354 Shares 5570 views

Jak wyświetlić ukryte pliki systemu Windows 7.


Nie każdy wie, jak ukryć obiekty w systemie Windows. Wielu nawet nie wie o istnieniu takiej funkcji, a zatem ukryć lub, wręcz przeciwnie, pokaż ukryte pliki Windows 7 – nie jest łatwym zadaniem dla nich. W tych folderach wygodniej umieścić żadnych danych osobowych, które chciałbyś ukryć przed widokiem publicznym lub zabezpieczyć dostęp do niego, aby nie przypadkowo usunięte. Jak wielu folderów do plików domyślnych systemu są ukryte. Ukrywanie plików systemowych – to bardzo ważna cecha, ponieważ jeśli każdy z użytkowników przypadkowo usunąć plik, system może po prostu „umrzeć”. będzie musiał być ponownie zainstalowany. Również usunąć ukryte pliki mogą mieć wpływ na niektóre programy. W zasadzie proces nie jest bardzo trudne, ale nie bardzo przyjemny. Jeśli nie boisz się tego, co może przypadkowo usunąć niechciany plik lub folder, można włączyć wyświetlanie ukrytych folderów. Jednak, usuwa wszelkie poczucie ukrytych plików, tak jakby nadal są widoczne, nie ma powodu, aby utrzymać je ukryte.

Jeśli włączysz widoczność ukrytych obiektów, zostaną one wyświetlone obok wszystkich innych plików. Na wyświetlić ukryte pliki w systemie Windows 7 różnią się tylko ich ikony (miniatury) jest niemal całkowicie przezroczysty. Wewnątrz ukryte foldery są normalne pliki, ale folder główny będzie nadal pojawiają się ukryte.

Dokonaj ukryte pliki w systemie Windows 7 można znaleźć dość łatwo. Aby wyświetlić ukryte pliki systemu Windows 7, należy udać się bezpośrednio do centrali. Gdzie to jest, każdy użytkownik wie. Na „Type” z „Opcje folderów”, wybierz „Pokaż ukryte pliki”. Windows 7 – system operacyjny jest bardzo wygodne. Tak więc, jak widać, ta funkcja jest aktywna bardzo szybko i łatwo. Nie ma innego sposobu, aby zobaczyć ukryte pliki w systemie Windows 7. Może to nawet łatwiejsze. Aby to zrobić, należy wybrać zakładkę „Narzędzia” w górnym menu przewodnika, a następnie – „Opcje folderów” kliknij Być może nie można zobaczyć w górnej części menu przewodnika. W takim przypadku należy nacisnąć klawisz „Alt” po zakończeniu programu.

Pokaz ukryte pliki systemu Windows 7 może być także trzeci sposób. Jest to dość proste. Jeśli używasz menedżera plików Total Commander, można skorzystać z jego funkcjonalności, aby zobaczyć ukryte pliki w systemie Windows 7. Program menu trzeba wybrać „Konfiguracja”, a następnie – „Ustawienia”. Po lewej stronie okna dialogowego, wybierz „Panel treści”. Na liście opcji po lewej stronie zaznaczyć odpowiednią linię. Pamiętaj, że w tym wyświetlanie ukrytych folderów otwarty dostęp do plików systemowych, a jeśli ten komputer korzysta z jednego z dzieci, to takie działanie może skutkować nie całkowicie bezpieczny rezultatu.

Ukryte foldery są również związane z różnymi urządzeniami podłączonymi do komputera. Zrozumiałe jest, że często podłączyć odtwarzacz lub telefon do komputera, można zobaczyć, że są one niezrozumiałe pustych ukryte foldery. Ich obecność nie jest problemem, tylko kontrolować systemy danych urządzenia utworzyć inny folder kopii zapasowej, umieszczając je w plikach tymczasowych. Zazwyczaj usuwanie takich folderów ważne tylko do następnego urządzenia przełączającego, ponieważ wtedy ponownie.