184 Shares 7545 views

"Gagripsh" – restauracja w Gagra, Abchazji. Opis, funkcje, menu i opinie

Solar Abchazja słynie z wspaniałych słonecznych plaż. Kto raz spoczął w tym regionie, nie chce dostać się do egzotycznych podane. Jednym z najbardziej popularnych i znanych ośrodków Gagra zasłużenie uważany. Jest to mała miejscowość turystyczna, która jest ogromny park. Tutaj wokół zieleni i pięknych kwiatów. Kiedy po raz pierwszy przybył w Gagra, zalecamy, aby koniecznie odwiedzić parku nadmorskiego i „Gagripsh” – restauracja, która jest starożytnym symbolem miasta.

ojcowizna

Nie będzie nosił czytelnikowi silny i tylko trochę nurkowania w minionej epoki. Na pewno jesteś zainteresowany w niezwykłej elewacji starej instytucji, które mogą się zastanawiać, o co pociąga za sobą, a kiedy został zbudowany. „Gagripsh” – restauracja, która przetrwała całą erę. Jego urodziny rozpoczęła się w 1903 roku, ale fasada została wniesiona tutaj zdemontowany. Został on zakupiony przez księcia Oldenburg , wraz z budynkiem pałacowym. Niestety, do tej pory cały zespół architektoniczny nie została zachowana.

Na początku XX wieku na tym miejscu był to luksusowy kompleks hotelowy „Gagripsh”. Restauracja działa na jego terytorium, jest szeroko znana. Tu bierzemy naszych drogich gości, pisarzy i polityków. restauracja scena jest nie tylko spełnione Fedora Shalyapina. Jednak nic nie trwa wiecznie, i stopniowo hotel stracił swoje znaczenie i popadł w ruinę. Postanowiła nie do utrzymania, ale restauracja nadal pracuje i kochany przez najczęstszych gości tego regionu. Miłośnicy kuchni narodowej i Abchazji tradycji musi odwiedzić „Gagripsh”. W restauracji pozwala dotknąć historii narodu.

krótki opis

To jest niesamowite zabytek dawnej architektury, która jest nadal w mocy. Tutaj Podziwiam wszystko. Niezwykłe fasady, które zebrano z norweskiego drewna sosnowego bez jednego gwoździa jest bardzo różni się od wszystkich innych budynkach miejskich. Nadal pracuje starą scenę i zegarków mechanicznych. Mają one stać się prawdziwym symbolem miasta. Do tej pory mechanizm zegarmistrza wiatr przychodzi codziennie. Po tych miejscach spoczęli cesarza Mikołaja II i Stalina. Do tej pory, mimo licznych remontów, budynek zachował atmosferę początku XX wieku. Jednak status restauracji pozwala mu utrzymać ceny są znacznie wyższe niż w innych instytucjach miejskich.

Jak się tam dostać

„Gagripsh” restauracja (Abchazja) jest bardzo łatwe do znalezienia. Instytucja znajduje się z przodu Primorsky Park w Gagra, na placu Gagarina. można dotrzeć środkami transportu publicznego lub po prostu wybrać się na spacer. To miasto jest tak piękne, że można przejść przez to wszystko, ciesząc typy otwarcia. Oto niektóre trasy miejskie. Ludzie tutaj są bardzo czułe, więc po prostu zwrócić na przystanku autobusowym, z którego autobusy do wyboru.

Sądząc po opiniach, nawet pomimo wysokiej ceny, zjeść tutaj co najmniej raz warto. Restauracja ta znajduje się tuż przy fontannie w pięknym parku. Według starych schodów, znajdziesz się w sali restauracyjnej. Goście z pewnością docenią komfort i przytulność atmosfery, która panuje tu zawsze. Czeka na ciebie w każdej porze roku, rano i wieczorem.

godziny

Restauracja w Gagra „Gagripsh” jest otwarty dla zwiedzających codziennie od 11:00 do 24:00. Nie należy jednak liczyć na szczęście i zarezerwować stolik z wyprzedzeniem. Przeciętny rachunek za obiad dla jednej osoby – $. 25 Dużo, ale warto. Każdy turysta znajdzie tu coś, co jest godne jego uwagi. Ktoś głównie przydziela większe porcje, z drugiej – przyjazną obsługę i miłą atmosferę. Oczywiście, ceny, jak w każdym turystycznym, zbyt wysokie. Każdy może wybrać, gdzie je zdobyć. W lecie, kilka osób chce zjeść wewnątrz restauracji. Jest o wiele ładniejszy usiąść na tarasie z widokiem na morze i promenadę. Świeży wiatr sprawi, że kolacja jeszcze bardziej przyjemny i niezapomniany.

Idziemy do środka

Sam budynek nie jest bardzo trudne do znalezienia. Otoczony zielenią, ozdobione pięknym, stare zegary, przyciąga uwagę. Idąc w górę rzeźbione schody, znajdziesz się w ogromnej hali, przestronny i bardzo piękne. Wewnątrz słabe, wysokie sufity bardziej wizualnie zwiększyć pokoju. Wszystkie meble pasujące do restauracji: drewniane, rzeźbione, starożytny. Luksusowe żyrandole dopełniają obrazu.

Tutaj goście mogą świadczyć legendarną scenę. To wciąż działa, artystów, koncerty. Za kulisami znajduje się mały wodospad, który dodaje magiczną atmosferę. Zwykle to jest wliczone w godzinach wieczornych, kiedy hala zamierza największej liczbie zwiedzających.

Recenzje restauracji

Jak zwykle, opinie były podzielone. Niektóre napisać entuzjastyczne ODE wspaniałe dania i doskonałą obsługę, podczas gdy inni mówią skromniej, innych i nie milczeć. Jednak staraliśmy się znaleźć odpowiedź, jak je scharakteryzować według restauracji „Gagripsh”. Opinie są w większości pozytywne, że jest szczęśliwy.

Pierwsi turyści postrzegają ten uznał, że restauracja jest bardziej atrakcją turystyczną i nie jest w stanie zapłacić zbyt małą uwagę na kolację. Ludzie przychodzą tutaj, aby dotknąć historii, spojrzeć na unikalnym budynku, ale nie jeść. Nie, to nie jest to, że jedzenie jest złe, ale w mieście można znaleźć wiele zakładów o podobnym poziomie, gdzie kolacja jest o wiele tańszy. Menu jest tutaj bardzo chwalą desery, ryby i Khachapuri.

Po wejściu do środka, okazuje się, że nie ma już takiej restauracja jest nie tylko w mieście, ale również na świecie. Jest ona wyjątkowa. Wszystko wokół jest tak piękny, po prostu zapiera dech w piersiach. Wykończenie rzeźbionego drewna oraz znakomite zasłony. Pierwsze wrażenie jest bardzo dobre. Recenzje są ograniczone zasadniczo do jednej rzeczy: że ta restauracja – to wspaniałe miejsce z własną historią, która jest idealnym miejscem na romantyczny wieczór lub uroczystość.

usługa

Jednak każdy może stworzyć własną opinię o wypoczynku, a na konkretnej restauracji. Dlatego naszym celem dziś – opowiedzieć o tej wspaniałej instytucji, która ma pozostać bezstronne przewodników. Pierwszą rzeczą, jaką można usłyszeć gość ledwo przekroczyła próg – jest uprzejmy „jeśli łaska na obiad?”. Odmówić trudne, zwłaszcza jeśli chodzi o wizytę „Gagripsh” nie po raz pierwszy. W restauracji, której menu charakteryzuje takiej odmiany, po prostu nie może mieć złe opinie. Tutaj każdy znajdzie coś dla swojego smaku.

Niektórzy użytkownicy krytykują pracownikom za ich opieszałość. Ale jeśli wziąć pod uwagę napływ ludzi w godzinach wieczornych, a także ogromny wybór potraw, trudno jest oczekiwać, że wszystko można zamówić będzie gotowy w ciągu kilku minut. Normalny okres oczekiwania dań w dobrej restauracji – około pół godziny. W tej chwili, można zamówić przekąskę lub drinka, słuchać muzyki i cieszyć towarzyskich.

menu

Mimo wszystko, ludzie restauracji iść nie tylko podziwiać piękne wnętrza, dużo do jedzenia. I ta przewyższa wiele innych restauracji „Gagripsh” (Abchazja). Menu jest bardzo zróżnicowane i obfite-rasy. Obejmuje ona najpopularniejsze potrawy przygotowywane według tradycyjnych receptur. Na stole serwuje tradycyjne dania dla którego warto odwiedzić Abchazję. Każdy gość będzie z pewnością będą zadowoleni jedząc je. Ceny rzeczywiście nieco wyższa niż w innych restauracjach, ale to jest łatwe do wytłumaczenia. Płacenie turyści nie tylko pyszne jedzenie i wspaniała obsługa. Trzeba zrobić wycieczkę w przeszłość, by dotknąć historii i tradycji starożytnych ludzi. Jeśli to wszystko jest pustym słowem, możesz łatwo znaleźć się inna restauracja bardziej dostępne.

stawki

Jeśli masz zamiar Gagra, jest o wiele lepiej być na własną rękę, aby odwiedzić restaurację „Gagripsh”. Ceny podane w artykule są istotne tylko na dzisiaj, i nie odzwierciedlają pełnego obrazu, który widzi mężczyznę na miejscu. Pierwszy prezentujemy pierwsze dania:

  • Goście cieszą się dużą popularnością kadzi. Nadal, mimo wszystko jest to tradycyjna potrawa z mięsa i warzyw pachnących przetargu, gotowane w garnku. Smaczne i satysfakcjonujące, to będzie kosztować tylko 160 rubli za 300 gramów
  • Niska jeden może być zupa pierogi i kluski domu, kharcho ucho i pstrąg. Wartość średnia 400 g – 250 rubli.

Sałatki dużo, nie możemy wymienić je jeśli chcieli. Średnia cena – od 80 do 500 rubli za porcję.

Dania główne – to gdzie ujawnia swoje prawdziwe oblicze restauracja „Gagripsh”. Menu i ceny są w formie bardzo skróconej ma jedynie charakter informacyjny.

  • Królik duszony w śmietanie. Delikatne danie diety, który jest idealny dla dzieci lub kobiet, które podążają za figurę. Standardowe zasilanie 250 gramów, jego koszt – 420 rubli.
  • Wieprzowina folią – to duża część (350 g), o smaku soki mięsne upływający. Doskonale zaspokoić swój głód i pozostawić w pamięci ciepłych wspomnień. Koszt – 440 rubli.
  • Mięso patelnia. To danie podpis, który jest bardzo popularny wśród turystów. Na stole jest podawane skvorchaschaya niecka wypełniona pieczonego mięsa. Część dokładny, 350 g, jego cena – 360 rubli.

Menu ma wiele pysznych potraw z tych samych cenach. Można zamówić jagnięcinę w garnku z grzybami lub mięsem w Toskanii, Stroganow lub kurczaka w różnych sosach. Idealny wybór byłby kaczki w suszonych śliwek, ryż z kurczakiem, smażone przepiórek. Najdroższe danie jest „kurczak tytoń” – 600 rubli za 1 akcję. Jej kruche i soczyste mięso dokładnie jak choćby selektywnej smakoszy.

zamiast wniosku

W Gagra wiele kawiarni i restauracji w różnych poziomach. Przekąskę można w żadnym z nich, ale jeśli chcesz poczuć niepowtarzalną atmosferę początku XX wieku i poznać kulturę ludzi Abchazji, zapraszamy do restauracji „Gagripsh”. Jest to unikalny zabytek historyczny, który jest inny i bardziej fine dining. Pamiętaj, aby udać się tutaj co najmniej raz.