624 Shares 7596 views

Unikalne Sposoby Radiesse „”. Komentarze i możliwości

Ostatnio nastąpił szybki rozwój w dziedzinie kosmetologii nowych leków iniekcyjnych, aby pomóc poprawić błędy i zmienić kształt poszczególnych części twarzy, bez uciekania się do chirurgii plastycznej. Jednym z nich jest przygotowanie „Radiesse” na podstawie hydroksyapatytu (HAP). Narzędzie to stało się powszechnie znane i dopuszczone do stosowania w UE, USA i Rosji. Dziennik Pozwolenie na wykorzystanie leku w medycynie uzyskano w 2003 roku.


Dzięki unikalnej pomocą „Radiesse” kosmetyczki pomóc pacjentom w celu skorygowania wady nosa, aby zwiększyć rozmiar brodą, itp Ponadto, jest ona wykorzystywana do utwardzenia dermoatrofy na twarz i ciało, a także lipoatrofii, w tym u pacjentów z HIV. Lek „Radiesse”, których opinie można znaleźć w znanych ekspertów i praktyków, aby pomóc pacjentom z problemami układu moczowego, takich jak stres moczu oraz odpływu pęcherzowo-moczowodowego. Stosowany jako środek do wyeliminowania deformacji strun głosowych. Dentyści często odwołują się do tego leku do augmentacji kości i eliminację wad. Pacjenci również pomaga „Radiesse” nietrzymania stolca. Opinie potwierdzają jego skuteczność.

Co to jest lek?

Żel mleczno biały kolor, który jest w jałowych strzykawek o różnych rozmiarach od 0,3 do 1,3 ml. Wewnątrz tego żelu jest hydroksyapatyt, który determinuje skuteczność leku „Radiesse.” Zastrzyk funduszy odbywa się pod skórą. Będąc we właściwym miejscu, aktywne składniki żelu stymulują procesy neokolageneza. A jeśli lek jest włożona pod okostną, będzie stymulować proces osteosyntezy. Tak więc, nie jest stymulacja zarówno fibroblastów lub osteoblastów. Poprawa wyglądu zauważalny niemal natychmiast. Nawet jeśli po pewnym czasie, pacjent będzie się wydawać, że nie wszedł dość przygotowania, po prostu trzeba czekać, aby rozpocząć wzrost tkanki łącznej, a jeśli lek zostanie ponownie wprowadzony, to jest możliwe do osiągnięcia nadkorekcji, które następnie zostaną bardzo trudne do skorygowania.

Tutaj zauważyliśmy, że pacjenci, którzy są narkotykami „Radiesse” został wprowadzony. Opinie mówią, że gdzieś na kilka miesięcy w dziedzinie administracji żelu staje się widoczna implant. Badania kliniczne prowadzone od 1990 roku wykazały, że lek nie jest niebezpieczne, to nie prowadzi do żadnych zmian od hormonów i genów, nietoksyczny i nie powoduje alergii. Poza tym, żaden z pacjentów nie stwierdzono w czasie tworzenia ziarniniaka pierwszego podania „Radiesse”. Sugerują, że wpływ wprowadzenia utrzymuje się przez dwa lata.

Podobnie jak w przypadku każdej substancji Radiesse funduszy, „nie ma przeciwwskazań – nadwrażliwość na składniki żelu obecność autoimmunologicznych i przewlekłych chorób, problemy z krzepnięciem krwi, obecność insulinoniezależną cukrzycą, podczas rodzenia i karmienia.

W przypadku, że ta część ciała, która jest konieczna do dokonania korekty, jest ostry lub przewlekły stan zapalny, a także, jeśli jest poddawanych zabiegom chirurgicznym lub została uszkodzona na skutek urazu, żel „Radiesse” jest przeciwwskazane. Pacjent jest ważne, aby wiedzieć, że zastrzyk nie jest wykonywana w nosie. Ale do fałdów nosowo-wargowych, kości policzkowych, podbródka, nosa mięśnie tylnej powierzchni rękach bez obawy podawać leku.

Przed wprowadzeniem miejscu narkotyków wstrzykiwań zdrętwiała (głównie „lidokaina” narkotyków). Po wprowadzeniu w miejscu wstrzyknięcia jest sprasowany przez kilka minut do uzyskania równomiernego rozprowadzenia żelu pod skórą. Nie bój się, jeśli nagle kilka dni będą widoczne do umiarkowanego obrzęk w miejscu wstrzyknięcia, jest to konsekwencją wtrysku odbywa się wystarczająco szybko. Ale od opalania należy unikać. Obecnie lek „Radiesse” jest bardziej popularny niż powszechnie znane w kosmetyce kwas hialuronowy, który nadal być stosowane przez kosmetyczki do prac iniekcyjnych w delikatnej skóry (wokół oczu i warg).