385 Shares 5855 views

Test jazdy – zdać nowy świat, czyli jak stać się kierowca

Samochody na ulicach miasta każdego dnia coraz bardziej, a liczba tych, którzy chcą znaleźć swoją „stalowego konia” nie maleje. Ale każdy bardzo dobrze wie – aby stać się pełnoprawnym członkiem wielkiej motoryzacji społeczeństwa, konieczne jest, aby przejść „test mecz”. Innymi słowy, zdać egzamin na prawo jazdy.


Egzaminy nikt nie lubi. To słowo od liceum jest związane z lękiem, lęk przed popełnieniem błędu, a po prostu „wypełnić” wszystko. Dlatego „kontrola”, co dajesz, aby przejść na drodze, będzie także powodować zdenerwowanie. Ale nie tak przerażające!

Jeśli jesteś zdecydowany, aby stać się właścicielem samochodu i prawa jazdy, wówczas ścieżka będzie działał prosto do szkoły jazdy. To tam będzie można do „doskonale” do zbadania wszystkich przepisów ruchu drogowego i nauczyć „podstaw” jazdy. Po ukończeniu kursu (teoretycznie) można przystąpić do egzaminu na prawo jazdy. Ale lepiej nie spieszyć! A jeśli istnieją wątpliwości co do ich umiejętności, konieczne jest, aby poprosić o kilka dodatkowych lekcji w szkole nauki jazdy (lub znaleźć prywatnego instruktora, którzy będą szkolić się na trasie).

Ale dni, kiedy trzeba będzie wykazać policjanta ruchu, która będzie miała swój egzamin na prawo jazdy, swoje umiejętności teoretyczne i praktyczne, prędzej czy później przyjdzie. Do niej jest niezbędne do przygotowania! Z jazdy, lubimy zrozumiałe, ale teoria jest dobra, aby dowiedzieć się za pomocą programów komputerowych, które pomogą Ci szybko zapamiętać wszystkie odpowiedzi.

Tak, egzamin na „tytułem” kierowcy będzie składał się z trzech części. Po pierwsze – jest to test z wiedzy teoretycznej. Drugi – platforma. Trzeci i najbardziej trudne – jest to miasto. A jeśli w pierwszym etapie zależy tylko od Twojej pamięci, po czym reszta może być trudne.

W trakcie praktycznego egzaminu na prawo jazdy w miejscu które są wymagane do spełnienia trzy z pięciu specjalnych ćwiczeń. Niektóre z nich są dość trudne, a zważywszy, że ćwiczenia będą wybierać policjanta, pozostaje mieć nadzieję, że dostaniemy te zadania, których realizacja opanowaniu najlepiej. Każde ćwiczenie ma swoją wartość praktyczną, więc nie zaniedbywać ich pracy off do egzaminu. Przekazanie egzaminu na prawo jazdy, należy pamiętać, że w realizacji każdego zadania Dostępne są dwie próby. Więc weź się w garść, pamiętam wszystko, co zrobiliście z instruktorem na miejscu i bardzo cicho robić ćwiczenia.

Jeśli poszły za pośrednictwem strony, będzie przed wami jazdy w mieście. I to jest ruch z innymi samochodami! Dlatego konieczne jest, aby być tak uprzejmy. Nie będą sprawdzane nie tylko swoją wiedzę z przepisów ruchu drogowego, ale także kolejność swoich działań. Na przykład, nie ujęte w czasie migacz „dać” ty punkt karny.

Pamiętaj, że kiedy wsiedli do samochodu, to trzeba wyregulować krzesło tak, że czujesz się komfortowo, zapnij pasy, włącz kierunkowskaz i potem ruszyć. Nie spiesz lub zbyt wolno, należy starać się utrzymać natężenie przepływu. Oglądaj uważnie znaków i oznaczeń drogowych! Nie zapomnij, że trzeba zatrzymać się na światłach przed linią zatrzymania, a nie za nim. Decyzję o tym, czy masz rację, będzie składać się z małych rzeczy, które w żadnym wypadku nie może być ignorowane. Niektóre policja drogowa biorąc egzaminów, może zostać poproszony o pozostanie w zakazanego miejsca, więc nie ślepo wykonywać polecenia. I, jak już wspomniano, uważnie obserwować pod kątem objawów. Może to znak zakazujący już minął, jest po prostu nie zauważyć?

Na koniec pragniemy wszystkim zdać egzamin praktyczny na prawo jazdy tak, że wrażenia były wyłącznie pozytywne. I uzyskanie prawa i udał się na drodze, nie zapomnij o wiedzę teoretyczną, ponieważ teoria (w połączeniu z praktyką) pomoże Ci stać się dobrym kierowcą.