765 Shares 7022 views

Testosteron w aptece: przegląd cen. Recenzje preparatów testosteronu

Zwykłe wskaźniki testosteronu są bardzo ważne dla zdrowia mężczyzn. Hormon ten zapewnia normalne życie seksualne i zapobiega rozwojowi procesów patologicznych gruczołu krokowego. Wraz z wiekiem poziom testosteronu spada. Dlatego należy zachować szczególną leku w celu uzupełnienia swoich sklepów. Istnieje wiele leków, które wpływają na produkcję tego hormonu. Preparaty dla mężczyzn dobre dla ciała i pomóc w osiągnięciu pozytywnego efektu terapeutycznego w krótkim okresie. Testosteron w aptece może być reprezentowany w kilku wersjach. Najpopularniejsze środki zostaną opisane poniżej.


Lek „Nebido”

Jest androgenne formy depot dla leku. Ma dość wysoką cenę. Rosyjski wyrób medyczny „Nebido” kosztuje około 4000 rubli. Dostępny w fiolkach z bursztynowego szkła. Lek podawano domięśniowo. Oznacza kolor przezroczysty, z lekkim żółknięcie, posiada bazę olejową. Głównym składnikiem leku – to testosteron undekanian.

W 1 ml 250 mg leku dostępnego hormonu. Substancje pomocnicze są olej rycynowy, benzoesan benzylu. Lek podaje się raz na dwa tygodnie do jednego grama. W taki system będzie wprowadzenie testosteronu w organizmie jest normalne. Zastrzyki trzeba zwolnić. Przed użyciem leku „Nebido” zaleca się, aby ogrzać się trochę. W swoim składzie ma olej rycynowy. Jest on stosowany w leczeniu tylko dla dorosłych mężczyzn. Istnieją pewne skutki uboczne. Najczęstszymi przyczynami trądziku leków i ból w miejscu wstrzyknięcia.

wskazania

Pierwszym z nich jest niedobór testosteronu w pierwotnej i wtórnej hipogonadyzmu u mężczyzn. Za pomocą tego narzędzia zapewnia niski poziom testosteronu terapii zastępczej. Lek ten nie powinien być stosowany w przypadku raka prostaty i / lub raka, hiperkalcemii, nerek i schorzeń wątroby.

Nie zaleca się stosowania skłonność do bezdechu i nadwrażliwości oznacza „Nebido”. Preparaty testosteronu mieć wystarczająco silny wpływ na męskiej potencji.

Medycyna „Testosteron propionate”

Apteka będzie mógł go kupić za 400 rubli. To androgennym środkiem na bazie estrów testosteronu. To ma wpływ na rozwój i funkcji zewnętrznych genitaliów, jąder, prostaty. Normalizuje aktywność seksualną, stymuluje produkcję plemników.

Dawka jest przewidziane oddzielnie. To zależy od stopnia zaawansowania choroby i jej przepływu. Gdy wspólne stosowanie leków przeciwko gruźlicy i barbiturany działania leku „Testosteron propionate” maleje. W leczeniu tych środków można zaobserwować skutków ubocznych. Testosteron w farmacji mogą występować w innych postaciach. Należy wybierać środków, które są podobne w składzie.

Wskazania, przeciwwskazania i skutki uboczne leku

Istnieje wiele skutków ubocznych. To nudności, wymioty, zawroty głowy, drżenie, pogłębienie głosu, wzrost twarzy wzrost włosów, przyrost masy ciała. Wskazania do administrowania funduszami są terapia zastępcza w pierwotnej i wtórnej niedoczynności gonad, mężczyzna menopauza, oligospermia, menopauza u kobiet, rak piersi, mięśniaków macicy.

Kandydatami do leczenia raka są uważane za choroby prostaty, piersi, nerek i wątroby, zaawansowany wiek u mężczyzn w wieku poniżej 18 lat. W identyfikacji androgenowozależnych skutki uboczne leku powinna być przez krótki okres czasu, aby anulować, a następnie kontynuować przyjmowanie mniejszych dawek.

Podczas korzystania z narkotyków potrzebę monitorowania ciśnienia u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym oraz u osób z chorobami serca. Leki testosteronu dla mężczyzn nie są uzależniające i może być używany przez długi czas.

Rozwiązanie „Sustanon”

Androgenne. Posiada duży koszt w rosyjskich aptekach. Jej cena waha się od 2000 rubli. Dostępne w kapsułkach z żółtym olejowego. Głównym składnikiem leku – testosteron propionate. Substancje pomocnicze są olej arachidowy, alkohol benzylowy , i azot.

Środki normalizuje poziom testosteronu we krwi, co wpływa na wzrost i rozwój męskiego ciała. Podawanie leku „Sustanon” głęboko w mięsień. Najczęściej przepisywany 1ml oznacza, raz na trzy tygodnie. Ale dawka może zmieniać się i być bardziej lub mniej. To wszystko zależy od osoby. Przy długotrwałym leczeniu priapizm może wystąpić. Testosteron w aptece bez recepty.

Lek jest przeciwwskazany w okresie ciąży i laktacji. Nie jest konieczne, aby nabyć testosteronu aptece na raka prostaty i piersi, w przypadku nadwrażliwości na składniki leku. Nie przepisać środki dla dzieci do 3 lat. Przewlekła choroba nerek, wątroby są również przeciwwskazań. Nie wyznacza leku z przerostem gruczołu krokowego z objawami opóźnienia nietrzymania moczu.

Przechowywać lek musi być w temperaturze nie wyższej niż 30 ° C w ciemnym miejscu.

"Omnadren"

Androgenne. Cena testosteronu w tej formie wynosi 2000 rubli. Opakowanie zawiera roztwór 10 ampułki. Środki stosuje się do podawania domięśniowego. Lek jest dostępny w postaci przejrzystego i oleistej żółtej cieczy. Głównym składnikiem kompozycji – testosteron propionate. Hormon ten wiąże się z białkami z krwi o prawie 100%. Lek podaje się w dawce 1 ml, raz w miesiącu.

W okresie ciąży i karmienia piersią nie jest zalecane leczenie dla tego obiektu. nie powinny być podejmowane wspólnie z TB i uspokajających. Jednoczesne stosowanie zmniejsza działanie leku „Omnadren”. Działania niepożądane u kobiet może być bolesne miesiączkowanie, zwiększony wzrost zarost, przyrost masy ciała. Mężczyźni – priapizm, zaburzenia spermatogenezy. U chłopców dojrzewanie występuje wczesne i szybkie zamknięcie kości przysadki.

Eksperci gości dotyczące stosowania leków na bazie testosteronu

Lekarze pamiętać, że każda terapia hormonalna ma swoje zalety i wady. Zakup boosterów testosteronu w aptece do budowania mięśni lub zwiększyć potencjał seksualny niepożądana. Stosować leki muszą być dokładnie zgodnie z zaleceniami. Eksperci twierdzą, że preparaty testosteronu dla mężczyzn często powodują skutki uboczne. Informacje zwrotne od klientów wspomniano samo.