809 Shares 5631 views

Ruchome guzki za uszami – co to jest?

Wpadać za uchem – jest zwykle albo powiększony węzłów chłonnych lub Wen (kaszaka). I rzeczywiście, w innym przypadku jest to zagrożenie dla zdrowia, prawdopodobnie nie. Chociaż, oczywiście, iść do przychodni i upewnić się, że wszystko jest w porządku, to warto. Zwłaszcza jeśli mówimy o dziecko. Jak można określić guzki za uszami – to znaczy, węzłów chłonnych lub miażdżyca? To nie jest trudne. węzłów chłonnych powoduje ból, wen – nie. Ponadto, w pierwszym przypadku, osoba często temperatura wzrasta, a skóra nad rumieńcami wypukłości.

Jak leczyć węzeł chłonny?

Powiększenie węzłów chłonnych – wskazanie, że organizm ma jakąś infekcję. W rzeczywistości – jest to jego reakcja na infekcję. Limfatyczny zbiera wszystkie substancje szkodliwe, jak również wszystkie bakterie i przenosi je do węzłów chłonnych. Białe krwinki, które są produkowane tutaj, zniszczyć infekcję. Gdy nadmiar substancji szkodliwych ich liczba zwiększa się gwałtownie, co prowadzi do zwiększonego montażu. Tak więc, jeśli mogę szukać odpowiedzi na pytanie: „Guzki za uszami – to” – Trafiłeś do wniosku, że jest ona w stanie zapalnym węzły chłonne, konieczne jest, aby rozpocząć leczenie. Lekarz będzie najprawdopodobniej przepisać antybiotyków, aby wyeliminować zakażenia we krwi, jak również witamin.

Może być stosowany do metod tradycyjnych. Jeżeli guz na głowie za uchem – to naprawdę ból węzłów chłonnych, najbardziej skutecznym środkiem do echinacei. Można je kupić w aptece. Wlew napój rozcieńczono (10 kropli na litr) cztery razy dziennie przed posiłkami. Spróbuj również gotować syrop. Cztery niepełne łyżki mielonego korzeni Echinacea rozcieńczonego na pół litra wody i ogrzewa do wrzenia przez 20 minut. Następnie usuwa się z ognia i poczekać do infuzji chłodzi. Następnie dodaje ¼ sztuki. suchego pieprzowej, popychając kilka minut i przesączono. Można dodać do mieszanki trochę miodu. Powstały syrop brać 3 razy dziennie przez 3 łyżki. łyżka.

Jak leczyć miażdżycowe?

Jeśli odpowiedź na pytanie: „Guzki za uszami – to” – talk, leczenie może polegać jedynie na ich usunięcie chirurgiczne. W tej powszechnie stosowanych fal laserowych lub radiowych.

Obie te operacje są dość skomplikowane i są prowadzone w warunkach ambulatoryjnych przez 20 minut. Wen leczenie może być przeprowadzone, a metody ludowej. Najczęściej wykorzystywane w tym matki-i-macocha. Świeżo zerwanych liści tej rośliny, które będą nakładane na stożku i bezpieczne z bandażem lub plastrem. Takie okłady powinny być wykonywane codziennie.

środki zapobiegawcze

W szczególności w celu uniknięcia zapalenia węzłów chłonnych, konieczne jest przestrzeganie higieny osobistej, aby zapobiec infekcji. Jeśli chodzi o Wen, gwarancja, że nie będzie, może być regularne zabiegi pielęgnacyjne do czyszczenia porów (masaż, maska i tak dalej. D.). Ponadto, nie jeść zbyt dużo jedzenia tłustych. Neobhozhimo zrozumieć, że mały guz za uchem może przez pewien czas, aby stać się wielkim. Dlatego przed zastosowaniem tradycyjnych metod, należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli pojawiają się stale talk (nawet po zabiegu), konieczne jest, aby skierować do endokrynologa.

Mamy nadzieję, że odpowiedział na pytanie: „guzki za uszami – co to jest?” Powiedział stan chorobowy, który jest prawdopodobnie węzłów chłonnych. Aby nie zakłócać formacji – Wen. Należy jednak pamiętać, że nowotwory są nie tylko nieszkodliwe, to nie jest konieczne. Egzamin zdać tak.