337 Shares 4164 views

Lestat de Lioncourt – postać z "Vampire Chronicles"

Piękna niebieskooka blondynka patrzy spekulacyjnie, nieco arogancki. W jego oczach – głębokiej intuicji i odwiecznej mądrości. Wie jakiś uniwersalny sekret, do którego wskazówka została wybrana przez długi czas. Czyta rozmówca zrozumiał go doskonale, a nawet wydawało się, aby zobaczyć najskrytsze myśli i intencje. Spotkać się przed nami Lestat de Lioncourt.


Krótka biografia charakteru

Lestat – bohater "Vampire Chronicles" enn Promieni. Według legendy, urodził się w Owernii (Francja) z powrotem w 1760 roku. Pomimo faktu, że Lestat był dziedzicem rodziny szlacheckiej, jego dzieciństwie i młodości w ubóstwie. Jego przodkowie roztrwonił wszystkie zgromadzone środki.

Wszystkich jego krewnych tylko matka Lestat przyznał Gabriel De Lionkur. Z ojcem i starszymi braćmi jako bohater nie był przyjazny, a nawet przez jakiś czas chciałem je martwe. Nie mając podobnie myślących ludzi w swoim otoczeniu zbliżona Lestat mógłby otworzyć się i zwierzać się tylko do swojego przyjaciela Nicolasa. To było z niego młody człowiek udał się do Paryża, aby zdobyć kapitał i zostać aktorem. Jakiś czas Lestat i Nicolas były w „Reno” teatru. To właśnie tam przystojny młody człowiek zauważył starożytnego wampira o imieniu Magnus.

Postępowanie i życie samotne

Magnus zwrócił Lestata. proces konwersji jest trudne, ale to było jeszcze trudniej zatrzymać po przejściu „na linii” jeden. Magnus był starożytny wampir, on na tyle wycierpiał dla swego długiego życia. Obok pięknych kreacji było bardzo długo. Magnus postanowił zakończyć moje ziemskie życie i spalone w wielkim ognisku.

Lestat był sam. Uczą się żyć w nowym przebraniu musiał posiadać, ponieważ mentorem, który mógłby powiedzieć wszystko i wyjaśniać, że nie. Z biegiem czasu, nowo nawrócony wiedział, że jego los nie był tragiczny, z drugiej strony, otworzyła wiecznie młody i przystojny szans młodzieży.

Lestat uratowany od rychłej śmierci jego matki. Zwrócił Gabriel, kiedy był już poważnie chory i pomógł jej rozpocząć nowe życie wieczne. Odwrócił się w wampira i jego długoletniego przyjaciela, Nicolas, ale nie mógł znieść trudy życia w ciele zabójcy, i po prostu oszaleli. Lestat tak dręczą wątpliwości dotyczące działań popełnionych przez nich. Staje się dziedzicem Magnus, był teraz bogaty. To pozwoliło, aby odkupić teatru Lestat „Reno” i dać go do Nicolasa przeprosin.

romanse, a znajomość z Louis

Na Lestata było dużo powieści, ale wszystkie okazały się ulotne. Ponadto, młoda i atrakcyjna wampir raczej nie dam, i przez tych samych miłych facetów składany. twierdził, że kobiety – są nieciekawe. Początkowo jednak, gdy był jeszcze śmiertelny, Lestat został zaloty zakonnicę, która, niestety, później oszalał.

Głównym miłość Wampir stał Louis de Pointe du Lac. Lestat pociągnęła go w 1791 roku. Sam Louis uważał, że tylko stał się zabawką w rękach drapieżnika przebiegłego, ale de Lionkur twierdził, że nie jest to prawdą, a jego uczucia były gwałtowne i śmiertelne.

Claudia i oddzielenie od kochał

Louis i Lestat byli razem tylko przez krótki okres. W 1795 roku, spotkali dziewczynkę kto umarłby, gdyby nie „zapisane” Vampire kęs. Lestat zrobił to po prostu będzie Louis, a drugi nie chciał dziecko skazać na wieczne cierpienie. Claudia (nazwa dziewczyna) zamieszkał z dwoma wampirami.

Lestat próbuje zbliżyć się do dziecka, ale kochała bardziej niż Louis. Może to po prostu nie wybaczy tego, który zostawił ją na zawsze zamknięty w ciele maleńkiej dziewczynki. Claudia nawet próbował zabić Lestata, ale jej plan się nie powiódł. Po tym jak Louis i uciekła do Europy i de Lionkur miał okazję ponownie odwiedzić w ciele śmierci, a nawet zakosztowali krew Chrystusa.

Lestat de Lioncourt: znak

Co to jest osobowość bohatera? Jaki był ten piękny młody wygląd – Lestat de Lioncourt? Wyobraź go w artykule, oceni rodzaj wybranej przez ENN Promieni ucieleśniać wizerunek postaci. Postać bohatera nie był tak anielski jak on wygląda.

Lestat jest bardzo niejednoznaczny. To może być sentymentalny i czuły, zrozumienie towarzysz, ale jednocześnie wolą ukryć te cechy głęboko wewnątrz siebie. Więc on wkłada maskę obojętności lub ironią, czasem okrutny.

Lestat – mod i znawca sztuki wysokiej. On może spędzić wiele godzin opisując piękne hale wnętrze lub własny kostium, z czasem przerywa narrację każdym razie mówić o swoim wyglądzie. Lestat kocha pieniądze. On woli luksusowe życie i ma mieć sług, którzy są gotowi do przeprowadzenia jego instrukcjami.

Lestat często odbija się na życiu i śmierci, o możliwości istnienia Boga i wartości moralnych. Ma filozoficzną kolej umysłu i opracowany skłonność do introspekcji.

Lestat ma supermoce, który otrzymał od Magnusa. To jest dar lewitacji, czytanie w myślach i zdolność do zabicia ofiary z daleka.

Jest to ENN Promienie stworzył fikcyjną postać. Lestat de Lioncourt została zawarta harmonogramów Tom Cruise i Stuart Townsend w filmie "Wywiad z wampirem" i "Queen of the Damned". Obie te taśmy stały się klasykami w gatunku horrorów.