277 Shares 5303 views

Pielęgnacja skóry twarzy w zimie

Wielu z nas w czasie mroźnej roku mają do czynienia z takimi problemami, jak obieranie, podrażnienia i pojawienie się czerwonych plam na skórze. Ale w tym przypadku należy zauważyć, że podobne zjawiska są często dotknięte przez nie jako warunków pogodowych niewłaściwej pielęgnacji skóry zimą.

Ponadto fundusze, które są wykorzystywane w lecie, nie zawsze mogą być równie skuteczne w zimie. Ponieważ w cieplejszych miesiącach, należy kierować się opieką obwodu „czystek – wilgoć – ochrony” skóry. Ale codzienna pielęgnacja skóry w zimie wymaga zmiany „nawodnienia” do „jedzenia”.

Na skórze, a także zdrowia w ogóle, niekorzystnie wpływa na niską wilgotność i na zewnątrz, jak iw pomieszczeniach. I promienie słoneczne, które są odbijane przez śnieg, często, jak zdradliwe, jak w lecie.

Należy pamiętać, że podczas zimowych miesięcy zmienia się typ skóry. Oznacza to, że w normalnym pielęgnacji skóry twarzy jest przekształcany do opieki wyschnięcia. Jakość normalna skóra staje się sucha i tłusta staje się bardzo wrażliwa. Konieczne jest zatem, aby zmienić schemat pielęgnacji skóry.

Jeśli skóra nie jest w stanie poradzić sobie z niekorzystnymi warunkami, które są typowe dla zimnych porach roku, są pewne problemy. Po pierwsze, nie jest złuszczanie, który jest najczęstszym problemem. Po drugie, zwiększenie wzór naczyń na powierzchni.

Często pojawiają się i trądziku różowatego, które są niczym innym niż kuperoz (o różnym nasileniu). On, co do zasady, „kwitnie” jest zima. Takie sytuacje wymagają natychmiastowej uwagi i przeglądu wszystkich zasad pielęgnacji skóry. Nie zbędne i pomogą eksperci.

Do pielęgnacji skóry zimą był kompletny i poprawny, trzeba przestrzegać kilku ugruntowanych zasad. A potem można spotkać sprężyna ze skórą nie jest „wyblakły”, a nie wyczerpane, a świeże i jasne.

Aby to zrobić, należy użyć bardzo prostą zasadę – aby zamienić stosowanie kremów odżywczych i światła. Wieczorem nanieść krem nawilżający, a rano – pożywne. Ponadto, aby uniknąć ryzyka uszkodzenia skóry na mrozie, trzeba wszystkie kremy, które zawierają wilgoć, stosuje się nie później niż jedną godzinę przed wyjściem na zewnątrz.

Pielęgnacja skóry twarzy w zimie wymaga odpowiedniego oczyszczenie. Aby to zrobić, należy podnieść narzędzia, bardziej wyrozumiały w stosunku do tych, które stosuje się w okresie letnim. Żel do mycia powinna być zmniejszona do dwóch razy w tygodniu. Wybrany w zależności od rodzaju skóry Mleczko do demakijażu z tonikiem lepiej jest używać światła na wszystkich innych dni.

Ponadto wskazane jest, aby nie zapominać o innej maski nawilżającej, że bardzo potrzebne skórę zimą traci dużo wilgoci. Takie maski można kupić w żadnych sklepach kosmetycznych lub przygotować samodzielnie. Na szczęście, istnieje ogromna różnorodność popularnych receptur, które można wykorzystać każdą kobietę.

Pielęgnacja skóry zimą także nie może być kompletna bez odpowiednich kremów, które chronią skórę przed wiatrem i mrozem. Zazwyczaj są one odznaczają się gęsty i zawierają duże ilości lipidów i witamin. Chociaż te kremy bardzo dobrze i może być zastąpiony przez środki do skóry wrażliwej lub suchej, którzy aktywnie odżywiają skórę i tworzą w nim rodzaj folii ochronnej.

Należy zauważyć, że w miesiącach zimowych, zwłaszcza skóra potrzebuje wilgoci, nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Dlatego trzeba pić więcej różnych płynów (woda, zielona herbata, kompot owocowy, sok). Nie zapomnij o witaminy (zwłaszcza i E), które wspierają zdrowy wygląd i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się. Wiele z nich znalazło się w mąki, mączki, produkty mleczne, orzechy, i oczywiście jajka.