472 Shares 6443 views

Sen Interpretacja: co marzyć kozę?

Dlaczego marzą kozą? Ten sen może być zarówno negatywne i pozytywne. Prawidłowa interpretacja jego w dużej mierze zależy od szczegółów. Różne źródła mają różne interpretacje tego snu.


Sen Interpretacja Salomona

Co do zasady, koza marzyć różnych lęków, obaw i bezużyteczne nierentownych pracy.

Angielski sen książka: What Dreams kozę

Ten sen zapowiada pojawienie się wrogów, oszustwa i przebiegłość, który stworzy wiele problemów ze snem. Jednak dzięki jego ducha, będzie przezwyciężyć trudności i ostatecznie wszystko okazuje się dla dobra śniącego. Ten sen może również powiedzieć, że ludzie wolą być wolny i szczęśliwy, nawet w trudnych sytuacjach niż niefortunne dobrobytu i luksusu.

Tłumaczy od A do Z: What Dreams kozę

wypasu zwierząt zapowiedzią marzy poważną walkę z wrogiem. I to może być czynnikiem decydującym o zwycięstwie w długiej walce z nimi. Jeśli koza sen dostał się do ogrodu, a potem budzi śpiące ktoś będzie próbował zastraszyć. Aby uniknąć błędów, osoba musi zachowywać wielką ostrożność w biznesie. Koza we śnie wróży szczęście, co jest więcej niż pokrycie braku wiedzy, piękna i / lub wychwytu podkładu. Jeżeli trzepanie zwierząt – wrogowie będą próbować swoich machinacji udaremnić plany człowieka.

Frolicking kozy marzyć obiecują radosnych wydarzeń, które przyniosą śniącego i jego rodzina wielkie szczęście. Jeżeli dana osoba jeździ kozę – w rzeczywistości jego dziwactwa są silnie zabarwione reputacji. Uboju zwierzęcia we śnie – zaniedbane akceptowane w społeczeństwie i moralnych standardów, które zarabiają złe imię w rzeczywistości. Dojenie kozy – do szczęśliwego małżeństwa. Pije mleko – ku rozczarowaniu w związkach miłosnych. Kozi ser stanowi trudny okres życia, kiedy człowiek będzie musiał zacisnąć ich pas.

Dzikie kozy mają tendencję do snu bardzo wielkie szczęście. Gdy zwierzęta nie boją się spania, po czym budzi dostanie się dobrym i miłym towarzystwie, gdzie usłyszy wiele pochlebnych epitetów wobec jego osoby. Jeżeli uciekają od człowieka, w rzeczywistości ma on zrobić jakiś nieatrakcyjny i nudny romans. Jeść ich mięso – do ważnych gości, z którymi sen doprowadzi silną przyjaźń.

Ukraińska Sen Book

Dlaczego marzą o białym kozy? Ten sen zapowiada korzyści spania. Jeżeli uzna to czarny, wtedy osoba czeka na kłopoty. Dojenie zwierzęcia – aby uzyskać pieniądze.

Słowiańskie marzenia książka: What Dreams kozę

Ten sen zwiastuje kłótnię. Koza przychodzi we śnie do walki.

gypsy Sen Book

Koza jest symbolem dobrobytu. Jeśli to Göres marzycielem, obudzić czekając na jego utraty. Dojenie zwierzęcia – na małe trudności i niepowodzeń, które mają być następnie przez wielkiego sukcesu.

Dream book Grishina

Dlaczego marzą czarnej kozy? Ten sen zwiastuje obawy. Jeśli biały zwierzę śpi czekając na szczęście być przemijające. Generalnie koza sen bezmyślność, niestałości, zmienności nastrojów i kaprysów losu. Jeżeli osoba we śnie widziałem wiele zwierząt – niekorzystny znak. Bodlivaya koza zapowiada kłótnie w rodzinie. Dojenie zwierząt – ku zaskoczeniu niektórych, czy sukces krótkoterminowego.