych w mieście jest „liderem Ziemi.” Park wodny znajduje się na ulicy Republikańskiej, 12/1, do. 2. dzieci park wodny znajdują się zjeżdżalnie, fontanny, a także świadczy usługi nauczania pływania. Na terenie parku wodnego znajduje się basen z gejzerami, rosyjskiej łaźni parowej, fińskiej łaźni, a także kawiarnie i piaszczystej plaży. „Lider Land” jest otwartym powietrzu, więc w teren zimą jest wypełniona wodą i zamienia się w lodowisko.

Obok park wodny jest w posiadaniu własności „Borviha”. Aquapark „Borviha” hotel – to idealne miejsce na otyha z przyjaciółmi lub rodziną. W parku wodnym są gejzery, wodospady, jacuzzi i zwrotny. Po odpoczynku w parku wodnym, otrzymasz wiele pozytywnych emocji i część niezapomnianych wrażeń.

Ludzie, którzy przenieśli się niedawno do syberyjskiego miasta, często są zainteresowani w miejscu, gdzie znajduje się park wodny w Nowosybirsku? Oprócz już wymienionych kompleksów funkcji w wodociąg parku „Miami Deluxe”, gdzie oprócz zjeżdżalni i basenów do gości sauna i masaż. Stworzone warunki są idealne na rodzinne wakacje, a dla przyjaznej firmy.

Nie tak dawno temu okazało się, że miasto planuje zbudować park wodny z centrum odnowy biologicznej, który jest największym w Rosji. Nowy park wodny w Nowosybirsku, którego adres znajduje się w rejonie rzeki Ob, niedaleko mostu Dimitrov, powinien stać się ozdobą lewym brzegu rzeki. Oczekuje się, że nie będzie basen 25-metrowy z różnych głębokościach, duży basen ze sztucznymi falami, basen dla dzieci z atrakcjami, zjeżdżalniami, fontannami i innej infrastruktury wodnej. Na terenie zlokalizowane będą różne kawiarnie, restauracje, korty tenisowe, siłownie i wiele innych.

Park wodny – to zabawa aktywny wypoczynek, który już uzyskał dostęp do Sybiraków. I kod stał się znany, że wkrótce będzie inny kompleks rozrywkowy, który uzupełni listę obiektów zwanych „park wodny w Nowosybirsku”, duma rdzennych mieszkańców swojego miasta wzrosła jeszcze bardziej!