476 Shares 8700 views

Burgas ośrodek miejski Bułgaria – oszczędne wakacje dla wszystkich

Ciekawa lokalizacja w Burgas Bay pozwoliła małej miejscowości Burgas (Bułgaria), aby rozwijać się głównym centrum transportowym kraju. W Burgas krzyż morski, kolejowy, sposoby drogowe i lotnicze.


położenie geograficzne i naturalne cechy pomógł stać się ośrodkiem turystycznym od Burgas. Niska wysokość wybrzeża służył jako formacji w okolicach Burgas trzech dużych jezior, które są laguny: Atanasovsko, Burgas i Madrenskoe. Są słynie z błota i źródeł balneologicznych, a także unikalnych ptaków gniazdujących na ich brzegach. W związku z tym, w okolicy jeziora – rezerwatu przyrody, wymienione w Czerwonej Księdze oraz walorów przyrodniczych na świecie.

Ciekawe i plaże na wybrzeżu Burgas Bay. Mają ciemną barwę z powodu zanieczyszczeń magnetytu mają działanie lecznicze. Pasek plaża jest szeroka – około stu metrów.

Natura i przyjemny klimat przyciągają turystów „, Burgas Bułgaria» wycieczki stale. Cóż, nie przez przypadek, że to miejsce w starożytności dobierał weteranów siedziby armii rzymskiej? Dziś reszta w Burgas – jest to szansa na poprawę wakacje na plaży, ciekawe wycieczki.

Uważa się, że wycieczki „Burgas Bułgaria” jest znacznie bardziej ekonomiczny niż inne wycieczki do Morza Czarnego miasta Bułgarii, na przykład w Warnie i Plovdiv. Pomimo faktu, że Bourgas jest drugim portu morskiego, reszta charakteryzują uspokajające i mierzone.

Wycieczki „Burgas Bułgaria” zachwyci miłośników historii. W sąsiedztwie nowoczesnego ośrodka w różnych czasach i była kolonia wojskowa cesarza rzymskiego Vespassiana i starożytnej szpitala Aqua Kalidae i średniowiecznej twierdzy Pyrgos. Taka zróżnicowana historia znajduje odzwierciedlenie w unikatowych eksponatów Muzeum Historii Miasta i Muzeum Etnograficzne. Naturalne bogactwo Bourgas kanty zamknięte w Muzeum Przyrodnicze Burgas.

Ulice miasta są nie mniej interesujące. Siedem kilometrów wzdłuż morza rozciąga się słynny park morski, który jest znany ze swoich pomników, rzeźb, teatrze letnim.

Wśród zabytków turyści są przyciągane przez Kościół Świętych Cyryla i Metodego, Kościoła ormiańskiego. I, oczywiście, słynne łaźnie Burgas, posiadające starożytną historię. Obecnie znajduje się centrum rekreacji, błoto szpital.

Obwód jest centrum kulturalnym na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Każdego roku na scenach i lokali ośrodka odbywają się festiwale muzyczne, łącząc miłośników muzyki klasycznej i współczesnej. Uczestnicy tych wydarzeń są zarówno dorośli jak i dzieci.

Szeroka promenada chodnik prowadzący od Marine Park zaprasza turystów na spacer, cieszyć się przytulne restauracje i sklepy z pamiątkami. Zakupy turyści iść na ulicę „Aleksandrovka”, w którym podejmowane pamięć z dala nie tylko pamiątki, ale także biżuteria, książki, pościel i odzież.

Jednak w mieście istnieją możliwości aktywnego wypoczynku i zabawy. City park wodny, park rozrywki Otmanli, sporty ekstremalne dostępne na odpoczynek w ciągu dnia, a także liczne kluby Burgas przyciągnąć tych, którzy nie spać w nocy.

Wybierasz się na wakacje, wziąć bezpośredni lot z Moskwy do Burgas. można rozstrzygać w hotelach oraz w licznych hotelach i prywatnych mieszkaniach. Osoby pragnące wziąć dwa duże pole namiotowe. W Burgas taniego wynajmu samochodów, które będą tworzyć oddzielne wycieczki do okolicy ośrodka. Uważa się, że jedzenie dla turystów są również znacznie bardziej ekonomiczne w poszczególnych pawilonów gastronomicznych, zajazdów, pizzerie. restauracji w mieście są znane ze swoich orkiestr i ciekawych pokazów.