183 Shares 5293 views

Sport odżywiania dla zestawu mięśni – białka

Piękne idealne ciało – złożona i długa droga do perfekcji. Ta ścieżka nie może przejść każdy, nie wszyscy mają siłę i chęć. Zazwyczaj piękne i odpowiednie proporcje wymagają mięśni. To nie jest takie proste – trzeba tu wysokiej jakości szkoleń i właściwego, obfite jedzenie. Istnieje specjalny sport odżywianie zdobywania masy mięśniowej. Białko – jeden z przedstawicielami tego rodzaju produktu, który jest unikalnym źródłem białka, kwasy i aminowych.


Co to jest?

Białko – jeden z najczęstszych rodzajów suplementów sportowych, jest aktywnie wykorzystywana przez wszystkich sportowców (nie tylko kulturystów). Dziś trudno wyobrazić sobie zawodowy kulturysta bez słoik tego leku w domu, tak że nie ma – to jest po prostu niemożliwe. Po tym wszystkim, istnieją specjalne warunki rekrutacji masy mięśniowej. Białko jest jednym z nich. Natychmiast należy zauważyć, że to nie jest jakaś chemia! Nie jest to środek anaboliczny, suplement diety zawierający pewną liczbę białek zwierzęcych i roślinnych, które są konieczne do prawidłowego rozwoju mięśni. W rzeczywistości, po treningu mięśni pod wpływem stresu, mikrourazy i brak energii. W przypadku braku wymaganej ilości składników odżywczych w organizmie, zaczynają rozkładać się, syntetyzowania najwięcej energii. dawka białka zapobiega taki proces, ale raczej daje mięśnie wszystkie niezbędne składniki, które czynią je zacząć rosnąć. Dlatego wskazane jest, aby używać do rekrutacji mięśni białka, a podczas suszenia, gdy sportowiec pracuje nad ulgą.

Co jest dobre?

Pierwsze białko jest całkowicie absorbowane przez organizm, ponieważ mieszaninę rozcieńcza się wodą lub mlekiem (korzystnie drugi). Wszyscy wiemy, że ciecz jest przetwarzana żywność znacznie szybciej i bardziej efektywnie niż szorstki i twardy.

Jego łatwy w obsłudze, podczas gdy wydatki minimum czasu. Jest jedna rzecz, kiedy jesz cały pakiet twarożku 20-30 minut, a co innego, kiedy pić pożywne wstrząsać przez 2-3 minuty.

Białko serwatki posiada najwyższą wartość biologiczną. z tego powodu, że dostarcza organizmowi białka prześcignąć innych rodzajów żywności, stając się w ten sposób niezbędny, aby ustawić moc mięśni. Białko zwiększa całkowitą masę mięśni, kształtowanie niezbędną objętość reliefu.

Jak wziąć?

Białko dla zestawu wagi najlepiej przyjmować w dwóch odmianach: kazeinę i serwatkę. Pierwszy trawione i wchłaniane do mięśni około 5-6 godzin, jak to było, zapewniając im niewielkich ilościach przez cały czas. Biorąc to w nocy, można znacznie zwiększyć beztłuszczową masę ciała. Drugi typ jest dokładnie odwrotnie – bardzo szybko wchłaniany.

„Zatankować” w tym białka powinny być przed i po treningu. Szczególnie interesujący jest moment, gdy użytkownik otworzy okno białkowo-węglowodanową – przez pewien okres czasu (30-40 minut po treningu) w organizmie jest dotkliwy brak substancji odżywczych, dlatego nie ma katabolizmu mięśni. Tak więc, białka o masie mięśniowej zestaw – integralny element każdego sportowca treningowego.