887 Shares 3389 views

Cienki papieros elektroniczny: recenzje i zdjęcia

Palacze od dawna są naciskane ze wszystkich stron. Obrazy piekielne i przerażające inskrypcje na paczkach papierosów, zakaz palenia w miejscach publicznych, wzrost cen tytoniu sprawił, że palenie było bardzo kłopotliwe. Ale miłośnicy tytoniu nie są tak łatwo zmuszeni do poddania się. Obrona prawa wyboru, zastanawiali się, jak nadal cieszyć się procesem palenia bez nakładania kar. Elektroniczny papieros pojawił się niedawno, ale stopniowo zastępuje jego historyczny poprzednik. Nadszedł czas, aby poznać ją lepiej.


Elektroniczny papieros – co to jest?

Wszystkie papierosy elektroniczne składają się z baterii, zbiornika płynów, rozpylacza i ustnika. Najczęściej wszystkie te elementy są wymienne. Zasada działania urządzenia jest następująca: przy dokręcaniu włącza się nagrzewnica elektroniczna, która przekształca ciecz w opary. Zawiera nikotynę. Niektóre modele są włączane automatycznie, gdy powietrze jest wciągane, inne są wyposażone w przycisk umożliwiający pełną kontrolę procesu odparowywania. Większość elektronicznych papierosów posiada regulator natężenia przepływu pary, w przypadku, gdy proces palenia staje się mniej zauważalny.

Jeśli papierosy w opakowaniach są w przybliżeniu w tej samej kategorii cen, koszt parownika różni się w ten sam sposób jak telefony lub inne urządzenia. Możesz kupić zarówno niedrogie papierosy elektroniczne w granicach 1000 rubli, jak i parowe urządzenia o złożonym napełnianiu elektronicznym, których koszt może osiągnąć do 10 000 ciężko zarobionych. Oczywiście lepiej zacząć od pierwszych – różnią się wielkością i łatwością obsługi. Ponadto elektroniczny mini papieros może łatwo mieści się w kieszeni.

Zalety i wady elektronicznego papierosa

Jedną z głównych zalet elektronicznego papierosa jest brak zapachu dymu, który jest nieprzyjemny nie tylko dla innych, ale także dla samego palacza, nasycając włosy, ubranie i psuje oddech. W przypadku przejścia na alternatywne palenie poprawia się ogólny stan zdrowia, kubki smakowe stają się bardziej ostre i maleje oddech. Para, wdychana przez parowiec, nie zawiera produktów spalania i smoły, nie wpływa na kolor emalii zęba i nie ma takiego destrukcyjnego wpływu na skórę.

Nie myśl jednak, że przechodząc na elektroniczny papieros, przestałeś palić. Główną substancją czynną w płynie jest nikotyna. Ponadto tworzona jest nowa forma uzależnienia, a od urzeczywistnienia pozornej nieszkodliwości człowiek może zacząć palić jeszcze bardziej niż poprzednio.

Ze względu na fakt, że wynalazek jest stosunkowo niedawny, wszystkie zalety i wady elektronicznego papierosa nie zostały wystarczająco zbadane. Nie ma jasnych zasad dotyczących produkcji płynów, nieuczciwi producenci mogą stosować składniki niespełniające norm, a nawet niebezpieczne. Dlatego zaleca się, aby parowce kupowały je od zaufanych firm i nie starały się oszczędzać.

Rodzaje papierosów elektronicznych

Wielu początkujących veypery, niezdolnych do zdradzania wizerunku swojego ulubionego papierosa, kupuje elektroniczne urządzenia, które wyglądają jak zwykłe papierosy. Jednak nawet najcieńsze papierosy elektroniczne nie mogą być trzymane między palcami. W związku z tym doświadczeni sprzęgacze włączają się bardziej do bardziej zaawansowanych projektów, takich jak np. Skrzynki bokserskie. Na zewnątrz są one tak daleko od papierosa, jak naturalne liście tytoniu z cieczy dla parowników elektronicznych. Są jednak wyposażone w wiele dodatkowych opcji, które umożliwiają przekształcenie procesu palenia w złożony rytuał. Wbudowane płyty chronią je przed zwarciem, niewygodnym naciskiem lub nadmiernym rozładowaniem. Z ich pomocą można zmienić moc, napięcie, a nawet temperaturę pary. Cóż, oczywiście, te gadżety są połączone z telefonem i komputerem – nowoczesną osobą bez niej gdziekolwiek.

Składniki i rodzaje cieczy do parowników

Podstawą papierosów elektronicznych są cztery składniki: woda, gliceryna, glikol propylenowy i nikotyna (o ile nie jest to nikotyna). Gliceryna jest odpowiedzialna za produkcję pary wodnej, glikol propylenowy jest przewodnikiem smaku, dobrze, dla którego potrzebujesz nikotyny, sam wiesz. Niektóre źródła mówią o toksyczności glikolu propylenowego, powołując się na dane potwierdzające, że mogą powodować problemy z oddychaniem i problemy z gardłem. W rzeczywistości nie ma informacji na temat szkody tej substancji. Jest stosowany w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, chemicznym i innych.

Aby spróbować podstaw elektronicznych papierosów podzielono na dwie główne kategorie – owoce i tytoń. Niektórzy producenci wytwarzają płyny symulujące popularne papierosy – "Marlboro", "Parlament", "Davidoff" i inne. Ostatnio pojawił się inny segment – płyny o smaku coli, whisky, kawy i innych napojów. Więc jest wiele do wyboru.

Cienki papieros elektroniczny dla początkującego androida

Zamiast czytać liczne artykuły w Internecie przez długi czas, oferując przegląd różnych parowników, lepiej zacząć używać tego urządzenia i dokładnie zrozumieć, czego potrzebujesz. Dla początkujących żmij elektroniczna mini papierosy jest idealna. Po pierwsze, będzie to najbliżej wyglądające wyroby tytoniowe, a po drugie, niezbędne minimum funkcji ułatwi łatwe i szybkie opanowanie jego użycia. Jedną z najbardziej popularnych marek Joyetech jest papierosy 510-SS i 510-T, które najlepiej nadają się do tego celu.

Model 510-СС wytwarza niewielką ilość pary i jest wyposażony w system wymiennych parowników. Kiedy kończy się kaseta, po prostu trzeba ją wymienić na nowe. Oryginalne mocowanie ładowarki za pomocą magnesu pozwala na używanie papierosa nawet podczas ładowania.

Joyetech 510-T jest jednym z pierwszych urządzeń, w których realizowana jest bezpośrednia dostawa cieczy do rozpylacza, co znacznie redukuje koszty utrzymania. Niewielki rozmiar i określenie pojemności baterii wymagającej częstego ładowania. Ale są plusy – cienki papieros elektroniczny 510-T wygląda wyjątkowo elegancko w długopisach kobiet.

Recenzje parowców

Użytkownicy kupujący niedrogie papierosy elektroniczne skarżą się na słabą baterię i niewielką pojemność zbiornika na ciecz. Musisz nosić gimnastykę i butelkę z łodygą. Ponadto wiele osób nie jest zadowolonych z niewielkiej ilości pary wytwarzanej przez urządzenie. Z drugiej strony, cienki papieros elektroniczny wygląda elegancko w dłoniach, wygodny do noszenia z tobą iw ogóle można oddać oryginalne pióro.

Wskazówki dotyczące obsługi

Cienki papieros elektroniczny wymaga trochę opieki. Po pewnym okresie używania podczas dokręcania można poczuć posmak palenia. Oznacza to, że rozpylacz musi być wymieniony, spalony. Aby temu zapobiec tak długo, jak to możliwe, wystarczy okresowo oczyścić. Umyj rozpylacz pod strumieniem ciepłej wody i usuń depozyty osadzone na ścianach. Następnie osuszyć się suszarką do włosów. Po tej procedurze zaleca się moczyć rozpylacz wodą i dopiero wtedy ją włączyć. Wykonywanie tych operacji raz w tygodniu poprawi jego wydajność i zapobiega powstawaniu spirali na spirali.

Aby palić lub wznieść się?

Według dobrze znanego powiedzenia, jak zepsuć swoje zdrowie, każdy decyduje się za siebie. Oczywiście, urządzenia wahadłowe nie mogą być nazwane całkowicie nieszkodliwe. Jest jednak oczywiste, że jest to najlepsza alternatywa, jeśli nie możesz rzucić palenia.

Cienki papieros elektroniczny pomoże Ci wytrzymać dalszą podróż, nie drżąc po ulicy, wybiegając z restauracji na wypadek dymu, dom nie będzie już zmarszczał nosa po ataku na schody lub balkon. To dziwne, ale ten rodzaj parowaru nie powoduje kłopotliwej i potępiającej wypowiedzi na twarzy otaczających go ludzi.