611 Shares 1987 views

"L'Oreal": cień brwi. opinie klientów

Każda dziewczyna chce wyglądać dobrze. Błyszczące oczy, pociągający oczy – to wszystko doda elegancji do każdego obrazu. Mówi się, że w oczach duszy odbija. W celu podkreślenia wyrazistości oczu i głębię duszy należy zwrócić uwagę i brwi. Korzystanie z „L'Oreal” (odcienie brwi), przeglądy, które pozostawia wiele kobiet, znacząco przekształcić swoje brwi, które będą przyciągać męski wzrok.


O L'Oréal

Założyciel L'Oréal był zwykły chemik Ezhen Shueller, urodzony w 1881 roku. Jego rodzice prowadzili mały sklep cukierniczy. Kiedy Eugeniusz miał 10 lat, rodzice zbankrutowali i przeniósł się z Paryża do miasta Nelly. W nowym mieście College Sainte-Croix postanowił kupić swoje bułki dla swoich studentów. W tym Eugene mogła studiować za darmo w tej instytucji. I podczas treningu chłopca stał poważnie zainteresowany w badaniu chemii.

W 1907 Ezhen Shueller odkrył stanowcze „Bezpieczne farby do włosów.” Ale miał bardzo mało pieniędzy na rozwój swojej firmy. Po pewnym czasie poznał słynnego księgowego Madame Epernay, który wraz ze swoimi przyjaciółmi, aby wypróbować nową farbę do włosów i był zadowolony. Ona zdecydowała się zainwestować dużą sumę w firmie Schueller, który dla wygody nazwano L'Oréal.

Ezhen Shueller zmarł w 1956 roku, po którym jego córka Lilian Betankur odziedziczył firmę ojca. Obecnie firma produkuje nie tylko do farb do włosów, ale również perfumy, produkty do pielęgnacji skóry i makijażu. Jeden ze znanych produktów są cienie brew „L'Oreal» Brow artysty. Wiele dziewcząt już próbował tego rodzaju makijażu. Opis mu właściwe wykorzystanie sprzętu i produktów opinie rozważy dalej.

Jak wybrać odpowiedni odcień?

Jeśli zdecydujesz się rozpocząć korzystanie brwi cień do oczu, należy najpierw zrozumieć, jak je wybrać. Niewłaściwy wybór może zniszczyć wszystkie oczekiwania i nastrój. Na dzisiejszym rynku kosmetyków asortyment Eye Shadow brwi bardzo wysokie, a przybysz jest bardzo trudne bez treningu, aby wybrać najbardziej odpowiedni odcień. Są tanie, cienie klasy ekonomicznej, nie są profesjonalne. Wszystkie z nich są różne, a jakość i cena. Ale cena nie jest głównym argumentem w wyborze odcieni. Istnieje kilka zasad, które powinny być przestrzegane przy zakupie brwi cień do oczu, w tym spółki „L'Oreal”.

Przede wszystkim musimy pamiętać, że farba może być kilka odcieni ciemniejszy niż naturalny kolor włosów. Należy zwrócić uwagę, aby zakończyć cień brew był skośny pędzel, ponieważ łatwiej jest umieścić jej cień. Zamiast szczotki w zestawie może być specjalny aplikator, który nie jest bardzo wygodny w użyciu. Jednakże, jest to kwestia przyzwyczajenia. Niektóre zestawy mają barwę światła (beżowy), aby otworzyć powieki pod brwiami. Jeśli chodzi o nowe odcienie z „Loreal” w swoim zestawie zawiera wosku i same cienie, jak szczotki i pęsety.

Jak wybrać kolor cieni?

Przy wyborze cień do oczu brwi jest bardzo ważne, ich kolor. Trzeba wybrać w zależności od koloru włosów. Jeśli czerwone włosy, brązowy, ciemnobrązowy, można wybrać odcień w brązowej tonacji. Jeśli dziewczyna jest brunetką, odcień powinien być czarny. Dla jasnowłosy potrzebują koloru, to był jeden odcień jaśniejszy niż rzęs. Beżowego odcieni będzie idealny dla blondynek.

Ale odcień włosów – to nie jest jedyną rzeczą do rozważenia przy wyborze kolorów odcieni. Powinny one także być w harmonii ze skórą. Jeśli cera jest bardzo blady, to lepiej, aby wyeliminować wiele ciemniejszy odcień. Jeśli skóra jest ciemny, to trzeba unikać pszenicy i czerwone brwi. Jeśli jednak podczas zakupu nie można znaleźć odpowiedniego koloru, można wymieszać kilka kolorów, aby uzyskać pożądany odcień.

Zalety z „cieniami” Loreal

brwi cień wiele zalet w porównaniu do innych produktów kosmetycznych. Najważniejszym z nich jest fakt, że cień jest bardzo łatwy do zastosowania. Nie zajmie dużo czasu i wysiłku. Są także bardzo łatwe do czyszczenia, jeśli nagle przypadkowo rozmazane kontury. To przez cienie, można wybrać odcień, który jest zbliżony do naturalnego koloru włosów i zmieniać go, jak można bez większych trudności. Cienie pomóc brwi wyglądają jak naturalne.

Dla dziewczyn, które mają krótkie brwi, cienie mają znaczną przewagę nad ołówka. Po tym wszystkim, są one bardzo wygodne zwrócić ogon brwi, która jest tak brakuje. Ale ołówek nie bardzo pasuje, a bardzo często nie dostają taką samą gładką czoło. Cienie wypełniają cały kontur i prawidłowego osadzenia. Innym pozytywnym jakość tego narzędzia jest to, że nie powoduje alergii, w przeciwieństwie do farby na tatuaż. Alergia – jest, oczywiście, czysto indywidualne zjawisko, ale w cieniu rozprzestrzenia się znacznie mniej. Najważniejsze – aby dowiedzieć się, jak korzystać z brew cieniu, a następnie obraz będzie idealny.

brwi cień pochodzący od „Loreal”: opis

Kompozycja mozaiki zawiera cienia i brwi Wosk „Loreal”. Sprawa mały, zgrabny, jest to dość łatwe do otwarcia. Również w pudełku z wosku i cienie są pęseta do brwi i mała szczotka do stylizacji.

Wosk i cień „Loreal” brwi: jak korzystać

Jazda korzystania z tego produktu jest bardzo prosta. Po pierwsze jest to konieczne, za pomocą pęsety i wosku, który jest dobrze ustalona w czasie do 12 godzin, aby mieć właściwy kształt brwi. Gdy formularz jest gotowy, trzeba za pomocą szczotki stożkowe zastosować cienie do brwi prokraski. I ostatni krok, za pomocą pędzla do brwi, konieczne jest ustalenie kształtu. Twoje piękne brwi są gotowe! Większość dziewcząt, którzy próbowali się „loreal” (odcienie brwi), opinie są bardzo pozytywne. Jakość produktu i wynik zadowolony każdego.

brwi cieniem „Loreal» Brow Wykonawca: pozytywne recenzje

Już teraz wiele kobiet próbuje nowy produkt „Loreal”. I prawie wszyscy opuścili swoje komentarze. Wśród pozytywnych cech nabywców zauważyć jakość wosku. On jest dość napięty, ale nie tłuste. Długo trwa i nie rozprzestrzenił. brwi cieniem „Loreal» Brow Wykonawca posiada bardzo głęboki kolor i są bardzo wygodne do pisania na szczotkę. Ponadto, wiele dziewcząt wskazał pęsety. Chociaż są małe, ale usunięcie włosków je całkiem wygodnie. Za pomocą stożkowego szczotki łatwo i dokładnie uzyskać narysować brwi kontur. Również dziewczęta naprawdę lubiłem szczotki. Jest bardzo elastyczna, a jej dobra w cieniu makijażu. Ponadto, konsumenci podobał się wygląd produktu. Sprawa wygodne i stylowe, łatwe do otwarcia. Kolejną korzyścią dla konsumentów uważane cena – około 600 rubli. Ze względu na wysoką jakość towarów, wartość jego dość niska.

Negatywne opinie o cienie brwi z „Loreal”

Prawie wszystkie kobiety, które używane „loreal” (odcienie brwi) miało pozytywną opinię. Ale jak każdy inny produkt, ma wady też. Jedyną wadą dziewcząt nazywany bardzo szorstki stos na rękę, dzięki czemu cienie rekrutacji bardziej niż to konieczne. A także niektóre kobiety, zaobserwowano, że cienie podczas stosowania małej kruszonką. Ale niektórzy twierdzą, że to jest prawie niezauważalne, jeśli kiedyś.

Więc przyjrzeliśmy „L'Oreal” (odcienie brwi) opinii na temat tego produktu, jego opisu i sposobu użycia. Pozytywne komentarze na temat produktu jest znacznie więcej niż negatywnych. Praktycznie wszyscy klienci byli zadowoleni. Ale wybór kosmetyków – prywatna sprawa każdego z dziewczyną, więc używać brew cienie danych z „Loreal”, czy nie, to tylko ty.