191 Shares 6315 views

9 dni po śmierci, ciężkiego linii

Dlaczego warto zamówić serwis znajduje się na trzecim, dziewiątym i czterdziestym dni po śmierci? To nie przypadek, że nie ma nic przypadkowego w naszym kościele. Faktem jest, że te dni – konkretne granice, że dusza idzie po śmierci.


Po 9 dniach po śmierci dusza zstępuje do piekła, aby zobaczyć męka zatwardziałych grzeszników. W tym czasie, to zwykle nie wie o swoim losie, ale te straszliwe męki który widzi ją głęboko wstrząsnąć strach i zrobić swoje własne przeznaczenie. Dlaczego użyłem poprzednim zdaniu słowo „normalnie”? Ponieważ niektóre dusze natychmiast iść do piekła, nie trafiając nawet wielbienie Boga, co dzieje się na trzeci dzień.

Jaką dusze w pytaniu? Z tych, którzy zostali zatrzymani w przejściach. Co to jest? Są czymś w rodzaju granicy, duszy do nich opóźnione przez demony, które nazywane są książęta gehenna. Łącznie dwadzieścia wzrok, na każdym z nich, a demony będą nakładać roszczeń wysuwanych przez grzechy duszy. Chroni anioła stróża dusza. On sprawia, że dobre rzeczy do demonów, które w przeciwieństwie do grzechu, w którym dusza jest oskarżonych. Na przykład, opłata chciwości może sprzeciwić się hojną pomoc sąsiada. Według takiego organu jak Theodora, większość ludzi cierpi z powodu ich gehenny na grzechy marnotrawnych. Zazwyczaj ten obszar jest bardzo intymne i bolesne, a ludzie wstydzą się swoich grzechów w konfesjonale mówi. Ale spożywane w tajnych grzechów anulować resztę spowiedzi. Więc demony nam wygrać całą wojnę o przeszłym życiu, a nie tylko jednej bitwie. Dlatego też, bez względu na to, jak się wstydzili ich działania nie jest najbardziej prawdopodobna w sferze „życia prywatnego”, ich kapłan wyznać w pełni, w przeciwnym razie nie zostaną przelane całą spowiedź. Co się stanie, jeśli dana osoba nie może przejść przez tę próbę? Został odprowadzony przez demony do piekła, gdzie pozostaje do domesday, choć modlitwy bliskich losu mogą być złagodzone.

Dusza z pierwszych trzech dni lub spacery po ziemi, lub już przeszły próbę. Na trzeci dzień, kiedy była w stanie przejść przez próby, po jej kultu pokazać piękno raju. Święci mówią, że wszystkie ziemskie przyjemności blado w porównaniu do szczęścia, które jest dostępne dla człowieka w raju. Jest natura jest jaka była przed upadkiem, czyste i piękne, i każdy może mieć wszystko, co chcesz, i być wszystko o śnie. Jednakże, nie ma „klimat” sprawia, Heaven, a ludzie, sprawiedliwi, i które mogłyby uczynić piekło niebie. W niebie wszystko razem, a w samym piekle.

Dziewiątego dnia, dusza opuszcza rezydencje nieba, a to przynosi w dół do piekła, gdzie jest do widza. Często po słusznej wizji raju osoby rozumie, że za jego grzechy, jest on bardziej godne piekła niż nieba, ale dlatego, ze drżeniem duszę ciągu 9 dni czeka po śmierci. Specjalna modlitwa pomoc jest bardzo ważna dla duszy. Na 9. dzień po pogrzebie w kościele jest zamówić usługę dla swojej ukochanej czuć wsparcie.

W czterdziestym dniu dusza dokonuje się w odniesieniu do orzeczenia tymczasowego, który zadecyduje, gdzie Wyrok jest duszą po śmierci. 9 dni tylko w okresie przejściowym po czterdziestym dniu decyzji mogą zostać zmienione na lepsze, ale do tego trzeba się modlić za zmarłych i wykonywania w jego pamięć dobrych uczynków. Zasada ta ma jeden wyjątek: samobójstwo. Dla nich, można się tylko modlić o błogosławieństwo kapłana i zwykłych modlitw po 9 dni po śmierci nie są sortowane dla nich. Dla nich Kościół nie służą notatkę na jakichkolwiek warunkach.

Pomoc swoich bliskich, w upamiętnienie kościoła nie jest drogie, a będziesz spokojny dla bliskiej osoby, ponieważ jest to tak trudne, gdy są 9 dni po śmierci. Mówią, że kościół modlitwa jest bardzo ważna. Ale co ważniejsze osobisty. Za zmarłych często czytać psalmy, istnieją specjalne zasady takiego czytania. Będzie to również duża pomoc do swoich bliskich. Szczegóły powie ojcu, z którymi zorganizować pogrzeb. A poczujesz się lepiej.