786 Shares 8135 views

Co Motion Picture można nazwać „najbardziej interesujący film grozy”?

Niemal każda osoba w kolekcji dziesięć ulubione filmy z dowolnego gatunku. I ktoś na ogół w stanie łatwo wyliczyć listę ulubionych filmów. Każdy ma swoje indywidualne upodobania i preferencje. Oraz o lękach i powiedzieć nic. Ale aby lista horrorów wciąż może spróbować.


Nic na świecie nie można nazwać idealnym. Jest to okazja, aby kwestionować niemal każdy fakt. Zwłaszcza, gdy mówimy o najbardziej interesujących horrorze. Mimo to, nie należy spieszyć się krytykować, ponieważ wszystkie wartości w różny sposób. Przy wyborze filmu należy kierować się przede wszystkim Opinie, komentarze i oceny ekspertów. Dlatego też, przed podjęciem swoją krytykę, warto zapoznać się z kilkoma bardzo popularnych filmów grozy.

Więc zacznijmy omówić trzy popularne filmy i wybrać spośród nich ten, który został nazwany „najbardziej interesujący horror”.

Pierwsza pozycja znajduje się „Casket przeklina.” Wszystkie wydarzenia z filmów zaczynają występować po dziewczynka kupuje pudełko na jednym z targów. Na początku moi rodzice nie widzieli niczego złego w zachowaniu córki. Ale po pewnym czasie dziewczynka zaczyna zachowywać się bardzo dziwnie, jako reakcja na próby, aby dowiedzieć się, co się dzieje, nawet poza zakresem powodu. Aby rozwikłać tajemnicę i uratować swoją córkę, ojca dziewczynki, wraz z byłą żoną łączą siły. Będą w stanie chronić swoje dziecko? Ten film może łatwo twierdzić, że „najbardziej interesujący horror”.

Drugie miejsce jedzie do filmu „Midnight Express.” Film opowiada o wydarzeniach, które nastąpiły po fotograf L. Kaufman otrzymał ofertę od jednego z galerii. Do jego fotografie zostały dostarczone przez spojrzeniem publicznej, musi uchwycić wszystkie najstraszniejsze i ciemne, co się dzieje w mieście. Podczas swoich poszukiwań, stał się mimowolnym świadkiem morderstwa młodej dziewczyny. Zdając sobie sprawę, że przynajmniej coś się stanie pomóc policji, Leon zaczyna radzić sobie z sprawy. Ale z czasem, zabójca ukradł mu dziewczynę. Będzie młody fotograf, żeby ją uratować?

Na trzecim miejscu wśród filmów walczących o tytuł „najbardziej interesującym horrorze” to thriller „The Woman in Black”. Działania malowanie odbędzie się w jednej z wiosek w Anglii, gdzie został zmuszony do przyjść do Artura. Musi dowiedzieć się, jak w papiery wartościowe kochanki dworze jak najszybciej. To gdzie on zmierzyć coś niewytłumaczalne i przerażające. Co czeka młody człowiek w przyszłości?

Wszystkie te filmy można bezpiecznie dokonać w liście najbardziej przerażającym horrorze, gdy odebrał od pierwszej minuty i nie puścić, aż do samego końca. Kto nie zgodzi się z nim, niech starają się stworzyć własną listę i publikuje je na wszystkich, aby zobaczyć, tak, że każdy może poprzeć tę opcję lub „odrzuć”. Jeśli nie spojrzeć na zdjęcie powyżej, konieczne jest, aby je wyświetlić. Tylko nie trzeba żałować.