111 Shares 5908 views

Soczyste i miękkie kotlety wieprzowe w patelnię

Kiedy prawidłowo przetworzone schabowe w ułoży bardzo smaczne, soczyste i delikatne. Dla takiego składnika rostbefu zawsze powinien dokonać przystawka. Może to być sałatę i pognieciony ziemniaków i parze warzywa i zboża lub makaron.

Krok po kroku przepis na kotlety

Niezbędne składniki do naczynia:

  • pulpy wieprzowiny (najlepiej z małego paska, uzyskały tłuszczu) – 1,5 kg;
  • grzywny sól – dodaj do smaku;
  • słodka papryka – 1 łyżeczka;
  • czosnek duże – 3 ząbki;
  • duże jajko kurczaka – 2-3 szt. (Opcjonalnie);
  • przesianej mąki pszennej – 2 kubki;
  • panierka – 1,5 filiżanki;
  • Rafinowany olej słonecznikowy – 1-2 szkła (do smażenia).

Przetwarzanie masą mięsną

Przed wprowadzeniem na kotlety na patelni, należy zakupić odpowiednią ilość mięsa i umyć go dokładnie, usuwając wszystkie niepotrzebne film i żyły. Następnie produkt jest wymagane do cięcia w steki grubości dwóch centymetrów. Aby to danie okazało się bardziej soczyste i delikatne mięso najlepiej z wyprzedzeniem, aby odeprzeć kuchnię z młotkiem. Tak więc, włókna są uszkodzone mięsnego staje się bardziej miękki i smaczne.

Przed smażyć kotlety na patelni, są również zachęcani do smaku aromatycznych przypraw. W tym celu kawałki mięsa powinna być obficie płaszcz z cienkiej soli kuchennej, czerwony ziele tarty czosnku. Ponadto, produkt musi przykryć i odstawić na chwilę.

Wytwarzanie dodatkowych składników

Aby kotlety na patelni jest nie tylko dobre smażone, ale również pokryte skorupą apetyczny, pożądane jest, aby przejść obmoknut w specjalnych składników. Wymaga to, aby przygotować 3 płyty. Najpierw trzeba wypełnić mąkę pszenną, drugi jaja Break (należy wstrząsnąć mostkiem), a trzeci umieścić bułkę tartą.

Jak smażyć kotlety na patelni

Przed przystąpieniem do termicznej obróbki potraw mięsnych, jest to niezbędne w celu garnek, uzupełniający rafinowanego oleju słonecznikowego (który pokrywa powierzchnię naczynia na 2 cm), a następnie silnie ciepła. Następnie jest on wymagany do podjęcia złamany kawałek wieprzowiny, zanurzyć go w pierwszym mące, następnie w jajku i bułce tartej (obie strony). Następnie, mięso powinno być na silnie ogrzanego patelni przez 5 minut, obracają lekko obniżoną gazu i narybku dodatkowe 10 minut.

Jak ubiegać się o kolację

Gdy wszystkie schabowe są rumiane i pokryta apetyczną skorupie, są one zobowiązane do umieszczenia na dania z karty, a następnie umieszczał żadnych dekorować (na parze, gotowane lub grillowane warzywa, makaron lub płatki, i tak dalej. D.).

Pomocne Podpowiedź Housewives

Aby przygotować kotlety na patelni nie trzeba używać tylko wieprzowinę, ponieważ danie z wołowiny, cielęciny lub jagnięciny okazuje się nie mniej smaczne i soczyste. Jednakże w tym przypadku czas gotowania smażone musi być nieznacznie (w przybliżeniu 5-7 godzin) wzrasta.