693 Shares 6286 views

Pilna sprzedaż samochodów osobowych po wypadku

Jak szybko sprzedać samochód rozbił się w wypadku

W twoim życiu przyszedł czarny dzień, drogi samochód został uszkodzony podczas wypadku i jego naprawa nie jest możliwa z powodu dużej liczby szkód. Wyrok dla pracowników serwisu samochodowego jest jednoznaczny i nie może być odwołany, miejsce rozbite na samochodzie na składowisku odpadów. Jednak nawet z tej sytuacji można skorzystać, dziś nawet uszkodzona maszyna, której naprawa nie może zostać naprawiona, może zostać sprzedana, zyskując dla niej trochę pieniędzy.

Pilna sprzedaż samochodów po wypadku stała się rzeczywistością z powodu mnóstwa firm gotowych do zakupu pojazdów ratowniczych do późniejszej sprzedaży części zamiennych. W tym przypadku zakup samochodów jest rzeczywiście przeprowadzany w trybie pilnym, w większości przypadków klient otrzymuje gotówkę w ciągu godziny po odwołaniu. Firmy pracują w trybie online, wystarczy umieścić w nim informacje kontaktowe o swoim samochodzie, dołączonym zdjęciu po wypadku i z nędznym właścicielem samochodu w swoim zasobze internetowym, w jak najkrótszym czasie.

Ale jest jedno ograniczenie, większość firm jest zainteresowanych w chwili obecnej w uszkodzonych samochodach nie starszych niż 2000 r., Samochody ciężarowe, a nawet zmiażdżone, nikt się już nie martwi, ponieważ części zapasowe takich samochodów nie będą potrzebne. I tak, umieszczając informacje o swoim rozbitym samochodzie, właściciel nie musi długo czekać, konkurencja na tym rynku jest świetna, a walka o każdy nagły wypadek złomu jest poważny. Z reguły w przeciągu kwadransa dzwonek dzwoni, a uprzejmy głos informuje o wstępnej szacunkowej wartości danego pojazdu.

Ale naturalne jest, że pilna sprzedaż samochodu po wypadku bez jego wstępnej inspekcji nie jest możliwa. Z tego powodu musimy spotkać się z ekspertem z firmy, która w większości przypadków wyjeżdża do miejsca, gdzie kiedyś znajdowała się jej ostatnia przystań, szybka i niekontrolowana, a teraz milcząca maszyna, której dźwięk już nigdy się nie słyszał. Ekspert w witrynie dokładnie zbada stan pojazdu, ocenia procent uszkodzenia i poda rzeczywistą wartość rynkową stosu nagłego stosu złomu, w którym samochód się zwrócił.

Jeśli cena jest odpowiednia dla obu stron, to dalej od klienta nie będzie to wymagało wysiłku, sama firma zajmie się samochodem, biorąc pod uwagę inspekcję ruchu państwowego i bezpłatnie opróżnia samochód do miejsca składowania. Były właściciel otrzyma odszkodowanie, za pomocą którego może kupić nowy samochód. Do tej pory jest to jedyny skuteczny system w Rosji, pozwalający szybko pozbyć się wypadku po wypadku.

W krajach europejskich taki system od dawna staje się codzienną rzeczywistością, ale w naszym kraju nie wszystkie są wykorzystywane do takiej organizacji. Pomimo tego warto zauważyć, że takie firmy działają dość na poziomie europejskim, co wyraża się w efektywności i rzeczywistej wycenie kosztów. W rezultacie każdy dostaje to, czego chcą, pieniądze klienta, a nabywca jest wiele części, które może sprzedać z zyskiem.

Warto zauważyć, że części z uszkodzonych samochodów są czasem lepsze niż części sprzedawane na rynku zakupionym w fabryce, co tłumaczy fakt, że części do montażu samochodu są produkowane w jednej fabryce, a części są sprzedawane detalicznie innym osobom.