439 Shares 3868 views

Ramiona wahadłowe francuski zhimom wolnostojące

Chcesz podkręcić wielkie ręce? Bez odpowiednich triceps szkoleniowych większość rąk nie dzieje. W tym artykule przyjrzymy się wielkim ćwiczenia na triceps – Francuski wyciskaniu stojąc sztangą.

Dlaczego warto korzystać z takiego ćwiczenia?

Oczywiście, baza danych jest ważnym narzędziem do budowania masy mięśniowej i objętość. Prasa pręt, dipy i wiele innych ćwiczeń może stymulować uwalnianie hormonów niezbędnych do syntezy nowych struktur osłonki.

Francuski zhimom stojący można również budować masę mięśniową, więc wykonując to ćwiczenie, będziesz pracować z hantlami. Sportowcy od dawna zauważyłem – kiedy więcej mięśni zaangażowanych w ruch, ciało i powrót będzie znacznie wyższa.

Praca z hantlami właśnie do tego celu i jest używany jako to, z wyjątkiem głównych grup mięśniowych i obejmuje większość dodatkowych opłat równowagi i stabilizacji ciała w stosunku do przestrzeni.

Dlatego też nie należy zapominać, aby włączyć do swojego programu treningowego dla francuskiej prasy z hantlami stojącej lub ze sztangą.

Należy zrobić przed wykonaniem ćwiczenia?

Podstawowym błędem popełnianym przez młodych sportowców jest zły trening. Natychmiast każdy chce iść do walki na dużych ciężarów. W tym momencie, myślą, że ciało nagrzewa się w trakcie treningu.

Należy pamiętać, że ten francuski zhimom sytuację, należy najpierw dobrze rozgrzać i rozprostować nogi. W rzeczywistości, po uniesieniu sztangi lub hantle z obciążeniem wspornikach umieszczonych na kręgosłup, a to jest dość duży.

Jeśli nie są dobrze ugniata schabu lub podłużne mięśnie pleców, organizm może nie być gotowy na takie naciski. Zagraża zakleszczonej nerwów lub wyjazdu kręgów (zwłaszcza, jeśli większe obciążenie robocze 40-50 kg).

Ponadto, gdy zaczniesz zgięcia i rozbudowy broni, waga barze, siła grawitacji i tarcia wywiera destrukcyjny wpływ na stawy, jeśli nie prawidłowo ruch. Często zdarza się, kiedy zawodnik dopiero zaczyna się huśtawka triceps francuskie zhimom sytuację, czuje ból w obu łokciach.

Ćwiczenie należy natychmiast przerwać. Zadzwoń do trenera, niech dbać o sprzęt. Jeśli jest źle, to będzie on skorygować. Gdy odpowiedni sprzęt i wykonywać wszystkie te same chory – to metoda jest dać triceps pompy.

Wszelkie ćwiczenia po prostu nie pasuje do cech anatomicznych, czy masz już boli stawu łokciowego. W drugim przypadku konieczne jest, aby zwrócić się do lekarza sportowego o poradę w leczeniu i zapobieganiu takim bólem. A do zakończenia leczenia i rehabilitacji nie jest nawet warto spróbować trenować Francuski ręce zhimom stojąco.

Dlaczego to ćwiczenie poprawnie?

Jeśli rażąco narusza opisane poniżej wykonując technikę, można trwale uszkodzić stawy łokciowe i ramion, które są również zaangażowane w pracę.

W celu skorzystania dzieje na swoją korzyść, a nie szkody, nie używać zbyt dużo, zbyt duży ciężar. Mimo wszystko, jeśli masa jest zbyt duża, twoje ręce są nienaturalnie chude plecy lub pręt może spaść na głowę. I wtedy nie ma rehabilitacja nie pomoże.

prawidłowa technika

Zastanów się, jak prawidłowo wykonać prasę francuską z hantlami stojąc. Istnieją dwa warianty – z jednym lub dwoma hantlami. Niewątpliwie w szkoleniu, aby spróbować zrobić prasę francuską w obie opcje i wybrać ten, który jest bardziej odpowiedni.

Koniecznie zwróć uwagę na pozycję łokcia podczas wykonywania ruchów ręki. Łokcie nie powinny poruszać się w lewo lub w prawo albo w przód iw tył.

Wykonaj prasy francuskiej pozycję

W celu prawidłowego przeprowadzenia prasie francuskiej stojąc ze względu na głowie, wziąć hantle w ręku, umieścić go na ramieniu. Opuść powłokę tak, że jest jakby stojąc na ramieniu, trzymaj go obiema rękami. Teraz musimy doprowadzić hantle do pozycji wyjściowej: chwycić kciuk uchwyt hantle lewej i prawej strony i podnieść muszlę nad głową. Jest to pozycja wyjściowa.

Postaraj się stać tak, aby poczuć równowagę zaufania. Łokcie maksymalna mocno naciskać uszy. Teraz wdechu upuścić hantli za głowę w takiej pozycji, że kąt zgięcia łokcia był blisko 90 stopni.

Po rzucać swoje ręce tak niskie, jak to możliwe, a każdy centymetr dalej przynosi dyskomfort, zaczynają wydzielać powoli unieś muszlę, odsyłając je do pierwotnego położenia.

Jeśli chcesz wykonać to ćwiczenie na przemian z obu rąk, należy wziąć lekkie hantle o wadze 10-12 kg. W toku, przytrzymaj barku lub łokcia, który bierze udział w ruchu, wolną ręką. Pozwoli to zwiększyć kontrolę ruchu, które pomogą zwiększyć wydajność sprzętu.

Można również wykonać i słup. Wiele osób woli korzystać z krzywą szyję, ale to nie jest konieczne, aby poruszać. Czy jak wolisz.