452 Shares 3986 views

Oryginalna półka na kwiaty z własnymi rękami. Rady dla produkcji i projektowania

Apartamenty kwiaciarnia miłośników często zwracają się do tych szklarni, ponieważ hodowla roślin domowych – bardzo ekscytujące doświadczenie. Czasami liczba roślin doniczkowych staje się tak wielka, że nie tylko one kolidować ze sobą, ale także upośledzać przestrzeń życiową ludzi zalała całą wolną przestrzeń, zwłaszcza w obszarze okna. W takich przypadkach, gwałtownie podnosi potrzebę racjonalnego i prawidłowego rozmieszczenia roślin, tak aby utrzymać korzystne warunki dla ich egzystencji i jednocześnie stworzyć przytulną i komfortową atmosferę do życia w domu ludzi. Ogólnie, rośliny zajmują obszar parapetu oraz część okna, zamykając kanał przepływu światła w pomieszczeniu, co zmniejsza poziom światła otoczenia. Aby tego uniknąć, należy skonstruować specjalną półkę z dodatkowego sztucznego oświetlenia, które są umieszczone w różnych rogach pokoju, wykorzystując wolne miejsca oraz zgodnie z ich decyzji styl i design pomieszczenia.


Piękny stojak lub półka na kwiaty z własnych rąk wykonane, może również stać się ozdobą każdego pomieszczenia. Rodzaje półek dużo, ale liczba form jest nadal ograniczona. Najczęstszym – cztery. Po pierwsze, w formie drabinki, który znajduje się przy ścianie lub w oknie, a także może symulować prawdziwe drabinę, pozostawiając sufitu, z ozdobnymi balustradami i kroki, które są umieszczone doniczki. I, wbrew powszechnej opinii, to drabina nie zajmuje dużo miejsca, w rzeczywistości może być dość strome. Po drugie, różne typy regałów, połączone z taśm formowanych, tkane lub wykonany z pręta z elementów szklanych, które są przyłączone do koszy lub półek dla roślin. Po trzecie, jest to zwykle małej półki lub kosze z wikliny plantator przymocowany do ściany na różnych poziomach. Po czwarte, pionowe stojaki, które przywiązują do podłogi i sufitu i miejsca ich wysokości mocowania do doniczek.

Drewniane półki na kwiaty zrobić bardzo łatwo. Mogą one być instalowane na podłodze w postaci wielopoziomowego stanowisku lub zawieszony na ścianie wsporników. Ważne jest, aby wybrać odpowiednią grubość płyty, aby wytrzymać ciężar doniczce i nie wygięty. Do powierzchni drewnianych jest zachowana i nie zepsute przez wystawienie na działanie wody, półka na kwiaty, wykonany własnymi rękami, malowane farbą hydrofobową. Drewniane elementy są połączone ze sobą za pomocą śrub i kleju. Ważne jest, aby zapobiec dostępowi wilgoci od ściany, która będzie umieszczona kwiatu układ. Jednym z najbardziej odpowiednich materiałów do dekoracji kwiatu rogu – sztucznego kamienia lub granitu, który obejmuje część ściany, gdzie będą znajdować się półka na kwiaty, wykonany własnymi rękami.

puste rurki z laminowanego kartonu, które są nawinięte na rolki są dobrze dostosowane do produkcji linoleum wzór kwiatowy stojaka. W marketach budowlanych wyrzucić, i są doskonałym materiałem dla pomysłów projektowych. Jak zrobić stojak dla koloru tych rur? Są one cięte na kawałki o różnej długości, które są instalowane pionowo blisko siebie. Niska rury zamontowane w sąsiedztwie tak, że wyższe doniczki mogą być umieszczone na różnych poziomach i połączone ze sobą za pomocą ciekłych paznokci. Wstępnie powierzchnia rur powinny dekoracji grubości liny, tkanina lub różne powłoki syntetycznej oryginalnego koloru (na przykład, symulacji kory drzewa). Połączone elementy bazowe są ważne. Na nich zamontowane wokół pokrywki, które służą jako półki na doniczkach. rośliny o różnych wysokościach koronnych szczególnie atrakcyjnych dla takiego wielopoziomowego stoiska wygląd i spływających zielonych „wodospady”. Okazuje piękną i niedrogą półka na kwiaty.

Z ich rąk, można utworzyć wiele różnych wzorów, ale należy pamiętać, że półka umieszczona na drugim końcu pokoju, koniecznie muszą być wyposażone w źródło światła. W specjalistycznych sklepów sprzedających lampy do kwiatów z lampą odpowiednią mocą i skierowanego strumienia świetlnego.