498 Shares 3196 views

Skuteczne, aby pozbyć się owłosienia – nie mit

Gładka i jedwabista skóra bez niepożądanej roślinności – marzenie każdej nowoczesnej i czuwa nad kobietą. Pozbyć te brzydkie włosy mogą być zarówno w domu jak iw salonach kosmetycznych. Inną rzeczą jest to, że wiele z metod stosowanych zapewniają bardzo krótkotrwałe rezultaty. Wtedy właśnie przychodzi z pomocą depilacji laserowej.

Co jest istotą depilacji laserowej

Mówiąc bardziej o procedurze, można zauważyć, że depilacja laserowa – jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów zwalczania nadmiernego włosy. Opiera się ona na usunięciu wiązki laserowej. Główną cechą tego typu depilacji z wielu innych – zniszczenie mieszka włosowego.

włosy niszczenia gdy zachodzi stopniowo, ponieważ laser działa tylko na mieszki włosowe są w fazie wzrostu.

Jednym z najbardziej skutecznych rodzajów laserów można nazwać aleksandrytowych. W wyniku ekspozycji na energia świetlna jest przekształcana w ciepło. Ponadto, melaminowo pigmentu zawarte we włosach ulega zniszczeniu pod wpływem ciepła. Włosy wpływ promieniowania laserowego, w końcu spada w niektórych 10-12 dni po zabiegu.

Za najbardziej skuteczny, aby pozbyć się niechcianej roślinności na ciele zaleca się przeprowadzić procedurę co miesiąc i pół. Ostateczna liczba sesji zależy od mocy promieniowania lasera zastosowanego rodzaju i tempa wzrostu włosów.

Ważne jest, aby pamiętać, że:

  • nie powinno być depilacja laserowa dla osób z nowotworami i chorobami układu odpornościowego, a także cierpiących na cukrzycę.
  • w obecności dużej liczby moli, chorób skóry, żylaków i skłonność do tworzenia procedur bliznowców musi być wykonywane tylko po konsultacji z lekarzem.
  • Laserowe usuwanie włosów jest również nie wykazały alergii, dzieci i kobiet w ciąży.
  • depilacja laserowa nisko- lub nawet nieskuteczne dla właścicieli blond włosy z powodu niewystarczającej ilości melaniny.

Zalecenia dotyczące przygotowania procedury

  • dla maksymalnej efektywności i bezbolesnego podczas procedury długości włosów powinna wynosić około 35 mm
  • Dwa tygodnie przed takim usuwania włosów jest konieczne przerwanie opalania
  • procedura musi być powtarzana w sposób regularny i z tych samych odstępach czasu, w zależności od indywidualnych okoliczności.

Trzeba wiedzieć, że profesjonalny rezultat depilacji laserowej można uzyskać jedynie w wyspecjalizowanych salonach i klinikach. Jakość laserowe usuwanie włosów można zrobić w centrum medycyny estetycznej „Doktor Laser”.