198 Shares 4379 views

Temperatura w kwietniu w Egipcie. Wakacje w kwietniu w Egipcie

W większości przypadków, Egipt kojarzy z letnich lub zimowych wakacji. Na początku czerwca, przychodzi czas na opuszczenie, a pod koniec roku – ogromną liczbę zdarzeń, odpowiednio, od wyjścia. To, że czas jest najlepszy dla Twojej podróży. Ale mało kto się zastanawia, jakie temperatury w kwietniu w Egipcie lub, na przykład, w listopadzie.

uogólnienie

Fakt, że napływ turystów na Nowy Rok i latem jest tak wielka, że miasto zacznie wyglądać mrowisk. Taki urlop nie może być dla duszy narodu, preferując komfort i spokój. Dlatego konieczne jest, aby prawidłowo wybrać miejsce odpoczynku w tym ośrodku, a także pory roku.

Egipt znajduje się w strefie podzwrotnikowej – możliwość wypoczynku na plaży cały rok. Więc jeśli miałeś okazję odwiedzić ten kraj, gdy istnieje duży napływ turystów (np wakacje w Egipcie w kwietniu), a potem nie dać się na to.

Urlop o każdej porze roku będzie wielka, łatwo wziąć pod uwagę wszystkie niuanse każdego sezonu.

Egipt wakacje na plaży w kwietniu

Jednak co roku w Egipcie jest zwyczajem, aby wyróżnić dwa okresy: zimna i ciepła. Zimny okres – od listopada do marca.

Kwiecień – początek ciepłym sezonie, jest to wielka szansa, aby przejść do reszty, ale nie twarz ogromną liczbę turystów.

Jedyną cechą – pogoda oceny. Niewiele osób wie, że miejscowi mieszkał w takim gorącym klimacie. Dla nas, ciepło – rzadkie zjawisko, pojęcie to jest używane tylko w najbardziej najgorętsze dni lata. Tutaj pojęcie „ciepła” – to tylko niewielkie ocieplenie. Więc nie bój się przyjść do „zimnej” sezonu. I odwrotnie, jeśli nie chcą być w bardzo gorących warunkach – Zima to czas, to jest czas na wakacjach w Egipcie.

Temperatura w kwietniu w Egipcie będzie najbardziej optymalny dla rekreacji jest w swojej zwykłej percepcji.

Najgorętsze ośrodek w kwietniu

Należy wyznaczyć inną cechę wakacje w Egipcie. Faktem jest, że ze względu na położenie geograficzne warunków klimatycznych do rekreacji w różnych miejscach są różne.

Dlatego temperatura w kwietniu w Egipcie w różnych ośrodkach mogą być inne. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że w kwietniu – pierwszy miesiąc „ciepłe” sezonu.

O każdej porze roku jest najgorętszym kurortu Sharm el-Sheikh.

Pogoda w Egipcie w kwietniu

Główną cechą pogody w tym miesiącu jest to, że różnica temperatur między dniem i nocą nie jest tak wielka, w innych porach roku. Nie czujesz się silny spadek, który niekorzystnie wpływa na zdrowie.

W tym czasie, wiatr jest ciepły, a woda jest wystarczająco rozgrzany na miły pływać. Temperatura wody w kwietniu w Egipcie, zazwyczaj nie niższa niż 21 stopni.

Co do pogody, na wybrzeżu temperatura waha się od +24 do +35 stopni, dzięki czemu można wybrać najbardziej komfortową temperaturę na odpoczynek i idź w prawo do tego ośrodka.

W kwietniu solntsestoyaniya czas jest około dziesięć godzin dziennie, więc w tym miesiącu będzie nasycić organizmowi witaminy D, która jest tak brakuje w zimie. Ponadto w tym czasie w temperaturze wody morskiej jest wygodne. Egipt (kwiecień to będzie kolejny miesiąc lub) jest warte odwiedzenia w każdym przypadku.

Pogoda w Egipcie w kwietniu

Jak już wspomniano, różne ośrodki mają różne warunki pogodowe. Dlatego temperatura w kwietniu w Egipcie może zejść do dziesięciu stopni, co również należy brać pod uwagę podczas planowania wakacji.

Na początku miesiąca może być dość zauważalne zmiany temperatury, ale to tylko w nocy, co jest także korzystne jako całości. Nocą można ochłodzić od upału i dobrze spać.

Było o tej funkcji pomijane przez wielu turystów, a następnie, w obliczu tego problemu, urlop wypoczynkowy nie jest bardzo przyjemne wspomnienia. Ponadto, funkcja ta powinna być brana pod uwagę budżet podróżnych, którzy nie mają możliwości, aby zatrzymać się w klimatyzowanej. To było w kwietniu, pogoda jest tak korzystna, że sen będzie wielka radość dla prostego turysty.

Od połowy kwietnia pogoda jest bardziej stabilna, a staje się zauważalnie cieplej. Ale niektórzy nie do zniesienia ciepła nie należy się spodziewać, więc nie martw się o to.

Ponadto, od połowy miesiąca zaczyna najkorzystniejszy okres do zwiedzania. Ten niuans jest również warte rozważenia, jeśli chcesz, aby nawet najbardziej interesujący wypoczynek. Zazwyczaj wycieczki obejmować cały dzień na ulicy, w bardzo gorącym czasem nie do zniesienia.

Gdy ładna pogoda na spacer na ulicy, a potem otworzył tak kuszące okazję obejrzeć mnóstwo kolorowych miejsc, zarabiać dużo wycieczek, a także uczestniczyć w różnych programach rozrywkowych.

Jeśli chodzi o temperaturę, pod koniec miesiąca, może osiągnąć 33 stopni. Zaczyna się ciepło, i przyciąga wielu turystów.

Faktem jest, że w tym czasie turyści z Europy przyjść do wypoczynku podczas Wielkanocy katolickiej, a nasi ludzie starają się zrelaksować zanim pierwszy majowy weekend lub podczas nich. W związku z tym napływ turystów – to dla wielu niezbyt korzystnym zjawiskiem. Na początku i połowy kwietnia – najlepszy czas na wakacje w Egipcie wiosną.

Cechy wakacje w Egipcie: piaskowe

Niewiele osób wie, że Egipt na początku wiosny otwiera tak zwany okres burz piaskowych.

Fakt, że pył wniesione przez południowo-zachodniej pustyni, może całkowicie wniknąć w dowolnym miejscu, nawet w najmniejszych szczelinach. W tym czasie będzie w stanie sprostać bardzo zakurzone powietrze, które jest często wspomniany przez służby pierwszej klasy, ale nie rozpaczaj. Takie burze piaskowe występują tylko kilka razy w miesiącu, i nie będzie przeszkadzał.

Planujesz urlop w Egipcie w kwietniu – właściwą decyzję, to w tym czasie, możliwość występowania takich sztormów jest zmniejszona. Są szanse, że nie spotykamy się burza jest na swój sposób.

Ośrodki położone nad Morzem Czerwonym, nie różniły się zmienną pogodą tutaj jest zdominowany przez ciepły wiatr i burzę i nie dotrzeć tutaj.

Pogoda w Egipcie w kwietniu – czas najbardziej blagoprityanoe na wakacje nad morzem!