348 Shares 1151 views

Aktorka Irina Shebeko: biografia, filmografia, życie osobiste

Irina Shebeko – aktorka, która może być postrzegana w taki słynnej serii jako „nie rodzi piękne”, „Brigade”, „port lotniczy”. Jednak uznanie przyszedł do niej po tym, jak pojawił się w reklamach i kawy. Gwiazda sama sytuacja jest absolutnie nie wstydzić, że jest przekonany, że jej „prawdziwy” rola jest jeszcze przed nami. Co wiadomo na temat żony słynnego Petera Krasilova?

Irina Shebeko: dzieciństwo

Aktorka – rodem z Rostowa, gdzie urodził się w styczniu 1982 roku. Niespodziewanie, Irina Shebeko dzieciństwa był przekonany o swojej brzydocie, ostrożny komplementy. Aby pozbyć się nieśmiałości i zatrzymać slouching dziewczyna na radę matki nawet zaczął uczęszczać do szkoły przyszłych modeli.

Mówiąc o swoim dzieciństwie, Irene przypomina również, że nie było bardzo porywczy. Będąc studentem w klasie młodzieży, ona nawet wdały się z dziewczyną o prawo do odczytu wiersz na rano. W rezultacie ten przywilej poszedł rywalizować, a mały Shebeko długo uważany niepoprawni chuligan. Ponadto, aktorka mówi, że to niemożliwe, aby nawiązać stosunki z kolegami zazdrościł jej sukces z płcią przeciwną.

Wybór życia

Irina Shebeko, właściciel wysokiego wzrostu i rysunek modelu łatwo w stanie odnieść sukces w branży reklamowej. Jednak nie model zawód w okresie dojrzewania przyciąga kobiety. Jej matka Irina Lazareva jest dyrektor z zawodu, nie jest zaskoczeniem, że córka od najmłodszych lat był zafascynowany światem kina. Jednak zrozumienie pragnienia matki zostać aktorką Irina nie znalazła. Kobieta przekonać całą rodzinę, w rezultacie, że zgodził się zostać studentem dziennikarstwa RSU.

Korespondent Irina Shebeko nie stała się jej marzenie o karierze aktorskiej i nie poszedł do lat treningu. Jej pragnienie wzmocnione, gdy aktorka przyjaciela, który nauczył dramat, przyznał, że zgodził się zaprezentować talent i pracować z dziewczyną. W rezultacie, Irina rzuciła niepopularne szkołę i przeniósł się do stolicy.

Decydując się zapisać w teatrze uczelni za wszelką cenę, aspirująca aktorka złożyła dokumenty do wielu szkół. Zajęło trzy Instytutu, którego wybrała GITIS.

Pierwsze sukcesy

Jeszcze w czasie studiów na uniwersytecie, rozpoczął filmowanie aktorka Irina Shebeko. Jego pierwsza rola, zgodnie ze słowami gwiazd, była przypadkiem. Znajomy zaprosił młodą damę do odlewania „Brigade” serii. Reżyser lubił właściciela jasny wygląd, polecił jej rolę „druhna”. Nawiasem mówiąc, podczas kręcenia Irina zaprzyjaźnił się z Siergiejem Bezrukov, który przekonał ją, aby nie porzucić pragnienie zostania aktorką.

thriller kryminalny seryjny Shebeko nie zmienił się w gwiazdę, jednak uczestniczyć w filmowania pozwoliło dokonać przydatne kontakty i przyciągnąć zainteresowanie filmowców.

Stosunki z Krassilov

Kiedy aktorka został poproszony, aby powiedzieć o swojej pierwszej miłości, wspomina o najlepszy przyjaciel jej brata, któremu miała tajny pasję w dni życia w Rostowie iw szkole. Jednak Peter Krasilov stał się człowiekiem, którego poślubiła Irina Shebeko. rozliczane życie osobiste Gwiazda w 2005 roku, kiedy studiowałem w GITIS.

Stosunki z Krassilov zaczęło się od skandalu, ponieważ był w tym czasie stała kobieta. Jednak Piotr, który widział sceny Irina Rosyjski Akademicki teatr młodzieżowy i spadł na pierwszy rzut oka, natychmiast oddzielić od drugiego. Miłośnicy ożenić się po kilku miesiącach romantyczną randkę. W tej chwili, mają jedną wspólną dziecko – córkę Sashę. Na Piotra ma również syna z pierwszego małżeństwa, z którego stara się utrzymać związek.

Od czasu do czasu pojawiają się plotki, że rodzina aktora jest na skraju rozwodu, ale Irina jak plotek tylko bawić. Zdaje sobie sprawę, że jej mąż jest zmuszony do ciągłego zmusić zawodu komunikować się z atrakcyjnymi kobietami, powieści, z którą od czasu do czasu przypisanych. Na przykład, powiedzmy, że jest poważnie zainteresowany Krasilov Nelly Uvarova, jego kolega w serialu „Not Born piękne.” Irina dawno nauczył się nie odpowiadać na wyobraźnię dziennikarzy.

Wybitne role

„Brygada” – nie jest to jedyna seria, która wystąpiła Irina Shebeko. filmografia gwiazda obejmuje, na przykład, projekt TV „nie rodzi się piękne.” W „opera mydlana” o tym, jak brzydkie i skromna dziewczyna zamienia się w pewnej siebie, atrakcyjna pani, aktorka dostał małą rolę. Zagrała dziewczynę bohatera Andriej Żdanow, jeden z wiodących modeli swojej firmy. Wiadomo, że podczas kręcenia scen miłosnych ze swoim partnerem Shebeko i Gregory Antipenko, Krasilova miał atak zazdrości.

Irina jest usuwany i na filmach, ale ona nie ufa główne role. Na przykład, można zobaczyć aktorka w dramacie „siostry”, w którym zagrała Dianę. Krytycy odpowiedzieli negatywnie o tej roli, twierdząc, że piosenkarz był w stanie przyzwyczaić się do obrazu, „czuć” jego charakteru. W tym samym Shebeko z przyjemnością wspomina o doświadczeniu we współpracy z jednym z jego ulubionych aktorek – Tatyanoy Dogilevoy.

„Amazon”, „lotnisko”, „Jackpot dla Kopciuszka” – najsłynniejsze projekty telewizyjne, w których fani będą mogli zobaczyć jej mąż Peter Krasilova.