343 Shares 1910 views

Dlaczego i jak usunąć subskrypcję w kontakcie?

Ostatnio, „kontakt” zaczął ściśle przypominają „świergot”, zwłaszcza gdy zostały one wprowadzone wszystkie zbuntował mikroblogowania zamiast ścian i dodano funkcję „Abonent”. Co to jest subskrypcja i dlaczego jest to konieczne? Wydaje się, że odpowiedź jest dość prosta – aby śledzić, co dzieje się w nowej osoby i bądź na bieżąco z jego wiadomości. Jednak w szczegółowym zbadaniu tego wyjaśnienia rozpada się jak domek z kart, a następnie sama świadomość skrada się bardzo istotne pytanie, jak usunąć w kontakcie subskrypcji i nigdy nie korzystali z nich więcej.

Po pierwsze, co abonament w swej istocie? Osoba chcesz dodać jako przyjaciela, ty ignorowane, ale wolno „śledzić” nawzajem. Zgadzam się, że to brzmi trochę unizhayusche jak psa, aby rzucić kostką. Powiedzmy, że ta osoba jest znana – w tym przypadku, aby zostać z nim w abonentów nadal rozsądne, ale jeśli to jest – przypadkowy facet czy dziewczynka – nie łatwiej zapomnieć o wszystkim, jeśli z jakiegoś powodu nie chce zwrócić uwagę na ciebie? Poprzednio było, aplikacja nie jest potwierdzona, i poszedł do poszukiwania nowych przyjaciół. Teraz trzeba zrezygnować z subskrypcji kontaktu ręcznie w przeciwnym razie i powiesić go w abonentów, jak gość, który nie mógł poza korytarz.

Po drugie, abonament nie przewiduje żadnych istotnych korzyści. Wszystko, co można uzyskać od osób, które złożyły zapisy – jest ich aktualizacji na wiadomości, z których najbardziej interesujące – to obraz, który nawiasem mówiąc, wciąż może być zamknięty. Mimo to, „VKontakte” – to nie jest „twitter” i nie można czytać sprawozdania Cię interesują ludzi, to byłoby całkiem uzasadnione w przypadku subskrypcji gwiazd.

Wnioskujemy, – funkcja „Abonent” jest całkowicie bezużyteczny, to pozostaje tylko, aby dowiedzieć się , jak usunąć subskrypcję w kontakcie? W rzeczywistości, to sprawia, że dość łatwo. Zaloguj się na zakładkę „przyjaciół” i dowiedzieć się, że są przesyłane do innych użytkowników aplikacji. Tylko może wypisać się z każdej osoby na tej stronie lub na wszystkich ludzi w ciągu zaledwie kilku minut. Można też przejść do strony osoby, która wysłała wniosek i przesuwając kursor nad komunikatem – „dodać je do znajomych …”, zrezygnować z niej.

Nawiasem mówiąc, wiele osób tak niezadowoleni z nowej funkcji, że nawet nie chce widzieć na żadnej abonentów. Są, oczywiście, nie przeszkadza, ale dla wielu ludzi jest to rodzaj „czerwonej flagi”. Wydawałoby się całkiem normalne wymagania człowieka – usunąć abonentów, ale jak tylko pytanie, jak się wypisać w kontakcie, okazuje się, że to nie jest takie proste. Osoba, która podpisała trzeba wysłać do czarnej listy – tylko wtedy będzie już w stanie iść za Tobą. To nie wydaje się bardzo logiczne i nieświadomych decyzji.

Na ogół panuje przekonanie, że subskrypcja w kontakcie zostały wprowadzone do komercjalizacji miejscu na podobieństwo Twitterze. Po tym wszystkim, podczas gdy zwykli użytkownicy zastanawiają się, jak usunąć subskrypcję kontaktu, różne kupcy wbrew strasznie zadowolony, aby zwiększyć liczbę abonentów. Logika jest prosta – im więcej abonentów, tym bardziej efektywna sieć reklamowa.

Ale dlaczego ludzie czytają reklamę również w wiadomościach w kontakcie, chyba że w telewizji mało? To bardzo proste. Wielu użytkowników po prostu nie wiem jak usunąć w kontakcie subskrypcji niż kupców i cieszyć się. W rzeczywistości, to nie jest konieczne zamusorivat swojej strony w sieci społecznej i zarobić na innych ludzi, ponieważ sama idea sieci początkowo był w kontakcie, aby komunikować się z prawdziwymi ludźmi i poznać nowych przyjaciół.

Wszystko na wyciągnięcie ręki! Jeśli chcesz czytać reklamy i banalne żarty i anegdoty nadal subskrybować do wszystkiego, ale jeśli nie – to potrwać kilka minut czasu i czystą stronę z kosza.