816 Shares 8468 views

Co jest przedłużacz „Pilot”?

Dziś jest to niemożliwe, aby wyobrazić sobie komputer wyposażony w biurze lub salonie, który nie należy używać przedłużacza elektrycznego „pilot”. Potrzeba, aby połączyć się z siecią samej jednostki systemowej, monitora, a niektóre urządzenia peryferyjne prowadzi do tego, że liczba stałych gniazd zainstalowanych w pomieszczeniu, nie jest wystarczające. Jest tu na ratunek przychodzi czas sprawdzone rozwiązanie – drut, z jednej strony, z których zainstalowany jest korek, a z drugiej – zestaw gniazd.

Bardzo często takie rozwiązanie techniczne jest traktowana jako przedłużacza „pilot”, choć nie jest to do końca poprawne. Tym razem zajmiemy się później. W porównaniu z trójniki przedłużacza „Pilot” ma następujące zalety:

  • To pozwala bezpiecznie przerwać zasilanie;
  • sieć przeprowadza filtrowanie harmonicznych wysokiej częstotliwości;
  • wyświetla pobór prądu, chroni podłączone urządzenia (wybrane modele).

Co oznacza nazwa oznacza?

„Pilot” – przedłużacz, którego cena wynosi od kilku do kilkudziesięciu dolarów, często jest to jedyne realne rozwiązania w celu rozwiązania problemu braku rynków zbytu. Kup to jest bardzo proste: wystarczy zapytać konsultanta w sklepie lub sprzedawcy na rynku. Jednak niewiele osób wie, gdzie słowo „pilot” pojawił się w tytule. Uważa się, że jest to ten sam jako „rozszerzenie”. W rzeczywistości, po prostu wszystko jest wyjaśnione. Rozszerzenie „Pilot” Pilot jest produktem firmy, której produkty są jednymi z pierwszych trafić na rynek. W rzeczywistości, historia się powtarza kopiarki gdy zatrzymany nazwę producenta słynnych kopiarek, stając się powszechnie znany. Tak więc, nie przedłużacze Buro, Most, PowerCube, i tak dalej. D.

cechy wyróżniające

Przy wyborze przedłużacza, należy pamiętać, że jest to charakteryzuje się nie tylko długością przewodu i liczby placówek, choć wielu producentów skupić uwagę na ten temat. W obrębie każdego z tych urządzeń znajduje się pasywny filtr, który jest mały Opłata z obwodu oscylacyjnego typu CL. Jest on przeznaczony do filtrowania (hartowanie) szumu o wysokiej częstotliwości, pochodzących zarówno z sieci, i vice versa. Na przykład, jeśli zawierają jeden wylot wiertarkę z kolektorem musującego, aw przyszłym – komputer do listwy zasilającej, „Pilot”, hałas nie będzie miało wpływu na działanie systemów elektronicznych ostatnich. Choć teoretycznie jest to w praktyce efekt jest zbyt mała, więc może być brane pod uwagę. Innymi słowy, jeśli filtr jest, to niech tak będzie. Jednak na to, aby działać poprawnie należy podłączyć wtyczkę przedłużacza w obwodzie z przewodu uziemienia.

Choć na zewnątrz wszystkie modele nie różnią się znacznie, wykonanie wewnętrznej jest inna. W szczególności, w zależności od sposobu połączenia wszystkich urządzeń wylotów mogą wytrzymać inny prąd (moc). Z giętych metalowych pasków nie należy oczekiwać cudów, ale jeśli połączenie jest wykonane opony, dopuszczalna moc (siła) będą wyższe. Zatem z eksploatacji bardzo tani rozszerzenia jest pożądane, aby zrezygnować.

Wbudowany amperomierz czyni urządzenie bardziej zaawansowane technologicznie, dzięki czemu można monitorować prąd, ale przez większość czasu przez właściciela zmęczony pod stołem, aby spróbować dowiedzieć się przedłużacza i oglądać metr.

Ale obecność przeciążeniowe (dopuszczalnej mocy podanej w specyfikacji) nie będzie zbędne. To pozwala nie martwić się, że całkowite obciążenie wszystko wliczone w przedłużacza „Pilot” urządzeń przekroczy dopuszczalną wartość dla głównego gniazda stacjonarnego. Jednak nie wszystkie modele umożliwiają taką nadwyżkę po nacisnąć specjalny przycisk i przywrócić pracę – czasami wymaga wymiany bezpiecznika.