257 Shares 2818 views

Biografia Władimir Kuzmin, życie osobiste, rodzinne, praca

Miłość i twórcze życie piosenkarza był tak samo ekscytujące, delikatne i wzruszające jak jego teksty. Jednak aktor musiał przejść i wiele tragedii. Biografia Władimir Kuzmin, jego droga do sławy i kobiet, które podbiły serca – to wszystko można znaleźć w materiale.


Student A i muzyk

Przyszły aktor urodził się w Moskwie, w prostej rodzinie oficera marynarki i nauczyciela języków obcych. Jego urodziny 31 maja 1955. W związku z zawodu wojskowego dzieci Boris (Vladimir, Sasha brat, siostra Iry) i jego żona często przenoszone z miejsca na miejsce.

W 1961 roku, chłopiec poszedł do pierwszej klasy. W szkole dziecko nauczył się bardzo dobrze. Szczególnie wiele uwagi poświęca się mu lekcje angielskiego, które doprowadziły matkę. Problemy z badań nie powstać, tak sumienny uczeń był doskonałym uczniem.

Biografia Władimir Kuzmin bardzo wcześnie związany z pracą. Ojciec napisał synów szkoły muzycznej. Następnie Wołodia był 5 lat. Grać na skrzypcach jak dziecko. Nawet dziś, wiele lat później, człowiek często bierze się z tego narzędzia i daje znakomite koncerty.

trochę rocker

Kiedy moja mama dała gitarze Wowa, chłopiec jest bardzo zainteresowany w ciągu. Opanuj nową „broń” był wspomagany przez żołnierzy. W koszarach, syn oficera chodził swobodnie i bez zakłóceń. Był sobie chłopiec i główne wnioski. Dalsze rozwijanie ich zdolności do samodzielnego Vladimir Kuzmin. utworów znanych przez wszystkich, ale niewiele osób wie, że pierwsza kompozycja autor napisał w wieku 6 lat. Dzieciak grał w piłkę na podwórku i na emocjach stworzył hymn dla drużyny.

Rodzina mieszka w rejonie Murmańska. I zaledwie kilkaset kilometrów była Europa. I nie ważne jak bardzo rząd radziecki do tłumienia fal obcych w tej dziedzinie Unia Wołodia mógł bez problemów korzystać z utworów z popularnych grup zagranicznych.

Melodie z Zachodu bardzo wpłynął na jego gust muzyczny. Nastolatek zainteresował się skały, a nawet stworzył własną grupę. Na imprezach szkolnych i dyskotek przyszłość piosenkarka Vladimir Kuzmin wykonując utwory z The Rolling Stones i The Beatles.

Wybór zawodu

Ojciec oficer nie podoba się fakt, że jego syn ma długie włosy i jest zainteresowany muzyki zagranicznej. Jednak mimo ręcznych notatek, Boris nie zabraniają Wołodia kontynuować robienie rzeczy, które kochasz. Choć marzył, że facet wybiera karierę wojskową.

Następnie, wiele lat później, kiedy Kuzmin stał się popularny piosenkarz, jego ojciec stał się zagorzałym fanem. W odniesienia do aktora, człowieka było zbieranie gazety i czasopisma z artykułami o jego syna, i zbiera się na płycie.

Po otrzymaniu certyfikatu biografia Vladimira Kuzmina krótko związany z Instytutem Kolejnictwa. Wkrótce jednak, student zaczął narzekać ze względu na wygląd. Jego bujne włosy i rocker obraz nie jest objęta zakresem normalnego człowieka radzieckiego. Tak, i Vladimir sobie sprawę, że nie należą tutaj.

W związku z tym, w 1977 roku, po dwóch latach studiów, Kuzmin opuścił Instytut. Ale rok później idzie do Dniepropietrowska School of Music.

zdobywanie doświadczenia

W latach studiów student opanował również na flecie, saksofonie. Egzamin przeszedł na „doskonałe”, a ponadto komisja urzeczony jego doskonałą grę. Jakiś czas służył w restauracji. Także stała się członkiem różnych grup.

Biografia Władimir Kuzmin zmienić po ukończeniu studiów. On wycieczki obszernie z renomowanymi zespołami. Pierwsze poważne prace był udział za pośrednictwem „Nadziei”. Był gitarzystą mężczyzna. Jednak ta firma Wołodia nie długo. Wkrótce zauważył chłopaków z „Gems” i została zaproszona do niej. Kuzmin one odtwarzane przez cały rok.

W tym czasie udało mu się poznać niuanse zawodu. I tworzy własną grupę w 1979 roku, który został nazwany „Carnival”.

Krok do Sławy

W arsenale firmy lider novosobrannoy muzycznej już kilka pomysłów i kilkanaście piosenek. To dzięki jego pracy zespołu natychmiast stał się popularny. Był to pierwszy krok do wielkiej scenie, co sprawiło, Władimira Kuzmin. Utwór „Carnival” rozproszyć natychmiast. Jednak tylko w Moskwie. Wśród hitów tamtych czasów – „nagły ślepy zaułek” „Niech słowo” i Należy zauważyć, że pierwszy z tych kompozycji zostały napisane w języku angielskim, a dopiero później radzieckich publiczności zostały przetłumaczone na język rosyjski. Kompozycje zostały zapisane na dysku w pokrywie, który stwierdził :. „grupa Rock” To była prawdziwa sensacja w ścisłym Unii.

Jednak ta firma krótkotrwały w oryginalnym składzie. Jeszcze przed 1982 Wołodia i drugi członek zespołu – Alexander Barykin – stały się częścią sporu. Mężczyźni byli inna przyszłość i całkowicie przeciwny repertuar polegać. A teraz dość popularny artysta decyduje się zacząć wszystko od nowa. On jest przekonany, nowy początek będzie jego muzyka. Vladimir Kuzmin opuszcza „Carnival” i montuje zbiorowy „Speaker”.

nieszczęśliwa rodzina

Natomiast szczególnie dynamicznie rozwijającym się życiu prywatnym z muzyk. W 1975 roku spotkał się z Tatyanoy Artemevoy. Dziewczyna siedziała na ławce w parku, i przystojny młody człowiek zbliżył się do niej. W tym czasie młody pani była zakochana w innym facetem, ale to było wtedy, że były one w sprzeczności. Dlatego Tanya Wowa wolno trzymać ją z powrotem. Po tym wydarzeniu, nie widzieli się od lat. A potem przypadkowo spotkali się w kawiarni. Wowa nagrany Tatiana telefon, a następnie spędzić kilka dni siedzi w pobliżu wejścia. W rezultacie, wzięła zaloty młodych fanów.

Pierwsza żona Władimira Kuzmin urodziła mu troje dzieci. Jednak jednostka rodzina nie była łatwa. Człowiek bez wstydu oszukany na nią. Od jednej z kobiet nawet nie mają córkę w marcu. Jednak Tatiana miała też romans, a nawet urodziła syna przez innego człowieka. Nikita Wołodia przyjęty. Należy zauważyć, że kobieta pisania poezji, poeta tworzy wiele hitów na męża. Wśród nich – i „Białe kwiaty” „Kiedy mnie, zadzwoń”.

Diva z Unii

Rodzina podzielone gdy Kuzmin zaczął pracować z Alloy Pugachevoy. Pomimo faktu, że obaj artyści pobrali między nimi wybuchła wicher romans, który oglądał cały kraj. Dwie gwiazdy grał razem, Wołodia pisał teksty do Diva. Pierwsza żona Władimira Kuzmin wierzy, że jej mąż jest zmuszony złożyć wniosek o rozwód i odejść od dzieci.

W 1986 roku duet wydał przebój – „Dwie gwiazdki”. Ten sojusz pomógł piosenkarka pop, ale szybko zorientował się, że styl Pugaczowa całkowicie mu obce, więc ich związek jest zepsuty.

Człowiek nadal grupa „Dynamics”. Wycieczki są udane. Kuzmin prowadzony przez tłum fanów. Fani nie dają resztę muzyków. Zmęczony popularność, podróżuje z zespołem w Stanach Zjednoczonych. Tam wykonać w barach i klubach, uczyć się nowych stylów.

W tym okresie zapoznał się człowiekiem z amerykańskiego modelu Kelli Kerzon. Młodzi ludzie zakochują się i wziąć ślub. Ale mój ojciec zagroził zostawić córkę kobiety bez dziedziczenia z powodu sojuszu z rosyjskim. Dlatego para zerwała po 2 latach.

Losy dzieci

W 1992 roku wrócił do Moskwy, Władimir Kuzmin. Albumy wydane za granicą, że były anglojęzycznych, dlatego nie otrzymali specjalną popularnością w domu.

Następnie muzyk spotkał się z aktorką Veroy Sotnikovoy i urody. Kilka dni później kochankowie rozliczyć razem. Kobieta staje się wsparcie dla muzyka: inspiracją dla piosenki, porzuca role być razem, a nawet strzelać wideo do niego. Wiara jest również ustanowienie jego kontakty z dziećmi. Jest to kobieta piosenkarka poświęca piosenki „Siberian mrozy.” Jednak w 2000 roku i para zrywa.

Później spotkał się z uczniem Ekaterina Trofimova. Urodziła się w 1982 roku i był znacznie młodszy niż wybrańcem. Oczywiście, taki związek nie jest obsługiwany przez rodziców Katie. Ale utalentowany muzyk szybko stonowane je. para pobraliśmy się wkrótce.

W 2002 roku wystąpił w tragedii rodzina piosenkarza. Vladimir Kuzmin najstarsza córka, Lisa, został zabity. Winowajcą okazał się być jej chłopak – handlarz narkotyków. A w 2009 roku, syn Stepan spadł z 18. piętra.

Druga córka, Sonya, wzięła udział w projekcie „Star Fabryka-3”. Obecnie jest zaangażowany w działalności twórczej.

Sam Kuzmin dzisiaj marzenia dzieci z trzecią żoną, a także aktywnie wycieczki z koncertów.