393 Shares 1645 views

Jak ustalić pułapy paneli plastikowych własnymi rękami?

Sufity paneli z tworzyw sztucznych z ich rąk – jest to możliwe i nie jest to trudne nawet dla początkujących w tym biznesie. Rozważyć wszystkie specyficzne niuanse procesu. Płyty z tworzyw sztucznych ze specjalnymi dodatkami mają właściwości ciągliwości i odporności cieplnej. Ta funkcja pozwala na ich zastosowanie w różnorodnych rozwiązań z budowy i remontu budynków, a także pozwala na przypisanie im żadnego pokrycia.

W nowoczesnym wnętrzu sufitu płyt z tworzywa sztucznego, z ich zestawu głośnomówiącego, są dość popularne rozwiązanie. Mogą być widoczne we wszystkich instytucjach. Ale poza tym, że doskonale pasują do wnętrza każdego mieszkania.

W celu zamontowania sufitu płyt z tworzyw sztucznych z rękami jest to konieczne udarowe, śrubokręt, nożyce do cięcia metalu, piły, i pole ukośnego otwierający (urządzenie do cięcia materiałów w pewnym kątem). Bardziej będzie potrzebował specjalnego kleju do mocowania listew przypodłogowych, wkręty, wieszaki, profile i narożniki z tworzywa sztucznego.

Aby zakończyć ta powłoka musi być zamontowany projekt, który byłby podobny do plastra miodu. Jak schować plastikowe sufitowe panele? Odpowiedź na to pytanie jest następująca:

1. Najpierw oblicza odległość od ramy do sufitu. Instalacja jest to konieczne ze względu na przyszłość oświetlenia lub wbudowanego wentylacji. Jeśli istnieje punkt oświetlenie, odległość od starego do nowego sufitu powinna wynosić 15 cm. Przestrzeń ta będzie elektryczne, które będą musiały być przymocowane do sufitu, aby nie było pożaru. Jeśli z płyty z tworzywa sztucznego będzie wentylacja, obliczenia są wykonywane w inny sposób. 2. Następnie zrobić ramkę. Mu wzmocni plastikowe panele. Na suficie zrobić układ, w celu prawidłowego zabezpieczenia ramkę. Następnie cięte profile prowadzące do żądanej długości. Wykonujemy otwory w nich za pomocą pistoletu i wypalił szpilki dołączyć je.

3. Teraz, profilu rack wyciąć wymaganą długość śruby i dołączyć do głównej konstrukcji, które mają zwiększoną wytrzymałość. Zapewniają one niezawodne zamocowanie zespołu. W celu ustalenia tej konstrukcji sufitu wymaga bezpośredniego zawiesin.

4. Panele Podsufitka plastikowe zawsze rozpoczyna się od narożnika. Pierwszy panel jest ściskane na róg. Po której jest przymocowany śrubami do profilu. Drugi panel jest umieszczony w pierwszych rowków i jest przymocowany do ramki wskazanego przez samych elementów mocujących. W ten sposób możemy zebrać resztę paneli z tworzyw sztucznych. Przejścia i uszczelnione listwy.

5. Po uzyskaniu wymaganej liczby paneli na wszystkich bokach we wsporniku z tworzywa sztucznego narożniki. Następnie należy ustalić cokołu. W tym celu zadać zamontować specjalny klej. Dociskamy listwy do sufitu i przytrzymaj trochę. Gdy nadmiar kleju usunąć je.

6. W celu nadania lepszego wyglądu i trwałości na suficie umieścić na specjalne narzędzie (lub laminowanie można przeprowadzić). Jest to ostatni etap. Jak widać, z pułapów paneli plastikowych montowanych z ich rąk nie jest trudne. Ale to, co jest wynikiem – piękno i trwałość! Są one odporne na wilgoć i wysokie temperatury. Dzięki temu można je stosować w różnych pomieszczeniach.