126 Shares 8110 views

Data urodzenia Strzelec horoskop. kamień Strzelec

Jak ludzie zwykle czytać horoskop? Ustal znak zodiaku, znaleźć informacje odnoszące się do niego, uczyć go. I czy to jest prawidłowe, to odpowiada do tej osoby? Próbuje dowiedzieć się, z własnej praktyki. W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji, należy wyjaśnić, że tak powiem, dane wejściowe. Co to jest – rozważmy przykład Strzelca. Pozostałe znaki mogą działać podobnie. Jednym z czynników, które wpływają na los człowieka jest moment pojawienia się w tym świecie. Data urodzenia Strzelca są dobrze znane. Które z nich powinno być, nie oszukujmy się.


Możemy określić dokładną dane

Aby rozpocząć, należy wziąć pod uwagę datę urodzenia Strzelca w kalendarzu. Jest rzeczą powszechnie wiadomą, że konstelacja „zasady” do dwudziestego trzeciego dnia listopada dwudziestego pierwszego grudnia. Te dni nie zmieni. To właśnie w tym okresie przechwytuje konstelacja „koło” i kieruje naszą planetę. Nie tylko nazwie krótkotrwała. Każda konstelacja jest rządzony przez trzydzieści dni. Czy to oznacza, że wszyscy ludzie rodzą się w danym okresie są takie same? Nie, oczywiście. Są one pod wpływem datę urodzenia. Strzelec może być scharakteryzowana przez wiele charakterystycznych cech. Wszystkie należące do tego znaku zodiaku, jako całość będzie spełniać warunki. Ale jeśli dokładnie zbadać, co jest napisane o nich znajdziecie niesamowite rzeczy. Praktycznie każdy jest w opisie cech typowych dla niego. Co to znaczy?

Jako datę urodzenia Strzelca wpływa na charakter

To niesamowite. Można przeczytać o Koziorożca, będąc dziewicą, i pomyśleć, że opisane zachowanie jest bardzo podobny do tego, jak ty są regularnie raportowane. Co się stało? Tylko data urodzenia – Strzelec lub Aries – nie ma znaczenia, mają „te same wartości.” Po numeracji dni powtarzane co miesiąc. Faktem jest, że rzadko myśleć. Jest on postrzegany jako dana. Niemniej jednak, czynnik ten ma silny wpływ na bohaterów ludowych. Już dawno ustalono, że ludzie rodzi, na przykład, liczba pierwsza (co miesiąc), mają wspólne cechy. W związku z tym data urodzenia Strzelca w przygotowaniu horoskopów należy rozpatrywać także z tej perspektywy. Nie możemy polegać tylko na efekt danego znaku zodiaku, albo, powiedzmy, konkretnej planety. Dostać zły obraz. W wyniku nieporozumienia prowadzą do nieporozumień osoby lub wydarzenia.

O Strzelec: ogólny obraz

Horoskop prezentuje nam ciekawy osobę i negnevlivuyu. Są to ludzie, którzy starają się zrozumieć ogrom. Oni dokładnie zastosować się do życia i ludzi. Mają niesamowitą zdolność do współczucia, wyrażony najczęściej w praktyce. Fakt, że nie mogą ominąć niesprawiedliwości jak poczuć wszystkie włókna duszy. Są misjonarzami życia. Cokolwiek Strzelec robił, jego głównym celem – aby dać ludziom dobre, harmonii i zrozumienia. Ponadto, każdy z Strzelca ma jakiś talent. To musi być zrealizowane. Pomaga im w tym towarzyskości i spontaniczności. Osoby te chętnie poznać nowych przyjaciół, podróży i nauki. Należą one do elementu ognia. Ale płomień nigdy nie jest statyczne. Jego dynamika jest w pełni objawia się w postaci i losów Strzelca. Dobrze podpisać zły przedstawiciel wykazuje innym zwanych również śmiertelność natury. Życzliwość może szybko przekształcić się w gniew, gdy widzi niesprawiedliwość.

Pierwsza dekada

Spójrzmy na różnicy między Strzelca, data urodzenia, który przypada na miesiąc listopad. Naturalnie, szczególny charakter i temperament być połączone z informacjami na temat głównych cech jednostki, w celu osiągnięcia pełnego i głębokiego zrozumienia. Przyjdź na dni miesiąca. 23-ty dodaje upór. Taka osoba chce dominować nad wszystkim. 24-te obdarza człowieka z pesymizmu. Oni lepiej być doprowadziły do sukcesu. Strzelec, data urodzenia, którego przypada na 25 dzień, jest miękka, ale chciwi. Są łatwe do prowadzenia nielegalnej działalności. 26-ta obdarza gościnną naturę światła, miłości rozrywki. 27 th – oryginalne poglądy. 28-ty – specjalny inteligencja i zmysłowość. 29-ty – szczęście i specjalny talent do osiągnięcia celów. Ci ludzie nigdy nie grał role drugoplanowe. Dobrzy liderzy. 30-te rodzą się osoby poszukujące po włączeniu zasilania. Nie mogą one być posłusznym. Inteligentny, ale agresywny.

Druga dekada

Zastanówmy się teraz, co dostaje Strzelec grudniu. Terminy w tym miesiącu z grubsza podzielić na dwie części. Więc to jest akceptowana. Rozważając niuanse horoskopy, podziel na trzy miesiąc stosunkowo równą dekadę. Aby to zrobić i robimy nasz horoskop. Strzelec, którego data urodzenia przypada na 1 grudnia, charakteryzują się pomysłowością. Takie osoby pokazane na kreatywność. Druga liczba daje czułości i romans, ale całkowicie zaprzecza asertywności. Trzeci daje ludziom pragnienie władzy. Zazwyczaj jest to przyszłość (obecny) liderów, przywódców. urodzony strzelec czwartego grudnia, należy wybrać karierę naukową. Poszukiwanie prawdy robią najlepiej (w każdej dziedzinie). Numer piąty daje ludziom komercji, szósty – magnetyzm – indywidualizm siódmy, ósmy – adaptacyjnych. Dziewiąte są urodzeni wojownicy i dziesiąty – praktyczne myśliciele.

Trzecia dekada

Od charakterystyki każdego znaku zodiaku wpływa na jej sąsiadów. Nie ma wyjątków i Strzelec. Data ostatniej dekady wpływ Koziorożca. O nich w szczegółach. Numer jedenasty ludzi rodzą się nieprzewidywalne, dwunasty – odważny i przedsiębiorczy. 13 daje dążenie do kariery, nawet kosztem swojego życia osobistego. 14 grudzień rodzą porywczy osobowość. Muszą kontrolować emocje. 15-te daje ludziom szczególną harmonię, 16 – zdolność do badań, 17 th – ambicji i zmienność jasności, 18 – i 19 – arogancji i próżności. Dwudziesty dzień pojawiają się osobowości, charakteryzuje się żywą wyobraźnią, XXI – wizjonerzy z oczywistych zdolnościach przywódczych. Tutaj jest to, że każdy pojedynczy Strzelec. Znak zodiaku, data urodzenia wpływa na osobę podłączony. Nie można wyświetlić je w oderwaniu od siebie.

Kamień Strzelec Data urodzenia

Teraz krótko mówić o talizmanów. Zazwyczaj informacje o kamienie, birthstone, nie jest określona. Ich listy, w ogóle, bez względu na datę urodzenia. W zasadzie każdy może polegać na takiej informacji. Kamienie są związane z gwiazdami dlatego, dobre dla wszystkich Strzelca, tylko komponować się z przedstawicielem tego zodiakalnego koła. Można wybrać te, które są bardziej odpowiednie dla osób urodzonych w danej dekadzie miesiąca. Jest to spowodowane wpływem sąsiednich znaków na minerałach. Wskazane jest, aby unikać, że byli ze sobą w konflikcie. Tak, urodzony w pierwszej dekadzie odpowiednim cyrkonią i turkusowy, w trzecim – Rhodolite szafirowym. Ci, którzy są „czyste” Strzelec, można użyć dowolnego maskotkę zalecany przez ten znak. Są „sąsiadów” nie mają żadnego wpływu.