503 Shares 5975 views

Tamara Semina – aktorka i osobowość

Podobnie jak wielu wielkich aktorów pracujących w kraju, który był nazywany Związku Radzieckiego! Warunkiem uznania publiczności, trzeba było po prostu grać dobrą duże i małe role. I doszedłem do miłości, a jak! Niezwykłą podmiotów wytwarzania odnosi Tamara Semina.


Dzieciństwo i młodość

Tamara Pietrowna Bokhonov urodzony przed wojną, w 38. roku. Jego narodziny odbyły się pod znakiem Skorpiona. Tacy ludzie są spełnione z godnością wszystkie trudności na drodze. Ten żywy osobowość, która jest stale zaangażowany w samodoskonalenia, a życie potem potwierdź je. Gromadzą się one siłę duchową, a następnie startu występuje.

Ale raz w ewakuacji w ciągu czterech lat, trochę Tom nie wiedział. Zostali ewakuowani z Lgov matki, później przeniósł się do dziadków w Briańsk. Jego ojciec zginął na froncie, a Tamara przyjąć męża matki, który stał się jej prawdziwym ojcem. W dowód wdzięczności do dziewczyny, gdy dorósł, wziął swoje nazwisko. Więc nie było Tamara Semina. Rodzina przeniosła się do Kałudze, gdzie Tom został ósemki. Potem zaczęła się uczyć i pracować w pracy biblioteki szkolnej młodzieży, gdzie nauczyciel literatury był Bułat Okudżawa.

Moskwa

Od Kałudze do Moskwy jest teraz blisko, zaledwie trzy godziny jazdy autobusem lub pociągiem, ale po wojnie, podróż trwa dwa razy dłużej, a więc kapitał Tamara Semina nie wiem. Podeszła do niej, aby zostać aktorką. I stał się cud. Trolejbus, na którym siedziała, i przyniósł ją prosto do Instytutu Kinematografii. Dokumenty nie są już akceptowane, ale rozmawiałem z dziekanem (z naciskiem na skorpiona), a ona została przyjęta do egzaminu. Samo wejście nie obyło się bez incydentów. Poproszono ją śpiewać, a Tamara Semina odmówił akompaniament – zapobiega to. I nie powinna śpiewać.

– Dlaczego nie śpiewasz? – poprosić ją.

– A ty wciąż nie słuchać i mówić.

– W porządku – nadal nauczycieli – czytać wiersz.

– Nie zrobię tego, że jest zły.

A wszystko to powiedziała całkiem poważnie cienkie golosochkom. Wszyscy nauczyciele ona sprowokowała serdeczny śmiech. Przyjmujemy ją, ona przeszła przez wszystkie etapy, aw 56. roku został studentem.

nauka

Ale już w pierwszym roku dziewczyna została zaproszona, aby strzelać w dwóch scenach. Na drugim – młoda Marlene Hutsiev unosi ją w filmie „Two Fedor”. Aw latach studiów zakochuje rzadki sukces – w 1959 roku, Mihail Shveytser zabiera ją jako Katiusza Maslova w filmie „Resurrection” na podstawie powieści LN Tołstoj. Dramatyczna rola ujawniła jej wspaniałą zdolność i umiejętność przekazania wyraziste, pracuje w zbliżeniach, tragiczne doświadczenia Katyushas. Okazało się, że prawdziwa aktorka klasycznej rosyjskiej szkoły aktorskiej. W 1961 roku była najlepsza aktorka roku w ankiecie czytelników magazynu „Sowiecki ekran”. A następnie udał się do międzynarodowego uznania i filmu, a Semina pracy, która stała się teza i otrzymał notę „doskonały”. Tak wspaniale uczeń ukończył w 1961 roku i rozpoczął pracę w studio aktora teatralnego.

Praca w filmie

Oferty otrzymane pojawiać się jeden po drugim. Role są zróżnicowane, aby ujawnić wszystkie aspekty talentu aktorki humor, dramat, lirykę. Film kostiumowy „Serf Aktorka” dozwolone Semina „śpiewać”. Oczywiście, że tak naprawdę nie śpiewać, śpiewak operowy Tamara Milashkina. Do 1965 roku, zagrała w 10 filmach. Siedemdziesiątych przyniósł jej 14 nowych ról. „Wieczny Call” Szczególnie popularna była praca w filmie telewizyjnym. Lubiłem przez publiczność i „Tavern on Pyatnitskaya”. Podczas kręcenia „Mother Man” film wziął całą jesień i zima przejść w lekkiej sukience, boso na mrozie i śniegu. Spowoduje to dalszy wpływ na zdrowie. W związku z tym, Tamara Semina, dzieci i radość macierzyństwa będą niekompatybilne. W latach osiemdziesiątych, bogate życie twórczy trwał mniej skutecznie – ale to było 15 nowych udane występy na ekranie. Faworytem była rola wychowawcy w komedii „Lonesome umieszczono zdjęcia Hostel”. Groteska, który błysnął aktorka pojawiła się na sercu, a ona sama i publiczność. A jeśli praca nie była na tyle, że został zastąpiony przez objeżdżać kraj. Kiedy wydawało się, że w latach 90. strzelanie film zatrzymany, praca nie jest zmniejszona – 23 filmów. W ciągu piętnastu lat od 1999 do 2015 roku, nadal istnieją trzydzieści cztery prace w filmach, oczywiście, z dubbingiem.

Życie jest film

Życie rodzinne opracowała jako student drugiego Tamara Semina poślubiła swojego kolegę. Vladimir Prokofiewa, ma niezaprzeczalny talent był popyt tylko w dubbingu, który pracował przez ponad trzydzieści lat. Ale w ciągu 80 lat miał wylew i Semin długo, prawie opuszcza kino, zapłacił opieką męża. Jeśli nie dla tej sprawy, możemy powiedzieć, że Tamara Semina, życie osobiste, że rozwijała się dobrze, – całkiem szczęśliwym człowiekiem. Lecz biada temu, że nie ma dzieci, a długi, prawie siedemnastoletni żona choroby, który zmarł w 2005 roku, nie dopuszczają do takiego wniosku. Jest rosyjskie przysłowie „w każdym domu przez nikogo.” Niestety, każdy ulubiona aktorka nie jest wyjątkiem.

Przyjaciele i hobby

Jako nastolatka, jej przyjaciele byli dobrze znane na całym kraju ludzie – Nikolai Kryuchkov Boris Andriejewa, Wsiewołod Sanaa, Mark Bernes. Teraz utrzymuje ciepłą przyjaźń z tymi, którzy są blisko, sąsiedzi i osoby neteatralnogo koło. Wygląda Tamara Semina (zdjęcie) to się dzieje obecnie. Życie zmieniło się, ale się nie tylko zewnętrznie interesujący, ale także wewnętrznie. Stało się bardzo dojrzały i przyzwoity człowiek. Jednak nawet bez tego obrazu to wszystko widać w ostatnich latach w reklamach telewizyjnych. Aktorka – miłośnik muzyki lubi słuchać Chaliapin, V. Agafonov, EV Kamburova.

Ukończenie opowiadanie o, trzeba dodać życie i karierę aktorki, Tamara Semina, biografia wypełniona jest tworzenie wartości duchowych, szacowane przez rząd. Początkowo zasłużyła, artysta to ludzie, a w 90. roku została wyróżniona wysoką nagrodę – The Order Czerwonego Sztandaru Pracy.