722 Shares 6128 views

pompony przędza, czy nowe pomysły

Gdzie kupić włóczkę? Jeżeli wcześniej sprawa jest bardzo pilna, sklepy dzisiaj dla kreatywności – prawdziwy raj dla needlewomen i mistrzów. Można tam znaleźć wszystko, czego zapragnie. W supermarketach, na robótki wykonane jako sprzedażą przędzy dziewiarskiej i akcesoriów. I czasem, przychodzi do tajnego zamek błyskawiczny, można uciec z ogromnym pakietem ciekawych wątków i płótna do haftowania. Ale dziś na półkach nowego rodzaju przędzy dziewiarskich – pomponami przędzy. Na pierwszy rzut oka nie jest jasne, co można zrobić z niego, i gdzie się udać w tej sprawie. Spróbujmy zrozumieć siebie.


Co jest pompony przędza

Ten szczególny rodzaj przędzy, który charakteryzuje się obecnością na głównych pasm małych i średnich (w zależności od producenta) miękkie grudki. Nasz needlewoman nazywa swoje pomponami. Rozwiązanie kolor może być bardzo różny. Począwszy od banalnej przędzy monochromatycznego, a kończąc na ekstrawaganckich kolorów. Zgodnie z ogólną zasadą, zakup pierwszych mistrzów pakiet ze strachu, ale później wybrać znawstwem iz jasnym świetle, jak będą go używać.

Który może być podłączony?

Natychmiast należy zauważyć, że pompony przędza bardzo wymagający od wybranego modelu. Nie używaj go na drutach swetry i kamizelki, chyba, że rozmiar nie ma się wahać w przedziale od 36 do 42-tej. Ze względu pomponami objętości gotowego produktu będzie wizualnie wydają się większe, a więc jesteś w to nie będzie wyglądać jak wdzięku gazeli. Ale do końca to czasami jest po prostu niezastąpiony. Wyglądają świetnie kołnierzyki, mankiety lub inne wykończenia. Można też zawiązać chustę lub ukradł. Starannie wybierając odpowiednią kolorystykę, można tworzyć oszałamiające piękno arcydzieło, które jest nadal wystarczająco ciepło. Niektórzy używają go na drutach koce i narzuty dla kanapy lub krzesła. Jest oczywiste, że jest to prawie idealny przędzy dziewiarskich modele dla dzieci. Bluzki, swetry, tuniki i sukienki, futrzane czapki i szaliki … .Vot, którzy nie boją się dodatkową parę kilogramów, które dają ten wątek! Ponadto, dzieci naprawdę lubią puszyste pomponami, a w przypadku wybrania opcji melanżu, radość dzieci nie będą granice. Znowu na ubrania dla dzieci nie potrzebują tak wiele wątków, co oznacza, że jeśli bluzki krawat, a potem również na wieczku pozostanie …

Jak na drutach z przędzy

To nie powinno być dużo wyciągnąć płótno, jednak i na drutach, tak że spadł z ramion nie jest wart. dzianiny gęstość powinna być średnia lub nieco słabszy. Pracować lepsze wykorzystanie igieł. W tym przypadku, pompony będą wyglądać bardziej imponujące. Kiedy szydełku wątku bardziej skręcona, pompony „wyciska” w gotowym produkcie, co powoduje, że cały efekt jest stracone. Kiedy skończysz, trzeba delikatnie pociągnąć je do przodu. Spróbuj połączyć najbardziej prosty produkt. I okazuje się, że pompony przędzy – to jest bardzo wygodny i łatwy w użyciu materiał. Ponadto, pompony odciągnąć od małych wad, więc będzie łatwo ukryć drobne niedoskonałości lub błędów.