178 Shares 2844 views

Handler – jest asystentem na wystawę

Obchodzenie się z koncepcji pojawił się w naszym stosunkowo niedawno. Dzisiaj nie wystawa w Moskwie i innych dużych miastach jest kompletna bez tych specjalistów. Będziemy zrozumieć kim koparki, co robią i gdzie można nauczyć się tego niezwykłego zawodu.


Jaki jest obsługa naziemna, a kto jest teleskopowa

Sama nazwa pochodzi od khendling angielskie słowo «ręki» – dłoń i reprezentuje zarządzanie. Koncepcja ta jest już ugruntowaną pozycję wśród trenerów psów i hodowców psów rasowych. Zatem obsługi – osoba reprezentująca psa na koncert rockowy w ringu konformacji.

Dlaczego wynająć obsługi

Wielu właścicieli psów uważa, że nie ma potrzeby, aby zatrudnić zawodowego umieścić psa, ponieważ mogą pokazać swoje zwierzę w ringu. Ale niedoświadczony kochanek nigdy obecny i przygotować swojego psa jak uczyni to profesjonalista. Handler – to nie tylko człowiek spaceru obok psa. On jest dobrze zorientowany w skale i mogą wykazać wszystkie korzystne cechy zwierzęcia, ukrywając drobne niedoskonałości.

Wystarczy dać piękny rasowy pies w pokazie nie wystarcza. Znaczna część sukcesu zależy od tego jak będzie się zachowywać i jak być w stanie przedstawić eksperta. Hendler – specjalistę, który będzie w stanie nawiązać kontakt z psem i pomóc mu udowodnić sobie prawo.

Handler powinien znać dobrze wyeksponowane przez standard rasy, najlepszych linii rasowych, a najlepsze z ich przedstawicielami. Ponadto, przewodnik – to osoba, która bierze pod uwagę wszystkie indywidualną wystawę jako pies. Wąskie specjaliści często uczestniczą tylko jeden lub dwa gatunki.

Co znajduje się w przewodnika usług

Szczeniak może zacząć karierę wystawową w wieku 3-4 miesięcy, a nawet wtedy może potrzebować profesjonalnych usług. Przygotowanie rozpoczyna się na długo przed wystawą. Pierwszy przewodnik musi nawiązać kontakt z psem, ponieważ muszą konsekwentnie działać w ringu. Zwierzę musi bezwzględnie przestrzegać obcy, a właściciel może nawet nie być obecny na wystawie. Wśród zgiełku psa musi być skoncentrowany i nie wykazują agresji wobec ludzi i ich zwierząt.

Spokojny i pewny siebie pies – to nie wszystko. Należy zapoznać się z zespołem i zrozumieć, co jest wymagane od niej – Run kłus, pokaż zęby na komendę, stoją nadal w odpowiedniej szafie. Wszystkie te sztuczki nauczyć obsługi psa. Jest on również odpowiedzialny za pojawienie się psem – szczotkowanie zębów, paznokci pocięte, ścinania.

Aby dowiedzieć się, jak przygotować psa do wystawy, trzeba doświadczenie i wiedzę, dlatego wielu właścicieli wynajem koparki. W niektórych przypadkach właściciele nie radzić sobie z pokazu pet karierze, ufając go profesjonalistom. Towarzyszy profesjonalny zwierzęcia z dobrymi cechami pokroju będzie stać i wystawie w Moskwie i międzynarodowej wystawie.

Wózek dress code

Wystawa jest ważna i mundury mężczyzna, pokazać psa. Powinien on być czysty, nie ogranicza ruchu, ponieważ pierścień musi przejść wiele. Odzież potrzebne kontrast w stosunku do koloru futra zwierzęcia do psa były wyraźnie widoczne. Wygodne buty, obcasy, żadne groźne łapy psa.

Nie mogą pojawić się w ringu zbyt dużych lub powodujących ubrania, z wysoką fryzurę i jasne, masywnej biżuterii. Powierzchowność obsługi nie musi odwracać uwagi od eksperta psa.

Jak zostać teleskopowa

Zazwyczaj obsługi kariera zaczyna się z faktem, że ludzie z powodzeniem wykazanej w ringu jego własny pies. Lubi uczestniczyć w wystawach, angażują pierścieniowy szkolenia, jego pet zawsze dobrze przygotowany i pokazuje doskonałe wyniki. Z biegiem czasu, ludzie, którzy widzieli tego człowieka w talent, prosząc o pomoc w wystawiać swoje zwierzęta.

Nowicjusz obsługi zwiększa ich wiedzę na temat gatunków, zasady obowiązujące na wystawach, badania w celu określenia wady i zalety konkretnego psa. Stopniowo początkujący zdobywa doświadczenie, poprawić swoje umiejętności poprzez udział w specjalnych kursach obsługi uczy się działać bardziej artystyczny i nadzoruje pracę specjalistów.

Hendler dzieciństwo

Jest jeszcze inna droga, która może trwać przyszłego specjalisty – Sekcja „Młoda Handler” w Związku Kynologicznym. Uczy się w tych sekcjach są doświadczeni specjaliści, które pozwala dzieciom uniknąć typowych błędów początkujących i szybko podnieść swoje umiejętności na wysokim poziomie.

Pierwsza szkoła teleskopowe dla dzieci otwarto w Moskwie w 1994 roku z RKF, później pojawił się podobną organizację z Kynologicznego w Petersburgu. działają one zgodnie z przepisami międzynarodowymi.

Obsługa może zacząć ćwiczyć w bardzo młodym wieku. Dzieci mogą przejść do sekcji 9 lat. Czas trwania badania wynosi jeden rok akademicki, od września do czerwca. W szkole, dzieci otrzymują zarówno teoretyczną wiedzę na temat hodowli psów i umiejętności praktycznych w prezentacji psów na wystawach.

umiejętności obsługi

Podsumowując, należy wiedzieć i umieć początkującego obsługi:

 1. Wiem ze standardem rasy, która ma zamiar wykazywać, swoich najlepszych przedstawicieli.
 2. Aby nawiązać kontakt z psem.
 3. Aby zobaczyć zalety i wady zwierzęcia, pies będzie w stanie pokazać w korzystnym świetle.
 4. Aby poznać preferencje eksperta.
 5. Poprawnie odebrać ubrania na koncert.
 6. Umiejętnie komunikować się z ekspertem.

Nieprawidłowa funkcja obsługi:

 1. Nie kontroluje psa, wykorzystuje swoją moc.
 2. Niechlujnie ubrany, właściwie wybrać ubrania – na przykład, stawia czarnego psa w czarnych spodniach.
 3. To zaciemnia psa podczas joggingu kłus, stojak.
 4. Hałaśliwe zachowanie kłóci się z innymi uczestnikami i sędziów.
 5. Chodzi o wystawę w stanie nietrzeźwości.