841 Shares 1432 views

Lodówka w stylu retro od różnych producentów: zdjęcia

Nowoczesne urządzenia zadowala nie tylko funkcjonalność, ale także wygląd. Z różnych wzorów, można nawet znaleźć lodówkę w stylu retro, który jest często używany w dekoracji pomieszczeń ze względu na swoją prostotę, nowoczesność i ergonomii. Warto zauważyć, że wiele marek oferują lodówki w tym stylu.


Jakie są cechy?

Retro styl – to nie to samo lodówki ogólnej konstrukcji, które były popularne w przeszłości. Ten piękny wygląd urządzenia, które autentyczny w każdym wnętrzu kuchni. Retro nie znaczy coś stare i nowoczesne marki nacisk na to. Lodówka w stylu retro jest wykonany z płynnymi liniami, w różnych rozmiarach i kolorach. Retro-styl wygląda ładnie i nowoczesnych wnętrzach. A doskonałość jest wyrażona urządzeń połączonych stylistyczne cechy z cyfrowym wyświetlaczem dotykowym lub kontroli. Proponujemy przegląd najpopularniejszych retro lodówki.

Gorenje Retro Collection

Prawdopodobnie najbardziej popularny producent lodówek w stylu retro to marka Gorenje. Linia Gorenje Retro Collection można znaleźć stylowe i nowoczesne lodówki. Gorenje Retro styl wyraża się w wyglądzie, podczas gdy w pełni wyposażone nowoczesne. Niektóre cechy techniczne modele Gorenje można zauważyć dynamiczny system chłodzący zapobiega kondensacji i zapewnia wsparcie dla odpowiedniej temperatury na wszystkich półek lodówki. niektóre pokarmy mogą być przechowywane przez długi czas w specjalny sprzęt.

Modele z Gorenje

W linii tej marki kilka lodówki w stylu retro:

  1. Gorenje RK 60359 OCH. Ta lodówka styl retro, zaprojektowany w bogatej kolorze czekoladowym. Zamrażarka znajduje się na dole. Projektanci zrobili maksimum skupić się na cechach stylistycznych modelu. Znalazło to odzwierciedlenie w obecności chromowane gałki w stylu lat 50-tych i wypukłej górnej części lodówki. Model ten jest bardzo pojemny – objętość komory chłodzenia wynosi 229 litrów, zamrażania – 92 litrów. Funkcja ta jest dostępna w lodówce kolorze szampana.
  2. Gorenje RF 60309 OA RF 60309 OCO i RF 60309. Te lodówki charakteryzuje się tym, że zamrażalnik nie jest od dołu, lecz z wyżej. przypadek jest inny kolor: srebrny, kawa z mlekiem, szampan. Dodatkowo modele te wyposażone są w niewielkie rozmiary.

Ardo vintage

W linii popularnych produktów konsumpcyjnych technologia Ardo można znaleźć, a lodówka w stylu retro. Ale to marka skupia się na stylu vintage, który natychmiast stał się popularny w projektowaniu kuchni jako całości. Według marki Ardo, retro – to prosta szafka, która jest wyposażona w mróz. Lodówka jest bardzo prosta – kształt równoległościanu, który doskonale wpisuje się w projektowaniu każdej kuchni.

Co do koloru, Ardo rocznika serii jest model, w dowolnym kolorze, a każdy z nich wygląda jak dzieło sztuki. Być może dlatego, że jest tak atrakcyjny dla kupujących lodówek (styl retro) „Ardo”. Chrom, satyna, szkło hartowane, jasne kolory – to wszystko wyróżnia rocznika jako trend w projektowaniu.

Popularne modele z retro-Ardo

Lodówki Ardo Vintage dostępne są w kilku wersjach:

  1. Classica. Modele te zdawały się nas z powrotem do ery 50-60-tych XX wieku. Lodówki dosłownie wykonane tak samo jak były w starych filmach. Ale ten model wyglądać europejska stylowy, arystokratyczny i absolutnie. Dużo uwagi poświęcono dekoracji zewnętrznej i wewnętrznej.
  2. Mediterraneo. Linia ta zawiera klasyczne model z naciskiem na Włochy. Produkty, przypominający Morza Śródziemnego, dobrze dobranych kolorach – to wszystko wygląda stylowy i atrakcyjny.
  3. Galeria. Ta lodówka może być dobrodziejstwem dla tych, którzy cenią sztukę. Są one zaznaczone obrazy i fragmenty wielkich dzieł sztuki. Takie modele będą uzupełniać i bardzo harmonijny, każde wnętrze kuchni.

Zatem w zakresie Ardo można znaleźć lodówkę w stylu retro. Zdjęcie pokazuje, że każdy model będzie autentyczne i malownicze elementy przestrzeni kuchennej.

Bosch

Interesujące wariacje antyk oferuje popularna niemiecka marka Bosch. Marka oferuje retro technikę, która pomimo nacisku na antyku mimo wszystko wygląda bardzo atrakcyjnie. W lodówkach jednokomorowych tego znaku doskonale łączy dawne tradycje design z wysoką technologią.

Lodówka Bosch KDL 19468 retro styl przyciąga uwagę manufacturability i funkcjonalności. Jest on wytwarzany z wysokiej jakości stali, każda półka posiada podświetlenie lampy halogenowe. Zaokrąglone narożniki natychmiast zauważalne na wszystkich frontach, wykończenie jest stosowana do folii z efektem perłowym objętość i połysk. Jak zwykle marka zwraca szczególną uwagę na szczegóły: uchwyty i witraże do dekoracji są przez indywidualne zamówienie i przyczynić się do stworzenia gotowego składu.

Linia Bosch lodówek są dostępne w wielu różnych kolorach, dzięki czemu można wybrać konstrukcję każdej kuchni. Ale warto pamiętać, że sam styl retro jest bardzo atrakcyjny i jasny. Więc nie przeciążać wnętrza niepotrzebnych i nieistotnych szczegółów.

ATLANT

Produkowane i Białoruś lodówka retro (Mińsk). Więc, model marki ATLANT zwrócić uwagę wydajność i niski pobór mocy. Ponadto białoruscy modele produkcyjne piękny wygląd ze względu na nacisk na staromodnym stylu. W połączeniu z nowoczesną technologią takiej decyzji jest korzystne i korzystne. Modele „Atlas”, jak wiele kombinacji wysokiej jakości z elegancją i funkcjonalnością.

SMEG

Retro serii tego producenta wygląda specyficzna, ponieważ styl jest daleko od prezentacji rosyjskiego użytkownika. Nie są one dużych rozmiarów i podwójne. Jeden model ma wzór dla reszty panelu w postaci flagi brytyjskiej, a końce są pomalowane na niebiesko. Drugi model w serii jest wykończone w stylu fusion, który składa się z kolorowymi pasami i przypomina materac dzieci. W tym przypadku, parametry techniczne tych dwóch lodówek sam: automatyczne rozmrażanie, mały rozmiar zamrażarce, trzy ruchome półki.

Big Chill

Ta firma nie jest tak popularne, ale jest pamiętać, że konstrukcja urządzenia domowego jest wykonywana w stylu lat 50-tych ubiegłego wieku. Zaczęło się produkcja jest jednym z założycieli marki nie mógł znaleźć się na rynku modelu lodówki w stylu retro.

Big Chill Retropolitan – jest lodówka z zamrażarką, w której znajduje się na dole. Wybity metalowa obudowa uzupełniona chromowane wykończenia i uchwyty. Warto zauważyć, że model jest dostępny w 100 wariantach kolorystycznych – to nie jest oferowany przez każdego dużego producenta lodówek! Wśród tak różnorodnych rozwiązań konstrukcyjnych trudno nie znaleźć coś, co Ci się spodoba!

Tak więc dzisiaj, aby znaleźć lodówka w stylu retro stwarza żadnych problemów. Ponadto, nowoczesne producenci oferują wiele rozwiązań dla każdego klienta mogli wybrać opcję nie tylko dla swoich możliwości finansowych, ale także specyficzną konstrukcję wnętrza. Retro styl jest zawsze ważne, bez względu na to konstrukcja nadaje ton.