83 Shares 1325 views

Ocena Sukienka do tańca towarzyskiego i szkolenia

Ocena Sukienka do tańca towarzyskiego (inna nazwa – Basic) jest głównym garnitur, przeznaczony do występów tancerzy z różnych kategorii, w tym dzieci. Ubrać sprawia poważne wymagania surowych ograniczeń w zakresie elementów dekoracyjnych. Dlatego też pierwsza dostępna strój nie powinien kupić, to lepiej, aby wyjaśnić wszystkie szczegóły profesjonalnym.


Jak sukni znamionową

Podstawowymi materiałami dla dziewczynek sukni nazywa się ocena, są aksamitne i SUPPLEX. Dorosłych tancerzy – szyfon, aksamit i koronki. Może być przyszyta do paska lub uczestniczyć rigilin wokół brzegu. Może być stosowany zgodnie z STSR wymagania (Union of Russian Dance Sport) Oceny strój do tańca towarzyskiego w połączeniu z wkładkami typu – guipure lub nieprzezroczysty odcinku bazowym Lacey, ale tylko na wierzchu materiału podstawowego, z którego wykonany strój. Guipure suknia pokryta w całości lub ich części:

 • Rękawy.
 • Kokietka.
 • Spódnica.

Z takimi elementami dekoracyjnymi sukienka wygląda elegancki i luksusowy, które można zobaczyć na zdjęciu. Sukienka do tańca towarzyskiego dziewcząt musi być monotonna, czyli wszystkie materiały, które są wykorzystywane do ubierania, nie powinien być poza zakresem tego samego koloru.

Która sukienka jest nazywany ocena

Sędziów konkurencji ocenianych wszyscy uczestnicy obiektywnie i wszystkich osób ubiegających się o zwycięstwo na równi, wprowadzono specjalne wymagania dla profesjonalnych strojach. Ocena Sukienka do tańca towarzyskiego jest tak, jeśli:

 • Jest to tradycyjna konstrukcja – strój jako podstawa z szyte na spódnicy w talii.
 • Spódnica – w owczarni, lub 1/3 polusolntsa lub roku.
 • Rękaw – krótkie, długie, 3/4 lub nieobecne; „Latarka” lub bezpośredni.
 • Jest to tradycyjny szyi, zapewniając 9 różnych opcji Wytnij.
 • Długość płaszcza około 10-15 cm powyżej kolana.

Dokładnie tak, jak być powinno – zdjęcie eksponat. Sukienka na zatwierdzonym rodzaju tańca, na zdjęciu – jest to dopuszczalne opcje dostosowane do konkurentów w kategorii „Dzieci”: schemat kolorów monotonia kilka opcji rękawy, inny dekolt.

Możliwe elementy dekoracyjne i ograniczenia

Zakazane do stosowania w ocenie sukienki z kategorii „Dla dzieci” dowolnej tkaniny z przezroczystego i półprzezroczystym podstawie. Należą do nich na przykład Panne, koronki lub koronką. Jest to niemożliwe, aby pasować zawierało pętle, błyszczące kamienie, ozdobny pas, falbanki, aplikacje, lub ich części, nie w zgodzie ze krój sukni. Również wyłączone z tkanek wraz z efektem migotania.

Te dość rygorystyczne wymagania nie oznacza, że suknia ocena tańca towarzyskiego dla małych sportowców będzie przytulny i nudny. Istnieje kilka suplementów, które mogą być wykorzystane do dekoracji kostium:

 • Tkanina koronki lub guipure, osadza się na nieprzezroczystej podstawie tych samych kolorach, gdy tkanina jest podstawą wszystkich stroju.
 • Możliwość wyboru dowolnego koloru.
 • Kilka spódnice, długość z których jeden jest mniejszy niż drugi.

Zadowolenie sukienka oznaczać taniec

Obecnie istnieje sporo producentów garniturów dla takiego ciekawego i spektakularny sport tańca towarzyskiego. Sukienki dla dziewczynek od zaufanych marek spełniać wszystkie wymogi UE. Więc należy spojrzeć na renomę marki przy zakupie sukni podoba Ci podstawowego.

Popularne marki krajowe, takie jak „Solo plus” lub „Kostium”, założycieli, które – zawodowi tancerze. Kostiumy z tych firm nie powodują wątpliwości wśród członków zespołu sądząc z następujących powodów:

 • Tkanina – praktyczny i wysokiej jakości.
 • Produkt jest pięknie i komfortowo podkreślający sylwetkę dziewczyny.
 • Kolorystyka – obszerna.
 • Wszystkie produkty są zróżnicowane ze względu na wiek.

Ocena Dress wiąże się z wykorzystaniem programów tanecznych 2 dzieci: europejski i Ameryki Łacińskiej. Dziewczyny, które nie ukończyły 9 lat, 6 wykonują tańce, które obejmują:

 1. Waltz (wolny) i Samba.
 2. Quickstep i Jive.
 3. Walc wiedeński i cha-cha-cha.

Pary, każdy członek, który około 11 lat, przeprowadzono ten sam program, ale z dodatkiem rumby i tanga.

Standardowe wymagania dla juniorów

Stroje taneczne dla młodzieży polega spektakularne strój dla tańca towarzyskiego. Juniorzy wykonać swój program w stroje, które zapewniają nieco mniej restrykcyjne niż w grupie „dzieci”. Do tańców europejskich zakazała również korzystaniu z podstawowej w 2 różnych kolorach. sukienki cienią powinna być dobrana w zależności od pojawienia się dziecka, oświetlenie w sali balowej. Dla dziewcząt blond garnitur ciepłych odcieniach, nie zaleca się kupić pomarańczowy strój dla brunetek jak w jasnym sztucznej skóry będzie wyglądać światła zielonego.

Zatańcz z Ameryki Łacińskiej akcent w kategorii „Junior”, wszystko o wiele łatwiej (jeśli sukienka – ratingu). Obrzeże może być bardziej soczysty w swojej budowie mają dopuszczalną strefę i nie więcej niż dwa kolory w ogóle.

Wybór koloru i stylu

Jeśli chodzi o kolory, początkowy punkt odniesienia powinien być wygląd tancerza. Różowy to tradycyjny kolor dla praktycznie każdego. Poza dziewcząt, pełny. W tym przypadku lepiej jest dać pierwszeństwo ciemnoniebieski, szmaragdowo zielony, fioletowy lub bordo. Aby podkreślają wyraziste kształty i rysy twarzy są doskonałymi ocena sukienki fioletowy i różowy kolor.

Styl musi być surowe, nie jest możliwe, aby garnitur stał się jego elementami dekoracyjnymi. Dolna część – majtki – nie powinny powodować skojarzenia z bikini, wszystkie obszary muszą być całkowicie pokryta nieprzezroczystą tkaniną. Obrzeże jest wybrany w zależności od długości 10 cm powyżej kolana, a tym samym wzdłuż całego obwodu (wskaźnik długości). Górna część stroju powinny być również wykonane z nieprzezroczystego kolorowych tkanin.

Taniec sukienki Taniec może być luźniejsza na cięcia w wyborze scenerii i tkanek. Być może użycie koronki i siateczki. Dla najmłodszej grupy, „Junior 1” są dozwolone różne odcienie w garniturach, z wyjątkiem genialny.

Latina: wybór sukni

Istnieje kilka bardzo ciekawych opcji garnitury, mające na docelowych Ameryki Łacińskiej – Sukienka do tańca towarzyskiego łacińskiej. Konstrukcja produktu może obejmować krótki obrzeże prostego cięcia, mały szczyt, który jest połączony za pomocą cienkiego paska materiału. Jako suplement stosowane akcesoria, takie jak paciorki agresywnej kołnierzyków czy bransoletki.

Interesujący wariant – długie rękawy w sukience i wysoką stójką. Ta sukienka jest bardzo imponujące: jest zamknięty, boczny – krój, z tyłu – jest prawie całkowicie otwarty, asymetria w szczegółach. sukienki sylwetka są często wykorzystywane do rumby.

Popularne style Latina

Najbardziej popularny styl ubierania Latina – puszysty spódnica, gorset możliwe jak jasny piór dekoracyjnych. Schemat kolorów może być monochromatyczny lub składa się z wielu kolorów z dekoracyjnymi aplikacjami.

Częstym wariant – asymetryczny top, trochę na długości spódnicy, wolna tuleja podobny styl „Zemsta nietoperza”. Przy wyborze garnituru nie należy zapominać o wymogi dotyczące minimalnej długości, zamknięcie niektórych częściach ciała, kształtu bielizny, dopuszczalnych elementów wykończeniowych i dekoracyjnych.