308 Shares 3207 views

Słowiańskie wzory i ich historia

Od czasów starożytnych, sztuka Słowianie wyróżnia się tajemnicą i wiary w magiczną moc. Wszystko to jasno wyrażone wzory słowiańskich , które zostały wykorzystane do różnych celów, a zgodnie z nimi, aby utworzyć osobny program i skład. Wierzono, że każdy wzór ma szczególny i indywidualny magiczną moc, która może ochronić, wzmocnienia lub nawet uczynić bogatszym niż którykolwiek którzy noszą szaty z nim.

Tajemnicze wzory słowiańskich i ich znaczenie

Jak wszyscy wiemy, sztuka i religia – przeciwny biegun, które jednak nie są w stanie istnieć bez siebie nawzajem. To zabawne, że religia naszych przodków miał bardzo ciekawe pochodzenie: Należą słowiańskie wzory i inne symbole, które stały sposledstvii kościół. Nawet starożytni rosyjskie kościoły i boska twierdza całkowicie ozdobione specjalnymi ozdobami. Więc pomówmy i ujawnić tajemnicze litery, znaki, i dowiedzieć się, co się dzieje słowiańskiego wzoru i gdzie jest on stosowany …

Architektura i starożytny wiara

Dla nas, zwykłych turystów i przechodniów wiecznych wiele słowiańskie kościoły wydają się być po prostu piękny i ciekawy design, ale w rzeczywistości mogą one być niebezpieczne dla osób ze złym sercu. Fakt, że dzięki starożytnym alfabecie pozornie słodkie i nieszkodliwe wzory, Słowianie mogli narzucać rodzaj zaklęcia, które mogłyby być poddany torturom i leczyć nieczyste.

Jeśli przyjrzeć się bliżej, można zauważyć, że wszystkie słowiańskie projekty mają znaczenie, na przykład, na prawie wszystkich wejściach do świątyni na górze po lewej stronie, znajduje się mały „obraz”, który jest spokój strażnik. Słowianie wierzyli, że z powodu tego wzorca przy wejściu do świątyni ludzi objął spokój i harmonię, które nadało każdą zagubioną duszą.

Często każda świątynia jakby otaczał wzory słowiańskich, które symbolizują umiar. Ale nie jest to jedyny sposób interpretacji, ponieważ uważa się, że ta strefa reprezentuje majestat, jak to często miało elegancki i objętościowe ulgę, może być porównywana z królewskiej korony i skrzydła …

Najbardziej ciekawe – jest to, że jest niemożliwe, aby wymienić wszystkich, jak słowiańskie wzory mają miliony gatunków. Każda ozdoba zmieniła się z roku na rok, a każdy duchowy przedstawiciel ma prawo do zmiany wszystkich wartości lub dodać nowe. Równie ważne jest to, że każda ręka-cut wzór, ale wzięli udział tylko wierzących dorosłych i rzemieślników, którzy oddali swoje życie dla sztuki i wiary.

Odzież: ją podniósł i urządzone …

Najbardziej interesująca – to była produkcja koszul i sundresses, których wzory dekoracji były słowiańskie. Plik zostali wybrani bezpośrednio przez osobę, która następnie przeprowadza element. Zazwyczaj te projekty zostały stworzone w celu uczynienia charakter jego właściciela silniejszego i bardziej sprężyste. Na przykład, jeśli chłopiec rodzi się słaby, potrzebował wzór, który daje siłę, ale jeśli dziewczyna była niechlujny, a następnie odpowiednio wzór musiał nadać mu czysty i uporządkowany. … Najważniejszą rzeczą było to, że obraz został wybrany po 5-6 lat, jest to złożona sprawa należała do babci, a przed piątą rocznicę dziecka nosili ubrania z ochrony słowiańskiego wzoru.