863 Shares 4708 views

Jak narysować transformator: porady i wskazówki

Jak narysować transformator? Ciekawe pytanie dla tych, którzy kochają te kultowe postacie.


Transformatory to niezwykłe stworzenia, które przelatywały na Ziemię z innej planety. Jedna z misją niszczenia naszej planety i innych – aby ją ocalić. Te ciekawe stworzenia powstały w połowie XX wieku i szybko zyskały popularność na całym świecie. Każde dziecko i nastolatek rosną wraz z nimi, a ci, którzy już dawno przekroczyli próg młodości, pamiętaj, jak sobie na to pozwolili w swoim niesamowitym świecie przygody. Dziś na ekranach kin pojawiły się dwie serie zaktualizowanych transformatorów, a trzeci oczekuje się. W filmach obraz transformatorów jest tak skonstruowany, że każdy detal jest widoczny. Oczywiście nie możemy nawet osiągnąć poziomu demonstracji złożonych maszyn, ale możemy nauczyć się ich rysować w zwykły sposób.

Jak więc narysować transformator? To bardzo proste, jeśli traktujemy sprawę poważnie. Nawet mimo złożoności struktury tych maszyn, rysowanie ich jest przyjemnością. Przede wszystkim musisz wyznaczyć kontur, czyli kształt przyszłego transformatora. Zaczniemy od nich. Wiele wizualnie dzieli konstrukcję przyszłego transformatora na połączone prostokąty i kwadraty – jest to druga opcja, jak sam rysować transformator. W drugim etapie po prostu szczegółowo kształt, wygładzając wszystkie niekorzystne ostre rogi. Po skupieniu głównych konturów zaczynamy stopniowo udoskonalać obraz. Daj swojemu transformatorowi niepowtarzalny wygląd, myśląc o osobistej broni i sprzęcie. Oczywiście, jeśli nie jest to transformator Optimus Prime lub inny znany na całym świecie znak.

Jeśli tak jest, i chcesz odświeżyć istniejący transformator, najpierw musisz poważnie przeanalizować jego najbardziej wyraziste szczegóły. Przecież każdy z nich ma swoje własne zdolności i zewnętrzne szczegóły. Transformatory Trzmielu są pomalowane na żółto, więc nie można ich mylić z innymi. W ostatnim etapie rysunku, gdy już zarysowałeś podstawowe szczegóły, powinieneś namalować malowany charakter i dodać niezbędne cienie. Dopiero po tym, postać na rysunku będzie żywa i kompletna. Załóżmy, że wyróżnia Optimus Prime od reszty transformatorów? To przede wszystkim podłużne uszy i specjalne zabarwienie. Z kolei Decepticon wyróżniają się poważnymi cechami i ogromną ilością szczegółów. Praktycznie wszystkie one są malowane w ponurych kolorach, w przeciwieństwie do Autobotów.

Internet ma ogromną liczbę źródeł, które zawierają szczegółowy opis rysowania transformatora. Do szkiców i scenariuszy filmu, które można znaleźć w dodatkowych materiałach. Wszystkie główne bohaterki tej serii i filmu animowanego różnią się indywidualnymi cechami i cechami, które mogą szybko i dokładnie określić, jaki jest transformator. Każdy artysta powie, że rysowanie urządzeń technicznych jest bardzo trudne ze względu na ogromną ilość szczegółów. Aby to zrobić, nawet najbardziej niedoświadczona osoba będzie potrzebowała tylko wytrwałości i wyobraźni.