443 Shares 5024 views

Jet Airways – w pierwszej dziesiątce

Zamiar podróżować do odległych krain, musi mieć pewność, aby zdalnie zapoznał ze specyfiką kultury i historii tych miejsc. Ważnym aspektem w badaniu kraju jest zapoznanie się z jego zasobów transportowych, w tym – z linii lotniczych, które z pewnością będą mieli do czynienia.


Trochę o Indiach

Indie – jeden z tych miejsc, gdzie chętnie tłumy. Wielu ludzi są gotowi do przeprowadzenia podróż fantastyczną kraju, w świat starożytnych świątyń, mitów i legend. Indie – kraj kontrastów, z bujną przyrodą i tropikalnego klimatu, z luksusowych hoteli wzdłuż wybrzeża, z doskonałych plaż i czystej wody oceanu.

Podczas podróży, turyści często mają do czynienia z międzynarodowymi i lokalnymi lotów i transferów. Avtoekskurs mogą być wykonywane przy użyciu wynajętego samochodu lub zarezerwować miejsce na statku turystycznego.

W Indiach, wielu przewoźników, ale po wybraniu należy zwrócić uwagę na znaczenie i status linii lotniczych. Jet Airways to największy przedstawiciel w danym obszarze, który jest szczelnie i trwale drugie miejsce w kraju, dla lotów krajowych i międzynarodowych.

Historia linii lotniczych

Jet Airways Indie – to tania linia lotnicza, która jest własnością prywatną. Przewoźnik rozpoczął się w kwietniu 1992 roku jako operator taksówki powietrznej. W tym czasie, w obecności spółki miał tylko 3 strony. W maju 1993 roku, Jet Airways rozpoczął swoją karierę zawodową jako linia lotnicza handlowej, przechodząc przez cały rok w regularnym nosicielstwo. Przed rokiem 2004, wykonywane wyłącznie transportu wewnętrznego. Ale od marca, Jet Airways zaczęły się podróże międzynarodowe.

Właściciel lotnicza – Naresh Goyal – w stanie stworzyć konkurencyjną firmę, wyprzedzając byłego monopolistę – państwowego Indian Airlines. Jet Airways Association był w stanie przetrwać kryzys ozdobny 90.

Teraz jest regularna linia lotnicza z silnym serwis oferujący swoim klientom możliwość wyboru, kiedy loukost klasę superbiznes. Codziennie o 64 lotnisk na całym świecie sprawia, że firma prawie 1000 lotów. Główną bazą dla Jet Airways to międzynarodowa Indian lotnisko w Mumbai Chhatrapati Shivaji. Dodatkowe bazy lotnicze na lotnisku „JT Airways:

  • "Bangalore".
  • "Chennai".
  • "Delhi Indira Gandhi".
  • "Kalkuta Netaji Subhash Bose Chavndra".

latający

Atlas Jet Airways – międzynarodowe lotnisko jest 64 stałych i 22 umów code-share. Od 2008 roku linia lotnicza ma jeden z czołowych przewoźników lotniczych na całym świecie. To sprawia, że jego loty do lotnisk w różnych częściach świata, latanie do odległych Indii, miejsc takich jak Toronto, Szanghaju, Londynie. W przypadku dłuższych lotów pomocniczy piast w Brukseli.

flota Jet Airways składa się z tysięcy samolotów. Większość z nich – jest "Boeing" i "Airbus" (7 modeli). Średni wiek samolotów w służbie czynnej, jest pięć i pół roku.

klasy usługi

Firma słynie z precyzyjnego lotu i wysokim poziomem niezawodności. Istnieje możliwość wyboru poszczególnych klas usług w czasie lotu.

  • Pierwsza klasa. "Boeing" 77-300. Wszystkie fotele w kabinie są modyfikowane w płaskie łóżka, prywatnych apartamentów na pokładzie. Siedzenia pasażerów są wyposażone w monitory LCD, kable, porty USB, przenośnych i systemów audio i wideo.
  • Klasa biznes. "Boeing" i 77-300 „A330-200 Airbus. Usługa identyczne „pierwsza klasa”, ale bez przedziałów, bez łóżka.
  • klasy ekonomicznej. Ulepszony kabiny samolotu z podnóżkami i szerokich szczelin pomiędzy siedzeniami. Istnieją pojedyncze małe monitory LCD.

Długi okres lotniczym wolnostojący należał do „luksusowy” usług typu. Ale ostatnio Jet Airways stworzyły własne kabiny wielkości 2,5 metrów kwadratowych. m. Są one przeznaczone dla dwóch osób. W tych kabin można cieszyć lot w pełnej prywatności, odprężyć się z rzadką szampana i kuchni egzotycznej.

ceny biletów

Jet Airways realizuje swoje bilety na loty do wszystkich miejsc na 3 typów wartości.

  • koszt bazowy ( "Normal"). Bilety można rezerwować bez zapłaty, aby odkupić i powrót z minimalną stratą, są zniżki dla dzieci.
  • Specjalna wartość – jest 60-70% podstawy, bez żadnych zniżek dla dzieci, z utratą połowę ceny po powrocie, i bez możliwości rezerwacji.
  • Loukost – kosztuje nawet do 50% podstawy. Nie ma możliwości rezerwacji biletów i powrót.

Najbardziej atrakcyjne bilety na The loukost – tanie loty. Jednakże, istnieje w tej małej ujemny. Ten lot nie daje, tylko bagaż ręczny bagaż określonych wymiarach.

systemy lojalnościowe

Mają specjalny liniach lotniczych Jet Airways program lojalnościowy i vouchery oferują nieograniczoną liczbę lotów wykonywanych w ciągu ustalonego okresu niektórych cen. Na przykład, 7 dni lot kosztuje 350 dolarów. Kupując voucher, warto zadbać wcześniej zarezerwować miejsce dla koniecznych lotów. Kupony te są wygodne dla tych pasażerów, którzy odchodzą co 1-3 dni w różnych kierunkach. Przez lojalności systemy obejmują rabaty, premie oszczędnościowe.

Prawo do przewozu bagażu

Jedzie na wycieczkę, kupując bilety lotnicze, należy najpierw zapoznać się z regulaminem przewoźnika, limit bagażu, możliwość skorzystania z usługi i udogodnienia. Trasy z różnych klas w różnych kierunkach różnią. Wielkość, waga i ilość sztuk bagażu, wahają się od 20 do 40 kilogramów, na bagaż podręczny – od 5 do 10 kg. Odnosi się to również do firmy Jet Airways, Recenzje których pozytywny tylko z różnych źródeł. Klienci są zadowoleni z usług firmy. Nawet użytkownicy gospodarki wyrażone Jet Airways jako wysokiego poziomu usług linii lotniczych. Dokładność, terminowość i uprzejmość personelu nie jest zadowalająca.

Szeroki wybór miejsc, dobrej pracy zespołowej, wygodne samolotu, możliwość wyboru wyszukiwarka – to wszystko sprawia, że firma Jet Airways Indie popularne i popytu wśród klientów.