816 Shares 2659 views

karmel kaszel

Karmel kaszel? Czy to rzeczywiście może pomóc uporać się z duszące i dając żyć spokojnie ataki? Wiele zachorował, wolą natychmiast udać się do przychodni lub bezpośrednio do apteki. To, oczywiście, nie jest rozsądnym ziarna. Dlaczego samoleczenia? Ale, mimo wszystko, popularność tradycyjnej medycynie jest trudne do przecenienia. A jeśli jej recepty nie były skuteczne, chyba że będzie miała tak wielu fanów na całym świecie?

Kaszel – jest to jeden z najbardziej przykrych objawów różnych przeziębień. A jeśli on jest dorosły niekiedy wielce irytuje, co możemy powiedzieć o młodych dzieci, które on przynosi wiele dolegliwości. Ponadto, każdy rodzic wie, że jest całkiem możliwe, że pomimo otrzymania różnych soków i syropów, dziecko wciąż się kaszel. A potem przychodzi kolej na wykorzystaniu prostych improwizowanych środków. Jeden z nich – cukier spalony.

Oczywiście, przed użyciem należy go jeszcze skonsultować się z lekarzem. Po tym wszystkim, kaszel może mieć różną naturę, na mokro lub na sucho. W pierwszym przypadku jest to reakcja obrony, która przejawia się w odpowiedzi na różne procesy zapalne w oskrzelach. Wraz z wilgotnego kaszlu doskonale usuwa bakterie i martwe komórki błony śluzowej. W ten sposób spełnia ważną funkcję. Ale suchy kaszel jest znacznie bardziej niebezpieczne. Jest zwykle towarzyszy zapalenie krtani, tchawicy, zapalenie gardła. Ponadto, może to wskazywać na obecność chorób przewlekłych, takich jak gruźlica lub astmą oskrzelową. I, próbując wyleczyć suchy kaszel, trzeba dążyć do jednej rzeczy – aby przekształcić go w mokry, konieczne jest, aby dziecko było w stanie w końcu jasne gardle.

Spalony cukier pomaga w takich sytuacjach. Oznacza to, że jest on w stanie pomóc przy suchym kaszlu. Należy zauważyć, że metoda ta sięga receptur „babci”. I to jest dobre dla dzieci. W rzeczywistości, oprócz właściwości terapeutycznych, karmel i bardziej przyjemne w smaku. Gdy kaszel pomaga dość szybko.

Przepis tego leku jest bardzo prosta. Cukier wlewa się łyżką, a następnie ogrzewa się w ogniu. Po jej całkowitego stopienia, należy wlać do szklanki gorącego mleka. Tam będzie zasnąć, a wynik jest pyszne cukierki z przyjemnym mlecznym smaku. Można go rozpuścić dwa lub trzy razy dziennie. Dlatego konieczne jest, aby być ostrożnym, ponieważ cukier w mleku zwykle zamarza pęcherzyków i mogą być bardzo zarysowania niebo.

To nie jest jedyna recepta dla tego leku. Można wziąć patelnię, umieścić go na małym ogniu, a następnie wlać do niego około dwie łyżki zwykłego cukru. Jednocześnie nie należy zapominać, aby wymieszać go stale. Ponadto, pan nie musi być smarowane. Po cukru uzyska jasnobrunatną barwę panewka musi być usunięta z ognia i wlać do kubka wrzącej wody. Cała zawartość należy wymieszać i ostudzić. Można również dodać do mieszanki soku z cytryny lub cebuli. Wiele z nich wynika z doświadczenia, że spalonego cukru na kaszel bardzo pomocne. Z reguły wystarczy dwa lub trzy dni użytkowania.

Na koniec należy zauważyć, że w leczeniu przeziębienia u dzieci z wykorzystaniem lepszych narzędzi, tylko z naturalnych składników, w jego składzie. Są one znacznie bardziej skuteczny niż wszystkich innych. Apteki dzisiaj, oczywiście, szeroki wybór, ale wielu wciąż wolą ćwiczyć tradycyjne receptury leku. Jest to dobre rozwiązanie, ale zawsze jest to konieczne do wykonania środka, i być ostrożnym. Przed rozpoczęciem leczenia nadal powinien skontaktować się z lekarzem. Jak mówią pediatrów, wszystkie choroby przewlekłe u dzieci – jest konsekwencją samodzielnych rodziców.