441 Shares 3180 views

Patriarchalnej mostu. Patriarchalny Mostek: linki, wskazówki

Patriarchalnej most ma styl tradycyjnej architektury XIX wieku. W jego malarstwie wstawione lampy, które tworzą niezwykły wieczór w oświetleniu. Część konstrukcji mostowych znajduje się w świątyni i tworzy się front view ażurowe. W rejonie mostu, wyłożonej białym marmurze, można zobaczyć puchary i łodyg lilii wodnych, liliowców i różnych starożytnych skamielin.


historia

Pieszych Patriarchalnej mostek zaprojektowana architekci oraz Z. K. Tsereteli twórców, M.M. Posohina i inżynierowie A. Kolchin O. Chemerinskiy. Budowa dokumentacja praca zdała egzamin, testy akceptacyjne udało projekt. Most został otwarty we wrześniu 2004 roku i stał się jednym z ulubionych miejsc Moskali i turystów. To ma swoją nazwę na cześć rosyjskiego patriarchy Aleksandra II. Potem, kiedy terytorium Bersenevskaya nasyp poniosła większość produkcji „Czerwony Październik” fabryce cukierniczej, dodane na chodnik z stylobate. W ten sposób on zbudowany patriarchalnej most. Uroczyste otwarcie nowej części było w pierwszą sobotę we wrześniu 2007 roku – dzień obchodzony Dzień Miasta Moskwy.

położenie geograficzne

To jest słusznie uważane za jedno z najpiękniejszych miejsc w mieście, budowa mostu 203 metrów długości przechodzi nad słynnej rzeki zwanej Moskwa. Patriarchalnej most składa się z wzorów w trzech lotów, i znajduje się naprzeciwko świątyni Chrystusa Zbawiciela. Pierwsza gałąź mostka idzie w poprzek rzeki Moskwy, łączący nabrzeże z Prechistenskaya Bersenevskaya. Druga część, która część jest przez kanały odwadniające i przechodzi przez bagno wyspy na Yakimanskaya nabrzeża. Takie stanowisko projekt nie zakłócać normalnego przepływu ruchu i pozwala na dobre statki żeglugi. W niedalekiej przyszłości planowane jest zakończenie budowy wiaduktu, na którym będzie można udać się do Big Yakimanka.

W pobliżu mostu są jakieś wielkie atrakcje: słynne muzeum „Dom na skarpie”, wspaniała świątynia Chrystusa Zbawiciela i opłacalne domu Pertsov.

Jak się tam dostać?

Konstrukcja mostu znajduje się wówczas w Moskwie ul. Volkhonka Patriarchalnej mostu. Jak dostać się do tego widoku? Istnieją trzy opcje: własnym samochodem, taksówką lub własnym moc, czyli z wykorzystaniem transportu publicznego. Aby dostać się na samochód osobowy, korzystania z mapy lub nawigacji wygodniejsze. Należy pamiętać, że most znajduje się w samym sercu miasta, więc ruch jest gęsta, a liczba trudno znaleźć miejsce parkingowe. Rozsądny opuścić transportu i zabrać na spacer.

Najprostszym sposobem – jest dostać taksówkę. Spowodować, że urządzenie może być z dowolnego taksówki, jak w Moskwie, każdy taksówkarz wie, gdzie patriarchalnej most.

Dla tych, którzy zdecydowali się przyjść pod jego własną moc, trzeba zapoznać się z lokalizacją na mapie atrakcji. Najwygodniejszym sposobem podróżowania na własną rękę – jest skorzystanie z metra. Najbliższy przystanek, z którego można szybko, aby dostać się do konstrukcji mostowych – jest „Kropotkinskaya”. Znajduje się na czerwonym oddział metra Sokolniki w Moskwie. Po dojechaniu na stację, konieczne jest, aby zwracać uwagę na znaki zamieszczone na wyjściu do miasta. Istnieje bezpośredni dostęp od metra do katedry Chrystusa Zbawiciela. Jest to najkrótsza i najbardziej wygodny sposób. Po około 1 minuty na piechotę, można być w pobliżu świątyni. Następnie trzeba się wokół niego, a prawo od bramy, aby dostać się mostem. A nawet jeśli wskaźnik nie zostanie znaleziony, można przejść przez jedną z kilku placówek w mieście. Pozostawienie metra, istnieje możliwość każdego punktu, aby zobaczyć świątynię i idź do niego.

Można przyjąć bardziej malowniczą trasą wzdłuż promenady lub ulicy starego miasta, przechodząc do stacji metra „Park Kultury”. W tym przypadku lepiej jest używać map, nawigacji lub zapytać przechodniów. Ten spacer pozwoli zobaczyć wszystkie piękne miejsca Moskwie.

Również w pobliżu konstrukcji mostowych trasy są liczbę trolejbus 2, 16, 33, 44.

mapa

Jak już wspomniano, istnieją różne sposoby, aby odwiedzić patriarchalnej most. Map lub nawigator pomoże utorować drogę z dowolnego punktu Moskwie. W ten sam sposób można szybko znaleźć wygodną drogę samochodem lub wybrać sposób racjonalny na spacery. Na mapie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej i stacji metra, które nie są daleko od mostu. Wszystkie te informacje pozwolą wybrać optymalną trasę.

tradycje

Mimo krótkiego istnienia, patriarchalnej most stał się symbolem jedności rodziny. On jest bardzo popularny wśród par. Często jest to możliwe, aby zobaczyć procesję ślubną. Część konstrukcji mostu, znajduje się na części świątyni jest bardzo piękna i delikatna, dzięki czemu jest idealny do zdjęć ślubnych. W tym miejscu po raz pierwszy tradycją nowożeńcy została założona w Moskwie przycisku „kłódka miłości” do i wyrzucić klucz do rzeki. Uważa się, że takie małżeństwo byłoby mocne. Ogrodzenia można zobaczyć na ogromnej liczby różnych zamków: nazwy i bezimienny, duże i małe, zwykłe i elegancki.

Most został użyty przez dyrektorów filmu "Love in the City". To zagrała najbardziej drżącym chwile. Kilka razy (2008 i 2011) w tym obszarze zapisywane świąteczne pozdrowienia adres prezydenta do narodu Rosji.

piękne zdjęcia

W każdej porze roku i pory dnia można spotkać wielu ludzi, którzy po prostu chodzić, cieszyć się pięknem i nakręcony patriarchalnej most. Zdjęcia uzyskano znakomite jako wspaniałe widoki z niego. W korzystnej perspektywy może uchwycić mury Kremla i centrum Moskwy. Majestatycznie wygląda Katedra Chrystusa Zbawiciela, sfotografowany od konstrukcji napowietrznych. Nie tylko turystów, ale także mieszkańców tam bardzo często nie można się oprzeć kolejną piękną ramkę. Niezwykłe do robienia zdjęć w nocy, kiedy zapalił światło palące się w różnych kolorach i światła. Pomimo faktu, że most jest zawsze zatłoczone, to bez zamieszania. Mosty przestronne i szeroki, więc nigdy nie jest zatłoczone. Prawie wszyscy, którzy go odwiedzili pozostaje dość spokojny spacer i piękne widoki.